Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo rece ruski komentator na kraju prvog poluvremena, " igraci Zvezde su odigrali do sada kao da im je ovaj mec poslednji u zivotu "
    Svi na 100% veceras, ne mogu da verujem da smo odigrali na ovako visokom nivou.
    Jovancic mora ispred Ebecilija i svih ostalih, Marin mora u sredinu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post

      To sacuvaj za petak na zalost.

      Evo ti ova za sada
      Attached Files

      Comment


      • Jovančić je zvezdin najbolji vezni igrač, to se videlo još u avgustu. Stalno sam insistirao da protiv jačih on mora igrati uz Bakulu i Krstičića.

        Comment


        • Sad Vucela mora Klopu novi dres da uruci...sa -2 na ledjima ili samo Pavkov..
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • nista drugo samo Zvezda
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Samo da se citiram od juče

              Originally posted by gokara View Post
              To je pilićarski mentalitet, šampion evrope i sveta u svojoj tvrđavi mora ići na pobedu protiv svakog koliko god da su vremena drugačija.

              Ide se na pobedu, bude li bod jbg., život ide dalje.

              Comment


              • Pozdrav za Jugoslovena i on je verovao u Pavkova kao i ja i još par ljudi. Nikada ne treba potceniti lavlje srce domaćeg igrača.

                Comment


                • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Fenomenalna hirurski precizna akcija.
                      A procenat raste....
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Zvezdo hvala!!!

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Fenomenalna hirurski precizna akcija.
                          A procenat raste....
                          A i ja gledam što se on toliko raduje, a ono procenat

                          Ima u budjelaru Nišlija nešto da zvec, zvec, zvecka

                          Comment


                          • Cestitam navijacima Zvezde a posebno mom dragom drugu Ukiju koji je uvijek vjerovao u ovaj tim cak i nakon PSG-a!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              A i ja gledam što se on toliko raduje, a ono procenat

                              Ima u budjelaru Nišlija nešto da zvec, zvec, zvecka
                              Pa vidi...večeras mu je cena skočila bar na 5 miliona evropejskih novčanica, a 30% su 30%....lako je sračunati
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                A i ja gledam što se on toliko raduje, a ono procenat

                                Ima u budjelaru Nišlija nešto da zvec, zvec, zvecka
                                Nek` nastavi Pavkov ovako - lako ce se nadju bisage, `el` tako zemche?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X