Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    kako da ne hejtujem kad se nista ne radi kako treba?
    i nisam ja negativan, nit imam pesimistican stav, iako vam mozda to tako deluje... morate znati da je pesimista nista drugo, do optimista sa iskustvom
    Bez ljutnje, ali izgleda kao da kada bi bili sampioni Evrope, ti bi rekao da ne valja jer u finalu nije bilo 3:0.
    Mnogo toga ne valja, ali nije beznadezno. Dolaze stvari polako na mesto. Evo sada konacno imamo mlad domaci i solidno kvalitetan tim koji ce verovatno jos biti pojacan na leto. Malo srece u zrebu, eto nas u grupnoj fazi LE, a onda dolaze i pare i prodaju se igraci. Sve ce to doci na svoje mesto. Izgleda da ja nemam dovoljno iskustva
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Bez ljutnje, ali izgleda kao da kada bi bili sampioni Evrope, ti bi rekao da ne valja jer u finalu nije bilo 3:0.
      Mnogo toga ne valja, ali nije beznadezno. Dolaze stvari polako na mesto. Evo sada konacno imamo mlad domaci i solidno kvalitetan tim koji ce verovatno jos biti pojacan na leto. Malo srece u zrebu, eto nas u grupnoj fazi LE, a onda dolaze i pare i prodaju se igraci. Sve ce to doci na svoje mesto. Izgleda da ja nemam dovoljno iskustva
      bice da je to, i ti ces za jedno 2 godine da "kukas" ovako ko ja, pa ces se setiti i pomisliti, jbte mudro je onomad zborio onaj carter, za sve je bio u pravu

      Comment


      • Originally posted by carter985 View Post
        bice da je to, i ti ces za jedno 2 godine da "kukas" ovako ko ja, pa ces se setiti i pomisliti, jbte mudro je onomad zborio onaj carter, za sve je bio u pravu
        Tesko, u decembru je smak sveta, necu imati vremena da se osvestim Taman prezimimo u Evropi i ode svet u majcinu
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Tesko, u decembru je smak sveta, necu imati vremena da se osvestim Taman prezimimo u Evropi i ode svet u majcinu
          pravo da ti kaem, stvarno su vece sanse da bude smak sveta nego da udjemo u grupnu fazu le pogledaj samo koga vec mozemo dobiti u trecem kolu, a da ne spominjem cetvrtom

          Comment


          • Originally posted by carter985 View Post
            kako da ne hejtujem kad se nista ne radi kako treba?
            i nisam ja negativan, nit imam pesimistican stav, iako vam mozda to tako deluje... morate znati da je pesimista nista drugo, do optimista sa iskustvom
            Ma ne, zracis optimizmom.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by carter985 View Post
              pravo da ti kaem, stvarno su vece sanse da bude smak sveta nego da udjemo u grupnu fazu le pogledaj samo koga vec mozemo dobiti u trecem kolu, a da ne spominjem cetvrtom
              Vala, koliko nas hoce zreb vec godinama, red je da jednom imamo i srece, majku mu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Red bi bio da nas Bog jednom pogleda, standard imamo preteske protivnike.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • jbm li ga ljudovi, valjda vidite i sami, pre jucerasnjeg dana, smo bili drugi iznad crte, al smo posle odigranih utakmica u cetvrak, opet bali ispod crte, i ovo levu su sve protivnici koje mozemo dobiti u 3. kolu, u cetvrom ce biti jos "veselije"

                  100 puta je lakse uci u ligu sampiona nego u ligu evrope, i zato je bitno biti prvi u domacem, al grobosi imaju suvise razvijen "sistem"..
                  Last edited by carter985; 04-05-12, 14:16.

                  Comment


                  • Dobijemo Hajduk i rastavimo ih. Nemoj biti toliko negativan bre.

                    Slask, Dundee i kompaniju, mozemo i njih da prodjemo bez problema.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Znam tu tabelu skoro napamet (inace je sa nepouzdanog RSBa ), ali mislim da je realno moguce, ako se dodje do cetvrtog kola, da se prodje u grupnu fazu. Vise se bojim ovih malih radilica tip ekipa sa dugim putem da dodjes do njih i drugacijom fazom prvenstva i priprema (Skandinavci, Baltici i bivsi Sovjeti) nego ovih sa vrha liste. Bez zezanja.
                      Last edited by Nebojsa; 04-05-12, 14:21.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Dobijemo Hajduk i rastavimo ih. Nemoj biti toliko negativan bre.

                        Slask, Dundee i kompaniju, mozemo i njih da prodjemo bez problema.
                        burazere mi cemo biti desno ;) tako da nam sleduju protivnici iz leve kolone..prati radnju fabule

                        @ nebojsa
                        jedno je matematika a drugo su "proverena" pojacanja ;)

                        Comment


                        • Ma neka budemo, ne znaci da cemo da ispadnemo odmah.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Ma neka budemo, ne znaci da cemo da ispadnemo odmah.
                            vala bas, ima da preslisamo inter, lpool, marsej i tako dalje

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              vala bas, ima da preslisamo inter, lpool, marsej i tako dalje
                              Pa nisu oni jedini na listi. Kako znas da bi njih dobili?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Opustite se jbt, ova lista se jos 100 puta moze okrenuti ovako ili onako, kad se zavrse prvenstva ili pred zadnja kola ovih sampionata cemo znati gde smo i sta nas ocekuje. Ovo sad je mlacenje prazne slame, dajte da podrzimo igrace jos ova 3 kola i finale kupa, posle ce brzo i Evropa.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X