Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Pa nisu oni jedini na listi. Kako znas da bi njih dobili?
    daj nemoj me cimati sad, sustina je da 99% timova sa leve liste ne mozemo proci

    Comment


    • Jedno je sigurno:budemo li 'desno' kuku nama,a u cetvrtom tek No,ostavicemo srce na terenu pa mozda i budemo senzacija


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Jedno je sigurno:budemo li 'desno' kuku nama,a u cetvrtom tek No,ostavicemo srce na terenu pa mozda i budemo senzacija
        Mi smo tako sjajne srece ovih godina da sam ubedjen da ubadamo Liverpul/Inter prvom prilikom kada to bude moglo
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • mac kakva je situacija sa borkom, el ne planiraju da ga otkupe?

          Comment


          • Mislim da je jos rano za pricu o tome, sve zavisi da li cemo uspeti da dovedemo nekog boljeg.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ma treba 200 000 da plate, sigurno ga za toliko mogu prodati, ja bih ga uzeo svakako, dati mu dvogodisnji ugovor i onda ga uvaljati na zimu/sledece leto.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • 200k je smesna cifra, pogotovo sto trenutno vredi bar 4 puta vise...
                zbog njega smo prosle godine moze se reci izgubili 2 od 3 derbija, uigravamop ga i cekamo ga 2 godine, i sad kad je konacno poceo da se uklapa, oni nece da ga otkupe ni za smesnih 200k?

                Comment


                • Nema se para, sta ces. Kontam da mi ne mozemo u cugu da isplatimo 200k. Strasno, ali izgleda tako. Moracemo da sacekamo da udju pare od onog drzavnog/bankarskog kredita i sponzorstvo od Gasproma, tek tada cemo moci da isplatimo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Kakav je sastav za danas,ima li kakvih pretpostavki?Sto se Borivoja tice,mislim da cemo uspeti da otkupimo ugovor
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Ja se samo bojim da se neko ne seti, kontaktira njegov klub, i uzme nam ga ispred nosa za sicu. A za sastav ima raznih spekulacija, mozda cak krenemo sa 3-4-3, videcemo. Robi je do sada uspevao da iznenadi Granta postavkama. Samo je jedno sigurno, Bajko je na golu
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • pa ako mi nakon 2 godine, nemamo da isplatimo 200k za igraca koji dosta znaci ovom danasnjem timu, o cemu mi onda ovde pricamo?

                        Comment


                        • CRVENA ZVEZDA: Bajković - Mikić, Tošić, Maksimović, Mladenović - Mijailović, Dimitrijević, Milivojević, Evandro - Lazović - Kasalica.

                          Rezerve: Vesić, Krneta, Milunović, Borha, Kadu, Mirić, Vešović.

                          Idemo po novu pobedu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • tooooooooooooooooooooooooooooooo bravo robi majstoriiiii treci put za redom i to bez primljenog gola to mnogo govori

                            Comment








                            • sigpic

                              Comment


                              • Druga slika
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X