Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MOzart najavljuje sledeci sastav : Borjan - Gobeljić, Degenek, Babić, Hajdin - Čaušić, Jovičić - Kafu, Ebisilio, Simić - Pavkov

    Comment


    • Jovancic umjesto Causica pocinje.
      Ocekivane rotacije samo ce opet biti nejasno ko pocinje u srijedu

      Comment


      • Ništa Boaći nije bolji od Pavkova. Ne zajebavam. Ovaj je bre target i po.

        Comment


        • Simić će biti bolji igrač od Radonjića. Brz, bolesna tehnika, vrhunsko kretanje i centaršutevi, samo pogledajte kako lopta leti sa efeom a ne ravno na prvu kao većini budaka u ligi.

          Mnogo je jak igrač, + ima glavu.

          Comment


          • Ova večerašnja utamica mi neodoljivo liči na
            pobede kakve je ostvarivao Grof Božović.
            Kao rutinski, a ustvari na mrtvu muku.

            Comment


            • Lose igramo u poslednje vreme, ne stima nesto

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ništa Boaći nije bolji od Pavkova. Ne zajebavam. Ovaj je bre target i po.
                Nemoj ovo nikad više da si napisao. Za ovo ide ban, ovo je trolovanje.

                Originally posted by Uroš View Post
                Simić će biti bolji igrač od Radonjića. Brz, bolesna tehnika, vrhunsko kretanje i centaršutevi, samo pogledajte kako lopta leti sa efeom a ne ravno na prvu kao većini budaka u ligi.

                Mnogo je jak igrač, + ima glavu.
                Ma jok Ebisilo je bolji, šta lupeta onaj Brajkula tamo blentavi.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Nemoj ovo nikad više da si napisao. Za ovo ide ban, ovo je trolovanje.
                  za Uroša....Pavke, najbolji si
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Za "neovisne" ljubitelje fudbala nije bila loša utakmica, dosta šansi, šuteva, čak je i Mladost imala ne mali broj prilika, ali za nas cigane_muka živa! Preveliki roster je opet doneo dosta rotacija u timu, nemam pojma kada ćemo se uigrati.. Simić sasvim zadovoljavajući, i ja sam mišljenja da može doneti više od Radonje, možda ne novaca, već učinka na terenu u kontinuitetu.
                    Za Kafua počinjem ozbiljno da sumnjam da nam može doneti neki benefit na desnoj strani, za 700K plate i više milionske otkupne klauzule.

                    3 boda pišemo, ostalo NE pamtimo (osim Bakuline bombe) .. u sredu dodatno uigrati ekipu za nezgodno gostovanje u Gornjoj Varoši.

                    Comment


                    • Opet je Miloje mešao karte veceras sto je razumljivo. Igra je bila loša ali ipak manje loša nego u Kruševcu i na derbiju. Nadam se da ćemo nastaviti napred. Trebaće nam 10ak utakmica da dodjemo da nečega čime ćemo biti zadovoljni a nadam se pred kraj polusezone i ponosni.
                      Svidela mi se ideja sa Simićem na levoj krilu (mislim da je LaJugoslavija to predlagao ranije) i Marinom na prednjem veznom. Ben desno i Boćko napred bi mogla da bude ta prava kombinacija. Iza Jovičić i Krsticic i standardna odbrana. Pa na toj osnovi tima praviti zamene.
                      Ebisilijo nije loš treba mu utakmica sa malo boljim saigračima ima dečko fudbala u nogama mada je zarobljen izmenju prednjeg i srednjeg veznog. Kafu deluje užasno i bojim se da ne bude veliki promašaj ali moramo takvog igrača da probamo da istrpimo bar ovu polusezonu.
                      Za Pariz bih voleo da vidim standardu odbranu (Babić ako ne može Savic), Bakulu, Krsticica i Marina u vezi na levom krilu Simića na desnom Bena i napred Boacija (ili Pavkova ako Boćko ne može) mada bi moglo i malo defanzivnije sa Benom na špicu ali onda ne znam koga na desno krilo osim Srnica.
                      Biće bolje, ne brzo ali iskreno verujem i nadam se da će biti bolje kroz svaku sledeću utakmicu.

                      Comment


                      • Napravljena je ogromna razlika u linijama ,napad visak,sredina visak odbrana manjak igraca.U sredini totalna papazjanija i verovatno,kao i u napadu,postoje igraci koji polako pocinju da budu nezadovoljni statusom,i brine me kako ce se sve ovo odraziti na svlacionicu ,ekipu tim.
                        Bez obzira na papir i rezultate ,ali nama je odbrana katastrofalna u oba pravca ,posebno kada je rec o organizaciji igre.Ono nasumicno izbijanje i izduvavanje lopte cak i protiv slabijih ekipa deluje bas jadno.
                        Mislim da je ,umesto par preplacenih bivsih vedeta, trebalo dovesti ozbiljne defanzivce i napraviti pravi temelj i samim tim olaksati ostatku ekipe.

                        Comment


                        • Ja sam očekivao pad forme ali posle odradjenog derbija, ne za derbi. Trenira se jako od početka juna, liga se kasno završila, igrači su se dali maksimalno u kvalifikacijama i čeka nas standardnih mesec i po klackanja i dobijanja na kvalitet. Dok se ovi malo prilagode iz druge postave i uigraju.

                          Melega mora ubaciti. Pavkov mi se bez šale svidja. Uopšte nije loš. Isti je kao onaj Leščuk. I bolji.

                          Jednostavno Vladanov fudbal zahteva dosta energije, a pošto se retardirana liga završava kasno, a kvalifikacije počinju rano, eto realnog razloga malog pada u igri + liga šampiona i štekanje za istu.


                          Posle Spartaksa prve su ljudi pričali da ne možemo ništa, sada su opet spuštena očekivanja što je u neku ruku dobro, da se malo primiri ova masa.

                          Pavkov ne može da izgubi vazdušni duel, bez šale. Tata je za ovakve utakmice. Brza krila i njegova glavudža.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Nemoj ovo nikad više da si napisao. Za ovo ide ban, ovo je trolovanje.



                            Ma jok Ebisilo je bolji, šta lupeta onaj Brajkula tamo blentavi.
                            Hahah, pa što ga non stop porediš sa Ebisiliom, poredi Ebisilia i Bena, Simić će igrati krilo očigledno, a ne bi me čudilo da kada se proda Ben, Meleg uskoči na prvog pleja sa Ebisiliom.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Hahah, pa što ga non stop porediš sa Ebisiliom, poredi Ebisilia i Bena, Simić će igrati krilo očigledno, a ne bi me čudilo da kada se proda Ben, Meleg uskoči na prvog pleja sa Ebisiliom.
                              Pa bila je priča ovde da su Ebisilio i Simić takmaci za tu poziciju, naravno kao svaki prosečan Srbin dobar deo ovog foruma je napisao da je Ebisilo za ovog drugog doktor fudbalske igre, jer su se pretpostavljam vodili standardnom logikom: 1. nije Srbin, 2. crnac je.

                              Kad smo kod porođenja Pavkov i Leščuk, Leščuk čekića u segundi-Malaga, a kada govorimo o Pavkovu mi se radujemo kada isti dobije duel.

                              Comment


                              • Da nije njegove glave ne bi dali gola u Salzburgu. Malo je potcenjen Pavkov, a Leščuk znam, pratio sam to baš, ali nije oni neka igračina. Pavkov mi deluje jače i pustio je kosu manje je ružan - gledljiv je.

                                Ja nisam forsirao Ebisilia, ja sam poznat da uvek guram naše igrače, ali nisam ga ni otpisao kao ti. Ne mislim da je foraš.

                                Veći mi je foraš Čaušić za sada. Tako mi deluje nekako... Niti je Krstičić niti je Bakula, pas unapred očajan, samo je dobar trkač ali i tu se izgubio.

                                Dajte Kafuu i Ebisiliu vremena, prolećnu polusezonu Ben nije odigrao 30% kao kvalifikaicje i ovo, znači iako nisam zagovornik tog prilagodjavanja, oni ipak postoji ali je to više vraćanje u formu nego prilagodjavanje, pogotovo Kafu. Ebi je bio standardan u Apoelu.

                                Comment

                                Working...
                                X