Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam kada sam čitao analizu Ebecilia. On nije ofanzivni vezni, često ide u završnice, nije nemoguće da pokušaju da ga ožive na krilu.

    Nije on ni prići Rikardinju, nastupao je za mnogo respektabilnije klubove. I pokazao se solidno za sada.

    Lepo je istaknuto kad je dolazio da čovek ima gori pas i od Kange, niko nije očekivao pleja jer on to nije i nikada neće biti. Sigurno su ga doveli sa razlogom.

    A Simiće je super za sada, ali polako, ne vidim ih više uopšte da se poklapaju sa pozicijama sada kada je Kafu došao Ben će igrati pleja definitivno.

    Comment


    • Antifudbalske akcije? Trol

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Znam kada sam čitao analizu Ebecilia. On nije ofanzivni vezni, često ide u završnice, nije nemoguće da pokušaju da ga ožive na krilu.

        Nije on ni prići Rikardinju, nastupao je za mnogo respektabilnije klubove. I pokazao se solidno za sada.

        Lepo je istaknuto kad je dolazio da čovek ima gori pas i od Kange, niko nije očekivao pleja jer on to nije i nikada neće biti. Sigurno su ga doveli sa razlogom.

        A Simiće je super za sada, ali polako, ne vidim ih više uopšte da se poklapaju sa pozicijama sada kada je Kafu došao Ben će igrati pleja definitivno.
        Slažem se, doveden je s razlogom da se neko tu propisno ugradi.

        Neko pisa o Hajdinu, kakav crni Hajdin, Terzić je za njega već sada fudbaler. Mnogo me oduševio sinoć, mnogo, dečko je kvalitet u nastajanju za Juventus da odmeni Aleks Sandra. Samo polako.

        Comment


        • Kadetski derbi na zvezda kids(YT)...Vodimo 1-0 trenutno...ovu generaciju treba ispratiti..
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Kvalitetan trol je Jugoslavija :

            Hajdin je takticki nepismen igrac, klasican primer 'burazerskog' poslovanja DonTerze i ugradnje u trnsfer. Terzic ako nastavi da se razvija, uskoro, starter . Interesantno je da je poceo kao spic, bio rezerva Joveljicu , pomeren prvo na krilo , potom i na levog beka (spoljnog ). Prototip modernog 'beka'.

            Comment


            • Baš da se ugradjuje na Ebicilu teško, ali hajde. Terzić je odličan ali Hajdin isto nije raspad tipa Milošević. Daćemo vremena Ebeciliu, mene nije razočarao, brz je, vraćao se nazad, samo upada u oči da nema šta da traži na sredini terena u vidu pleja.

              Ne bih ga ja tako lako otpisao, previše je on koristan za tako nešto. Ipak je i on Milojeva želja. Siguran sam da znaju šta će sa njim, pa makar igrao ligu, super.

              Nego gde je i šta radi Ričmond Boaće i protiv koga maši 100% šanse sada, a mi dovodimo ovog poluigrača:

              Comment


              • Ti si opterecen Boacijem...bolest...i to dok u timu imamo dva potpuno beskorisna igraca na poziciji napadaca...
                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-08-18, 10:56.
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ko je beskorisan, Pavkov target, Stojiljko u formi boli igrač od Boaćea samo da više udje u nju ali kontam da je dogovor da ne daje golove da Braga smanji otkupnu cenu. Cigani ludaci

                  Comment


                  • Pavkov i Stoiljkovic se ne bave istim sportom kao Ricmond...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Gledam onaj klip Ebija, stvarno je pravio dar-mar po levoj strani, ali je mnogo vode od tad prošlo rekom Amstel, ne znam danas kako bi to izgledalo. Doduše vredi probati posle Salzburga i odlaska Radonje, em je gužva u sredini, em Jevtović ulazi u formu sporije od Stojiljka..

                      Comment


                      • Mnogi su se u Zvezdi vraćali. Igra i taj Milić neko krilo, može i Ebicilio. Jer je on verovatno najbolji finišer u timu i levom i desnom nogom. Brz je već sada a uz pravu dijetu može se vratiti.

                        Ništa to nije novo. Kod nas je jeda LeTalek sporać defanzivni vezni postao vrh štoper.

                        Comment


                        • Postao je stoper zato sto ima fantasticnu anticipaciju i razumevanje igre...covek je kod Klopa igrao spica, samo jos na golu nije bio...ali to se ne uci, to se radja...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ne može on biti klasično krilo, ali nije ni Ben bio pa je igrao. Više bi se izvlačio u sredinu i na šut ali on ubija i levom i desnom nogom. Takvu praćku mi nismo imali u timu, da iz igre tako siluje šutem.

                            Jednostavno znam da to nećemo tek tako propustiti. Nije on igrao u Mordoviji nego u Apoelu standardno, i u Ajaksu kad je igrao bio je standardan. Ako nam je valjao neki napadač iz Latine može Bogme i Ebi.

                            Comment


                            • Najgori od sve dece je Srnic sinoc namerno pokupio loptu ispred Pavkova. Pa pusti Pavkovu da ga da majstore. Ne, namerno ubrzao da stigne pre Pavkova i da sutne spic u praznu mrezu.

                              Comment


                              • Problem je sto "pojacanja" Jevtovic, Meleg i Stoiljkovic trenutno nisu ni za Graficar...te smo primorani da mucenog Bena saltamo sa pozicije na poziciju da covek na kraju nece ni znati sta igra...Da je doveden pravi napadac kad je trebalo, sve bi bilo u redu...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X