Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, razbucao nas Partizan u kadetskom derbiju...izuzetno losa igra ove talentovane generacije...doveli smo bukvalno sve najtalentovanije u Srbiji u tom godistu a da nisu kod komsija ali ocigledno negde skripi...delovali su danas kao rastimovana banda...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Evo, čovek mene naziva neznalicom a kaže da nisu ni za Grafičar? Jesi ti Srbomrzac? Kad već mene karakterišeš. Svu trojicu ovakvi kakvi jesu Partizan bi prigrlio oberučke.

      Oni nemaju takve igrače. Šta je isto svoj trojici? Posle dobrih sezona otišli su u smrdljivu Tursku koja upropasti igrače.

      Comment


      • Pa sto nisu otisli u smrdljivu Kinu ili Latinu...pa da nam dodju kao ljudi a ne poluinvalidi... ili jos bolje Mordoviju...a naravno da si neznalica..kad naucis nesto o fudbalu onda mozemo ozbiljnije da razgovaramo, a dotle...
        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-08-18, 12:02.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • To sto oni nemaju igrace istih ili slicnih kvaliteta je njihov problem. Trenutno su liga ispod nas (mslim na partizan )

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Evo, čovek mene naziva neznalicom a kaže da nisu ni za Grafičar? Jesi ti Srbomrzac? Kad već mene karakterišeš. Svu trojicu ovakvi kakvi jesu Partizan bi prigrlio oberučke.

            Oni nemaju takve igrače. Šta je isto svoj trojici? Posle dobrih sezona otišli su u smrdljivu Tursku koja upropasti igrače.
            On je rekao trenutno i ima pravo covek, sva trojica nista za sada nisu pokazala...da je covek srbomrzac smetali bi mu i ostali srbi, ali je cinjenica da jevtovic, meleg, pavkov, stoiljko i srnic igraju ocajno...sto se ne moze reci za simica, jovancica i degeneka

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              On je rekao trenutno i ima pravo covek, sva trojica nista za sada nisu pokazala...da je covek srbomrzac smetali bi mu i ostali srbi, ali je cinjenica da jevtovic, meleg, pavkov, stoiljko i srnic igraju ocajno...sto se ne moze reci za simica, jovancica i degeneka
              Ma to jer me on proziva da sam ja rasista, ja njemu vraćam onda da on nije možda srbomrzac.

              Ja nikada nisam krio da sam neznalica što se fudbala tiče, bavio se košarkom 10+ godina, fudbalom 2 meseca. I ne ljutim se kad mi neko kaže neznalice, ali ljutim se kad mi kaže neko da sam rasista.

              Comment


              • Nego sto te nema na kk temi, al ozb pitam, nisam te vidjao tamo?
                Imas dobre postove ovde

                Comment


                • Ebisilo na krilo ne može ni pod tačkom razno ako mislimo da igramo ozbiljan fudbal.

                  Sad druga je priča što su kod nas i Srnić i Milić krila, prosto mi se sruši svet kad vidim da Milić počinje utakmicu.

                  Neko pomene Melega, čovek je polumrtav probio one Suduvce i asistirao, sinoć je takođe pokazao znake života, par odličnih dodavanja, a pogodio je i stativu. Npr. daleko više pružiuo nego Srnić za 75. minuta, a i Kafu za 15.

                  Comment


                  • Adzic ponovo nije na klupi Anderlehta.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Adzic ponovo nije na klupi Anderlehta.
                      Naučiće njega deka kako pod šatrom da uzima kintu....
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Naučiće njega deka kako pod šatrom da uzima kintu....
                        Pod uslovom da je na deku i majku trgao talenat, a ne na oca.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Nego sto te nema na kk temi, al ozb pitam, nisam te vidjao tamo?
                          Imas dobre postove ovde
                          Ako mene pitaš, ja sam pre bio najaktivniji na KK, pre seobe, a onda su mi se smučili i KK i navijači KK.

                          Mnogo bolji odnos imam sa Kronosom ovako kad mu ne idem na teren. Smara diskusija jer nije to taj tip ljudi kao ovde, a i iskreno ne pratim KK CZ više.

                          I Brajkula je često pisao na KK, mi smo bili glavni pljuvači Radonjića još možda i pre Cibone.

                          Brajkula, ne mora ni da igra što se mene tiče, igrača imamo, samo mislim da nije neupotrebljiv. Budeš ti često u pravu ali videćemo ovaj put, nisam siguran da je to tako loš igrač.

                          Comment


                          • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...00-evra/304432

                            Bilo bi dobro da povecani iznos koji ide Romi nije na nasu stetu.

                            Comment


                            • Mojih prvih 11 - Borjan, Rodić, Babić, Savić ili Degenek, Žule, Bakula, Krstičić, Ebecilio levo, Ben, Kafu, Sio. Ebecilio bi ostavljao prostor mnogo veći Rodiću jer nazad duboko može da pokrije, dobro bi rotirao sa Benom, jak na lopti, eto rizikovaću po cenu da bude potpuni foraš što kaže Brajkula. Svakako dok ne udje u formu tu bih stavio Jevtovića ili Simića pre.

                              Drugi tim Popović, Terzić, Sumaila, Degenek, Gobeljić, Jovančić, Ebecilio cm pod uslovom da nije u prvom, levo Jevtović, ofanzivni vezni Meleg, desno Srnić i u napadu Stojiljković.

                              Jovančić sa tehnikom i loptom upadljiv upgrade u odnosu na Donalda. Terzić je ofanzivno bolji od Rodića. Meleg opasan plej, Jevtović brz, Srnić brz, Stojiljko odličan target.

                              Ja bih sa ovim drugim timom igrao konstantno u ligi pred utakmice za LŠ kad se plasiramo, da bi se vratili u život Jevtović, Meleg i Stojiljko.

                              Čak bih i derbi igrao sa njima. Prvo da se ponizi Partizan, drugo da izgore od želje da se nametn i da ga odvale.

                              Rezultat bi bio 3:0. Meleg '23, Stojiljković '57 i Jovančić '61.

                              Comment


                              • U medjuvremenu, Rikardinjo, trenutno prvi strelac poljske lige sa 5 pogodaka.

                                Comment

                                Working...
                                X