Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Nisi ni mogao uz sudiju koji ima zadatak, seckao je sve sto je mogao da secka i ponistio gol.
    E, ako se na crnog Gruju Cokotskog vadis - onda do qrca.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Smešno pozivanje na sudjenje. Ne znam Valtere da li stvarno misliš da neko Zvezdu potkrada u derbiju i ligi u fudbalu? Ono je slučajna greška bila. Priznat je i nama gol na gol liniji koji je bio drž ne daj, priznat je Kangin kad je lopta bila van igrališta.

      Loše smo igrali i Milojević je podbacio jer nije startovao kako sam napisao da treba.

      Sa Ivanićem umesto Bakule, Jirkom umesto Simića i Pavkovim umesto Boaćija. Ovo bi napisao svaki pravi navijač koji prati svaki minut priprema i utakmica.

      Na brzinu bi ih rasturili. I na tehniku. A ne pit bul Bakula. Uz dužno poštovanje muka mi je pit bulova više.
      Last edited by Cassius Clay; 02-03-19, 19:41.

      Comment


      • Kako nije bitna, to je uvek najbitnija utakmica sezone kakva god situacija na tabeli ili u klubovima bila...Danas sam gledao klince, desetogodisnjake, Zvezda-Partizan, pa su naboj i zelja bili veci...a bogami i fudbal kvalitetniji...Ove Milojeve postavke nisu ispravne i to se mora reci...ima duplo, u najmanju ruku, kvalitetniju ekipu...znam da to u derbijima ne znaci mnogo ali ovosezonski derbiji nisu slucajnost, oba puta smo takticki bili losiji...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ne znam sta da kazem. Ja sam kriv sto mi je tiket pao na Zvezdu veceras. Ali sve ostalo nije u domenu navijaca vec prilazu igri i stavu. Gardisti imaju stav za tribine ali nemaju stav za igraliste. Ocajni danas. Simica i Causica vec sad gledati i razmisljati kako ih prodati na leto. Jovancic gresio u prvom u dodavanju lopte, ali u drugom proigrao iako je izasao iz povrede. Halfovi nam nisu kompatabilni, bekovi losi danas. Onog sudiju treba gadjati paradajzom kad naidjes na njega na ulici. Sta li na ovo ima da kaze Zeljko Var Pantic...
          Last edited by suptil; 02-03-19, 19:48.

          Comment


          • Čaušić nema pojma. Simić bekap. Boaći bekap. Prosek su obojica. I protiv Vojvodine su mi bili najgori na terenu iako strelci. Previše su beskorisni na terenu. Niti da predriblaju niti da skoče, niti su brzi. Simić jeste brz ali ispao je iz forme s početka sezone.

            Pavkov kraljina!!!!!!!!!!

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Čaušić nema pojma. Simić bekap. Boaći bekap. Prosek su obojica. I protiv Vojvodine su mi bili najgori na terenu iako strelci. Previše su beskorisni na terenu. Niti da predriblaju niti da skoče, niti su brzi. Simić jeste brz ali ispao je iz forme s početka sezone.

              Pavkov kraljina!!!!!!!!!!
              Uki potrebno je doci do igre. Kad budemo imali igru, kada budu sve linije tima uhodane a danas to nisu jer ne igraju najbolji proigracemo kao tim, a i igraci koji su tehnicki odlicni isporucivace ono sta se ocekuje.

              Comment


              • Ali ne vidim razlog da ne počnu Pavkov i Ivanić pa makar sa 2 špica igrao. Koji to ofanzivni potencijal ima Partizan? Pa nama bi to bila najbolja odbrana, ne bi mogli jako napred da krenu.

                Mogao je i sa 2 špica komotno da odigra Milojević.

                Comment


                • UžasTan derby, kriminalno suđenje, previše grešaka na obe strane! Miloje ponovo dozvoljava jajarsku igru sa NFL prebacivanjem lopte (lopta na nebu, Marin na zemlji ) .. i ne reagovanje na njihovu oštru igru ?!

                  Stojković je postao jedan veliki minus na terenu, tu mora Gajić, a tamo nek' krpi Gobelja dok se ne vrati Rodić.
                  Ovo neće da valja sa ova dva štopera, plačem za Degenekom..

                  Bravo Milane, jeb' se Miloje..

                  Comment


                  • Apsolutno Pavkov zasluzuje sansu. Na kraju krajeva on je i dobija. Sto se Ivanica tice, aposlutno se slazemo, mora da igra. Ali pored Ivanica i Jirka mora da igra. Umesto toga, kombinacije moraju da igraju.Definitivno su se neki igraci zasitili igrama u Zvezdi, od Stojkovica pa nadalje.

                    Comment


                    • Jos i ovo... Kao navijac Zvezde ocekujem jednu pobedu protiv Partizana u derbiju godisnje. Treba pitati MIlojevica da li je to mnogo, da li je to ocekivanje navijaca na mestu ili vlazan san do koga trebamo doci... Na kraju da l je moguce da udje Caus pre Ebija....

                      Comment


                      • Ofsajd je relativna stvar kada se iz Čokota gleda.

                        Comment


                        • Eto, sad vise ni Simic ne valja. Nista sto je poznati fudbalski strucnjak Brajkula pisao ovde. Milojevic se opasno blamira, ali ne rezultatima, nego stalnim insistiranjem na dva panja koja moraju da igraju pa moraju. Sad je doveo dva odlicna igraca i opet ta dvojica igraju.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Simić je svojim igrama, dakle minulim radom, zaslužio da počne derbi. Sad što se usro od ćelavog je druga stvar, više problem u glavi nego u nogama.

                            Opet je Miloje užasno spremio derbi i opet kod Grobara jači voljni momenat. Pored toga cela poslednja linija sinoć je bila preplašena, Gajić i Stojković očaj blagi, Milun i Savić osim vazdušnih dulea, mlaka voda.

                            Jovančić i Bakula dva startna zadnja vezna celo prvo poluvreme ne smeju da priđu na pas, da se ponude i dođemo do matematike da u prvom poluvremenu nismo došli do njihovog gola kroz pas, sve nekim bapanjima i dugim loptama, pa odatle ni šansu nismo stvorili.

                            Ajde blond kad si takav fudbalski znalac i kad za Simića pišeš da je panj na osnovu sinoćnje utakmice šta onda ima da kažeš za Bena ? Isto užas užasni izuzev gola koji je neopravdano poništen ništa, čak i kada je bio u šansi spetljao se u prijemu lopte.

                            Boaći isto ispod nivoa, Marin odsečen jer se igralo previše nekim dugim loptama, bapanjima.

                            Tek ulaskom Ivanića uspeli smo malo da povežemo, da spustimo loptu.

                            Još jedan užasan derbi i treba sve u klubu da bude sramota, pored toga ono skakanje igrača ispred severa na kraju utakmicei radovanje pri rezultatu 1:1 sa Pertizanom koji ne liči ni na šta je isto bruka i sramota, čemu se oni raduju i šta proslavljaju, što nisu izgubili, šta !?

                            Comment


                            • Nadam se da cemo igrati sa njima i dva mecu u kupu, pored tog derbija u plej ofu.. Mada ih mozda ostavimo Lalatu, i on ima bolju ekipu.

                              Comment


                              • Nije Simic zasluzio nista osim da bude na mestu Jevtovica.

                                Borjan - odbrana (Gajic umesto povredjenog Rodica) - Jovancic, Ivanic, Marin - Jirka, Ben, Pavkov

                                Ili Marin na krilo, a Ebi u vezu.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X