Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alo bre prekinite stalno da pljujete igrace na svakom losem mecu. Uzimamo ovo.

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Ti decko nisi normalan....da ne kazem da si debil...i molim moderaciju da me banuje...i to trajno..posto sa ovakvim idiotima ne zelim da delim ni virtualni prostor...
      Stručnjak, gde ti je Boaći?

      Comment


      • Kao da nisu podeljene uloge na terenu. Bez potrebe preskacemo igru i linije. krilo Marin ulazi u sredinu da pokusa nesto da napravi. Bena bas biju. Da se konsolidujemo u svlacionici pa da se odigra nesto u drugom. Vidi se da je greska sto je Kafu u protokolu.

        Comment


        • Igraci su debili. Ne znaju da ovaj mec vredi kao 320 Napolija, PSz i Liverpula. Cestitke Partizanu jos jednom za pristup odusevili su me.

          Ima da ih pljujem do veka. Od Partizana gubite u tunelu mucenici muceni. Ako izgube necu pogledati utakmicu ove sezone, zivota mi.

          Comment


          • Cuj jebati majku Milojevicu pa da njega nema gledali Kairat. Kako su ljudi nezahvalni toliko srece i prelepih momenata zaborave za sekund. Neki i nisu za bolje od JSL.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Alo bre prekinite stalno da pljujete igrace na svakom losem mecu. Uzimamo ovo.
              Ovo se zove skandal. Nije umereno lose mi ne postojimo na terenu. Igraju kao amateri, sudaraju se sa loptom, loptu salju unazad i tako dalje. To je za osudu. Cela Srbija ovo vidi ne znam sta tu nije jasno?

              Comment


              • Covece ne zanimaju me lige sampiona i titule uz ovakav derbi. To je prica za neke nabedjene ljude. Derbi je najvaznija utakmica sem ako igras polufinale/finale LS. Ne postoji nista vaznije od ove utakmice i ti je izgubis pre nego sto pocne?

                Sramota nad sramotama, ne moze 5 Lš zameniti ovo.

                Comment


                • Ma makar izgubili sve do kraja ova ekipa moze (i treba i mora) da se kritikuje, ali ne sme da se pljuje i da se teraju igraci. Cuj derbi vredi kao 5LS, taj isti derbi smo izgubili skoro 50 puta. Ko nije shvatio da ce i u buducnosti biti poraza taj ima cudnu logiku.
                  Last edited by colchonero; 23-09-18, 18:55.

                  Comment


                  • Jer ovo otvara pandorinu kutiju i lozi grobare do daske i daje im u prilog tezi da se namesta i menja celo takmicenje i celu postavku iz mirnog uvodi u nemirne vode gde oni imaju neverovatne srece + plej of.

                    Ovo je katastrofa!!!!!!

                    Ja ne teram igrace nego im jbm sve po spisku za ovaj pristup.

                    Teram samo onu prevaru iz kineske lige sto je dala 2 gola.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Stručnjak, gde ti je Boaći?
                      Bar nisam rasista...magarcino bolesna...kakve gadosti pises treba da te je sramota...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Au sada počeli i na kontre da hvataju, loše će se ovo završiti.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Bar nisam rasista...magarcino bolesna...kakve gadosti pises treba da te je sramota...
                          Promeni zvaku. Ne pali to ni kod koga. Gde ti je Boaci?

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Kao da nisu podeljene uloge na terenu.
                            To je i moj utisak.
                            I bezmudaštvo.

                            Comment


                            • Preterujes Urose. Titule su najvaznije. Onaj ko ne uzima titule taj se vadi na derbi. Titula stvara velike meceve u Evropi a ne dobra igra u derbiju. eto Partizan odigrao jedno poluvreme dobro i vraca se u kafez zvani super liga. Par dana na svim forumima se vodi polemika oko Ebija, i eto mi jednostavno nemamo kreaciju na sredini jos uvek. Ne znam ni sta tacno Krsticic igra, a Causic kao da igra za Partizan po onome sta decko radi na terenu.

                              Comment


                              • Ljudi nece dobiti grobari, videcete.

                                Comment

                                Working...
                                X