Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slavio sam i ja pa me napusavali kvazi strucnjaci serem im se na Boacija

    Comment


    • Sta radi Causicxxxxxxxxccccc????????? Slepcina mrtva jebem mu sve na svetu ljudi je l ovo moguce???? Smrdaci i Pickausic!

      Comment


      • Dobro je Urose, kontrolisi se...ne moras da glumis indijanca...znam da si jedva cekao da ga opljunes ali je ovo sve zbog katastrofalnih Krsticica i Causica...pojeli su ih fuckin Scekic i Pantic...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Simic umesto Kafua, Jovancic umesto Causica.

          Comment


          • Opet Rodić ne daje logično, pokušava da izmisli toplu vodu.
            Aman čoveče igraj jednostavno, ne komplikuj bez potrebe.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Sramna igra i sraman stav kompletnog tima.
              Psihološki jadni i ubijeni.
              Kontramotivisani na najvažijoj utakmici u Superligi ?!?
              Imaš ih još 2 do kraja sezone, i to tek sledeće godine.

              Comment


              • Koliko su odmaknti i koliko lopta ide sporo. Svaka čast Partizanu. Svaka čast. Bravo igračima Partizana, nije mi uopšte krivo. Ovi klošari naši sramotni. Serem im se na ligu šampiona.

                Imaš Djovania Sia ti dovodiš ovog govnara koji je dao 2 gola u Kini. Pakvov, Milić, Stojiljko i ćao!!!!!!!

                Comment


                • Tuzan je Causic ovo boli kad se gleda kolko ne zna.

                  Comment


                  • Neverovatno sta radi vezni red...greske Degeneka i Babica prouzrokovane nemogucnoscu veznjaka da dodju po loptu...Mirkovic ocitao lekciju Milojevicu...takticki smo pregazeni...Marin, Ben, Kafu, Boaci nevidljivi....ne moze lopta da stigne do njih...zamenio bih obojicu...i Krsicica i Causica...
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 23-09-18, 18:46.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Partizan u ovom trenutku preuzeo vođstvo na tabeli, Zvezda ima utakmicu manje, ali sa ovakvom "igrom" bolje da nema.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Greskaaaaaaaaa Bocijaaaaaa Boacijaaa Boacijaaaa Boacijaaa i Causica koji je za robju od 10 dana na najgore muke.

                        Menjas Bakulu i Pavkova/ Milica i ubacujes ove idiote.

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Partizan u ovom trenutku preuzeo vođstvo na tabeli, Zvezda ima utakmicu manje, ali sa ovakvom "igrom" bolje da nema.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          Nemoj mi dizati pritisak molim te. Zadrzi to za sebe.

                          Comment


                          • Ti decko nisi normalan....da ne kazem da si debil...i molim moderaciju da me banuje...i to trajno..posto sa ovakvim idiotima ne zelim da delim ni virtualni prostor...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • No ebesilio no fudbal...pa vi gledajte razne krsticicie, causice itd

                              Comment


                              • Ako ne pobede, jebati im majku i njima i Milojeviću koji je usrao motku i koji je nadigran. Ima 45 min da ispravi ne interesuje me kako. Msgarcine jedne klosarkse sta to gubite u tunelu.

                                Comment

                                Working...
                                X