Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Jesi probao mobdro aplikaciju?
    Imam ja nju na Kodiju fino sljaka.

    Comment


    • Dobra je bas, imas brda kanala itd, ne samo sportskih...a ni rezolucija nije losa uopste

      Comment


      • Borjan,
        Stojković, Degenek, Babić, Rodić,
        Krstičić, Čaušić,
        Kafu, Ben, Marin,
        Boaći.

        QQ LL Sex on the beach..

        Comment


        • Opasno drukanje imamo iz svlacionice...ranije se sastav nije mogao ubosti pa nzm sta da je...sad malo malo pa se zna dan pred utakmicu

          Comment


          • Nije to drukanje, sinoć je RSB objavio sastav uz dozvolu kluba.

            Comment


            • Ako je tako onda ok, ja sam znao za jovancica da ce biti na klupi, znam ga licno...ali ostalo mi nije rekao

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Borjan,
                Stojković, Degenek, Babić, Rodić,
                Krstičić, Čaušić,
                Kafu, Ben, Marin,
                Boaći.

                QQ LL Sex on the beach..
                Super da igra Cafu, da konačno vidimo od čega je napravljen.
                Van tima: kapiten Savić, Jovičić, Jovančić, Srnić, Veljko Simić, Stojiljković, Pavkov, sve materijal da može da ušeta u tim u svakom trenutku.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Mislim da ovo dobijamo rutinski....uz 3,4 gola u mrezi partizana
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Jbt sve ih je manje. 20min do pocetka a 80% desne strane juga (do zapada) prazno. Videcemi da li ce se popuniti do pocetka.

                    Comment


                    • Kazu da je kapacitet stadiona smanjen na 24 000.

                      Comment


                      • Im mali prazan deo na zapadu do severa prazan (tampon zona ne u smislu da nije popunjen) i ima solidna porcija izmedju severa i istoka, ostala mesta su u prodaji.
                        Last edited by colchonero; 23-09-18, 17:49.

                        Comment


                        • Ali jug samo 50% otrilike koliko ih ima na polovini do zapada toliko fali na onoj drugoj, kada bi svi bili jednu do drugih taman bi nekih 50-60% popunili.

                          Comment


                          • Ocekujem Partizanov bermundski trougao Miletic - Scekic - Miletic. Za nas je najbolje da se Ben nadaje golova veceras.

                            Comment


                            • Ovi garant razrovali teren ispred Borjanovog gola, ili posuli neko ulje, ne bi me ništa iznenadilo od njih.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sramotno smo usli u utakmicu, sramotno!
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X