Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spisak igrača Crvene zvezde licenciranih za Ligu šampiona:

    Golmani: Milan Borjan, Zoran Popović, Nemanja Supić

    Defanzivci: Srđan Babić, Milan Rodić, Filip Stojković, Rašid Sumaila, Miloš Degenek, Marko Gobeljić, Vujadin Savić

    Vezisti: Branko Jovičić, Nenad Krstičić, Dejan Meleg, Lorenco Ebesilio, Slavoljub Srnić, Dušan Jovančić, Marko Marin, Goran Čaušić, Milan Jevtović, Veljko Simić

    Napadači: Milan Pavkov, Nikola Stoiljković, El Fardu Ben, Ričmond Boaći, Džonatan Kafu

    Izduvao ga Milic,inace klinci 1998 i mladji mogu da se pridodaju tipa Joveljic
    Last edited by 61563; 03-09-18, 22:17.

    Comment


    • Miliću ni traga ni glasa ..

      Comment


      • Malo mi ga i zao...realno nema kvalitet za ovu ekipu ali je bio pravi vojnik, uskakao gde i kad god je trebalo...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ostaje činjenica da je razočarao u Austriji, jedan od direktnih krivaca za prvi gol, statirao dok je ovaj centrirao. To kada je prebačen na desno krilo, gde je trebao biti kao bolji, a kao centarfor nije on ova liga.
          Konkurencija su mu Cafu, Srnić, Simić, Ben, Marin, Boakye, Stojiljković. Dolazak Marina mu je nekako najviše naštetio.

          Nego, nema drugog levog beka, a i Nemanja Milunović bi ovde idealno zaoštrio konkurenciju za mesto centarhalfa.
          Desni bek Milan Gajić mora da se dovede, a Gobeljića se nikako ne treba odricati, samo ga treba pomeriti malo napred.

          Mnogi nisu svesni kakav je ovo iskorak za klub, kakve sve ale po Evropi sanjaju da budu na Zvezdinom mestu, Čelzi, Arsenal, svi oni plaču za Ligom šampiona.
          Jedini ispravan put za klub je slepo poverenje u Vladana Milojevića, i bezrezervno ispunjenje svih njegovih želja. Uslov da klub napreduje su rezultati prvog tima. Ako je on u evropskoj eliti, za klub nema briga.

          Svaki drugi scenario je siguran put u kanal i raspad sistema, prodaja najboljih igrača na zimu, npr.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • I meni bas zao Milica, ali jbg neko je morao ispasti, voleo bih da mali Jovekja dobije neki min u eliti.

            Comment


            • Što se tiče Marka Marina, sigurno da nije na nivou na kojem ga mi navijači posmatramo ALI nije ni kesa od igrača i ovo što mi dovodimo sada je za razliku od prethoni prelaznih tokova odbnos kao projekat braće Rajt i svemirski program.
              Za Marinova izdanja (a i Benova) u Oliju je zaslužan onaj trener Albanac, hvala mu inače mi ovaj dvojac ne bi videli...inače za Oli kažu a je mala ramadanija.
              Siguran sam, u to čvrsto verujem da će Marin da "pokida" u Zvedi.
              Dovođenje tj kaparisanje mladog Slovaka je tek ekstra potez, čini mi se da poseduje Radonjinu brzinu a izgleda da mu je glava pri zemlji a ne u oblacima (ono što naročito hebe Radonju).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Disciplinary proceedings have been opened following the UEFA Champions League play-off second leg match between FC Salzburg and FK Crvena zvezda (2-2), played on 29 August in Austria.

                Charges against FK Crvena zvezda:
                - Field invasions by supporters - Art.16 (2) DR
                - Setting off of fireworks – Art. 16 (2) DR
                - Acts of Damages – Art. 16 (2) DR
                - Throwing of objects – Art. 16 (2) DR
                - Dismissal from bench (Milan Kosanović) – Art. 15 (1)(a) DR

                This case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body on 7 September.
                Opet idioti prave problem sa UEFA.
                Iz aviona se vidi da je Vladan Milojević tim i ekipu doveo na nivo stratosfere i fudbalskog kosmosa, a da je sve drugo u klubu i što okružuje klub na dnu septičke jame.
                Nažalost, primitivizam i nevaspitanje se ne popravljaju.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Kakav primitivizam je što obezbedjenje Salcburga i organizacija meča prošla katastrofa? Prvo najviše ih je ušlo sa sporednig tribina pa tek onda posle i sa naše. Ko će kontrolisati te ljude?

                  Kako pijanom gastrabajteru zabraniti?

                  Nisu oni ništa uradili neka UEFA ......
                  Last edited by Constantin; 04-09-18, 10:22.

                  Comment


                  • Ma biT će "samo" neka finansijska kazna .. pare nisu problem, para imamo.

                    Comment


                    • Smrdljivci iz UEFA.
                      Last edited by Constantin; 04-09-18, 10:23.

                      Comment


                      • Tako je Uki. Samo ostro

                        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Teren mora postati zabranjena zona za gledaoca, može da posmaatra aa ne sme nogom kročiti.
                          Ima krivice do obezbeđenja, policije a ima i do naših idiota koji su jedva dočekali da istrče na travu, tu je najmanje kriva UEFA i ne znam koliko vode još mora proteći ispod Gazele da neki idioti shvate da na taj način samo odmažu klubu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Teren mora postati zabranjena zona za gledaoca, može da posmaatra aa ne sme nogom kročiti.
                              Ima krivice do obezbeđenja, policije a ima i do naših idiota koji su jedva dočekali da istrče na travu, tu je najmanje kriva UEFA i ne znam koliko vode još mora proteći ispod Gazele da neki idioti shvate da na taj način samo odmažu klubu.
                              Koji idioti? Jesi ti video ko je prvo uleteo? Gastrabajreri sa sporednih tribina. Kako ti nekome da zabraniš da uleti?

                              A kad 5oro krene, krenu svi.

                              Ko bi bio kažnjen da su na Marakani upali navijači Kelna? Keln? Vaźi....

                              Comment


                              • Zaštita i policija su tu baš zbog toga jer klub ne mozže kontrolisati grupu gostujućih navijača koja po logici stvari ne mora imati dodira sa domaćim.

                                Zamislim navijačim Junajteda u Makedoniji da su upali na teren? Šta bi bilo onda? Da se igralo Vardar - Junajted

                                Comment

                                Working...
                                X