Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve češće su nekontrolisane izmene i prenatrpan sastav dovodi do toga da je uvek neko nezadovoljan. Gde su ti Meleg, Jevtovicć, Sumaila? Ko to plaća da sede na klupi? Stojiljković? Mada kontam da njega namerno čuvaju da bi ga za siću otkupili od Brage.

    Comment


    • Joveljic- zlatni decak , od proleca mora biti druga opcija u spicu.

      Comment


      • Ebisilio standardno mršavo.

        Što se Joveljića tiče već sada je bolji igrač od novog Nikole Žigića - Panjkova.

        Comment


        • Ja ne znam šta ste vi juče videli u Joveljićevoj igri. Jeste, dao je gol, ali je sve ostalo bilo katastrofa. Još on mora da jede lebac i sirenje da bi se ustalio u tim i bio nezamenljiv. Napravićete novog FIlipa Jankovića od njega....No, vaša stvar ...inače, gde je Filip Janković, uopšte....gde igra ?
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Što bi rekli moji Banaćani.
            Zelen ubran.

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Što bi rekli moji Banaćani.
              Zelen ubran.
              Pravo veliš
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Nije juče igrao ništa specijalno ovo je najgora utakmica njega i Ebisilia u Zvezdi od kako igraju. Pavkov je dobar igrač, Stojiljković takodje ali se pohlepni Miloje i pohlepni navijači pitaju pa je trebao i Boaći.

                I pitao bih ja sad tog Milojevića što ne razigrava Melega, Jevtovića i što je dovodio toliko igrača i on i Mrkela?

                Jasno je da je Sumaila menadžersia kombinacija, i dok Terza ima rezultate to mu opraštam, Ze Markosa, Sumailu, onog na T napadača iz Gane, to mu opraštam.

                Ali ne znam koji su to fazoni da ti ne igraju Stojiljković, Meleg, Jevtović, kako će oni da udju u formu?

                Da guraš Kafua i Marina desno, a da ti stiže Erik Jirka a Srnić koji je doduše sam kriv i on tu i greje klupu.

                Pod hitno prodati 5 igrača na zimu.

                Ne treba slušati pohlepne navijače i njihove žalopojke o igračima.

                Prodati Bena dok je na ceni, Vujadina Savića, Pavkova nažalost jer su ovi drugi sa pozajmica, inače bih pre prodao Boaćija, koji nam je on trebao to mi nikada biti jasno neće, dečko iz Latine koja se ugasila i Kine u kojoj je dao 2-3 gola.

                Sa Kafuom videti pošto će verovatno proraditi i Krstičića za pristojnu sumu i odmah se preusmeriti ka Nemanji Radoji ili Radetu Kruniću ako postoji i promil šanse. Bar na sledeće leto jer je znam kako će Čaušić sam to moći.

                Moraju se juriti Gajić umesto Žuleta i Milunović umesto Vujadina, sve to u junu sledećem, da prolećnu polusezonu malo plate sjašu sa budžeta.

                Meleg nije zaboravio da igra, Jevtović nije zaboravio da igra...

                Na pleju umesto Bena Meleg i Ebesilio kao bekap, leva krila Simić i Jevtović, desna Jirka i Kafu. Marin po potrebi počinje na nekoj od te tri pozicije on je sigurica.

                Napad ovaj Boaći i Stojiljlović, Joveljić.

                Previše srljamo sa igračima i prekobrojni su neki. To stvara lošu atmosferu jer ne mogu svi da igraju, i to ne stvara kod jednog nego po dvojica trojica na svakoj poziciji bleje.

                Nama trebaju pre svega bolji bekovi, pogotovo desni bek koji zna da igra u oba pravca i mislim da je taj Gajić bolji. Mislim da će Aleksa Terzić biti bolji od Rodića za godinu dana. Momak ima ozbiljan centaršut, brzinu, ozbiljno kretanje.

                U našoj postavci i onome što Milojević hoće, krila moraju biti krila, ne može Ben biti krilo. Eto čekamo tog Jirku da vidimo jer ga hvale po nemogućem broju sprinteva.

                Mora malo ovo da se filtrira već je počela glava da me boli od ovoliko igrača.
                Last edited by Cassius Clay; 08-10-18, 11:09.

                Comment


                • A najradije bih prodao sledeće igrače : Ebesilio, Kafu, Boaće. Ovo su prekobrojni za sada ali nije realno da Kafu ne proradi. Ebesilio ništa što bi ga guralo ispred Melega, mada nije loš igrač ali Ben/Meleg... Kafu je ok, ali tu dolazi taj mali Jirks koji se uklapa 100% u našu koncepciju, sprinter, za kontre i evropu dušu dao, ono po čemu smo bili poznati sa Srnićem i Radonjićem, Boaćija neću da komentsrišem on mi se ne svidja uopšte. Nije nivo jednog Djovania Sia.

                  Samo kontam da niko od njih neće ići tek su dovedeni. Pogotovo Kafu, pošto znamo da može mnogo bolje. Ali evo kako se odmah klasa vidi kod Marka Marina.

                  Čim pipne loptu on pravi razliku. On i Krstičić su najbolja pojačanja u Terzinoj eri.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Ja ne znam šta ste vi juče videli u Joveljićevoj igri. Jeste, dao je gol, ali je sve ostalo bilo katastrofa. Još on mora da jede lebac i sirenje da bi se ustalio u tim i bio nezamenljiv. Napravićete novog FIlipa Jankovića od njega....No, vaša stvar ...inače, gde je Filip Janković, uopšte....gde igra ?
                    Nemo' da porediš neuporedivo.. mamino mezimče, koji je sa 17 godina vozio Audi Q5 sa tablicama BG* FILIP, posle slovenačkih vrleti, prešao u Segundu (Extremadura) gde nastavlja da bude nevidljiv! Jovelja je iz totalno druge priče, jes' da je imao i grešaka juče, ali reakcija kod gola govori (za one koji to nisu videli do sada) da ima instinkt golgetera ubice!
                    Last edited by salelesa; 08-10-18, 11:25.

                    Comment


                    • Lyon, koji je pobedio u Ligi šampiona na gostovanju u Manchesteru, protiv moćnog Cityja Pepa Guardiole, popio sinoć peticu od PSG-a. Lyon -5 = Zvezda -5, kada bi se gledala neka analogija, Milojevićeva Zvezda može da se nosi sa Guardiolom.

                      Ono što je bilo u Parizu, treba tamo i da ostane.
                      Vladan Milojević je od Crvene zvezde napravio evropsku imperiju koja na megdan ide Parizu, Arsenalu, Napoliju i Liverpulu i nema tu mesta nikakvim zamerkama.
                      Ono što je Vladan Milojević uradio u Crvenoj zvezdi, ni Jose Mourinho ne bi bio u stanju da ostvari.
                      Puna podrška za Vladana Milojevića.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Čekajte, nije valjda da dovodimo u pitanje podršku Miloju ? Mislim da tu temu ne treba ni potezati.

                        Uki, ne možemo da prodamo Kafua, jer ga nismo još ni kupili, a kako igra ne daj Bože ni da ga ikada kupimo.

                        Nzm što hejtuješ Boaćija, izvukao nas je npr. u poslednjem derbiju svojim golom, šta više treba da uradi !? A pazi u tom derbiju su svi ti koje hvališ, pa i Marin, bili bukvalno nevidljivi.

                        Da li je Sio bolji, verujem da jeste, ali isto tako nema poentu upoređivati našeg igrača sa igračem koji nikada nije bio kod nas.

                        Comment


                        • .. nije u pitanju podrška Miloju, najbolji trener kluba još od Branka Stankovića (Ljupko, oprosti mi) ali je podložan kritici jer od trnavskih mesara igru nemamo! Ono što nije do njega, menadžment mu je nagruvao igrački kadar sa 30+ svega i svačega..

                          Boaći je pored gola za bod u derbiju, asistirao i juče za pobedu. Uki bi mogao da (p)ostane dosledan, i da ga stvarno ubuduće ne komentariše .. biT će bolje i njemu i "nama" ..

                          Comment


                          • Ne komentarišem ja njega kao njega, niti je on meni dečko kao čovek kriv, daje sve od sebe, više me nerviraju navijači i mitovi o Boaćiju. Treba reći njegove realne kvalitete a jedini je Jugoslavia to ovde uradio. Nije on igrač dva nivoa iznad drugih da se toooliko hvali i plače celo leto za njim.

                            Meni to u životu jasno biti neće. Znate onaj fenomen kada nekoga ne gotivite jer ga svi drugi bezrazložno gotive, ja Titanik u životu nisam pogledao jer ga svi gotive, to je ona neka priča od koje se čoveku povraća.

                            Kritika i odsustvo podrške nisu isto. Najbolja stvar na svetu je kritika.

                            Kako ono ide, Marko Aurelije je unajmio čoveka koji mu je svaki dan govorio "ti si samo čovek" ... Ljudi se polakome a Miloje je čovek. Ne sme da se prekombinuje i preigra, mora ostati na starom kursu.

                            Nema to veze sa rezultatima, ja sam ove rezultate i igru očekivao doduše posle derbija.

                            To su treninzi od 10. juna kada većina igrača u manjim klubovima odmara i ne radi ništa, a iz većih, gde igrači idu na prvenstvo, imaju po mesec dana odmora posle kad su one turneje.

                            Naši nisu imali odmora uopšre a formu smo tempirali za kraj avgusta.

                            Logičan je pad, samo me nerivra ovoliko broj igrača i to što su nam npr bekovi senka prologodišnjih i što je Miloje pročitan a ne menja ništa.

                            Evo juče je konačno probao novu formaciju.

                            Sastav koji očekuje Uroš dogodine

                            Borjan, Terzić, Milunović, Degenek, Gajić, Čaušić, Radoja, Čavrić, Marin, Jirka, Nestorovski uz pesmu svet je lep kada sanjamoo, hajde zajedno da sanjamo... nanana
                            Last edited by Cassius Clay; 08-10-18, 13:45.

                            Comment


                            • Taj tim je bar 50% losiji od najgoreg ovogodisnjeg

                              Comment


                              • Druga se stvar ovde protura, zamena teza i to klasična.

                                Ako neko, konkretno Vladan Milojević u ovom slučaju, stvori tim koji preživi kvalifikacije od Kazahstana do Krasnodara i ako stvori tim koji preživi grupnu fazu, Arsenal, BATE i Keln (koji je kroz jednu od najjačih Bundesliga u istoriji izborio plasman u Evropu) i ako stvori tim koji se domogne evropskog proleća prvi put od kako su Darko Pančev i Dejan Savićević hodali Marakanom, onda se taj tim ne dira ni za živu glavu, ne sme da mu nedostaje dlaka s glave.

                                A šta je mučeni Vladan Milojević dobio?
                                Dobio je da mu navalu protiv Salcburga u plej-ofu Lige šampiona vodi, niko drugi, nego Nemanja faking Milić!!!???
                                Tim koji je odisao sinergijom i vrednošću neuporedivo većom od proste sume svojih delova, je brutalno rasturen, odmah u decembru, praktično se nije ispravila trava nakon nanetog drugog poraza Bundesligašu Kelnu, a ključni igrači su ili prodati, ili im nije produžen ugovor što je automatski značilo efektivno rasturanje tima.

                                Osam igrača je napustilo klub! I cifrom 8!
                                Trinaest igrača je došlo! I cifrom 13!

                                Vladan Milojević jeste odličan takmičar i taktičar, ne gubi vreme u nekakvom umiranju u lepoti, to je jedan hiperdirektan fudbal koji ekspresno donosi rezultat.
                                Ali Vladan Milojević nije nikakav mađioničar ili alhemičar koji će da presipa iz šupljeg u prazno i koje će za dve nedelje da prihvati trinaest novih igrača (13) i da nadoknadi odlazak osam ključnih igrača iz svog tima (8).

                                Ljudi jesu nerealni u svojim očekivanjima i često gube iz vida očigledne činjenice, ali bilo kakva kritika na račun Vladana Milojevića u ovom trenutku je brutalno i zlonamerno zaobilaženje golih i notornih činjenica i golo ignorisanje realnog stanja.

                                Nakon svih tektonskih poremećaja u timu i ekipi, Vladanu Milojeviću je potrebno vreme da smiri tlo, i da stabilizuje najbolji tim i vrati igru iz prošle sezone.
                                Čak i vreme nije garant da će uspeti u tome.
                                If it aint broken dont try to fix it.

                                Ne rastura se tim koji izbori proleće u Evropi.
                                Trener nije kriv, on je svoje isporučio, zašto je njegov mukotrpan rad srušen? Katastrofalno loše vođenje kluba od strane uprave.
                                Last edited by La Jugoslavia; 08-10-18, 14:19.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X