Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Pa gde Kafu levo krilo jesi lud, haos.

      Comment


      • Mnogo smo bolji, samo se čeka kada će da padne taj drugi gol i evo čistog penala za 2:1...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ebecilio igra jako dobro.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Mnogo smo bolji, samo se čeka kada će da padne taj drugi gol i evo čistog penala za 2:1...
            Meni se cini da ga kod penala klizecim ovaj iz Vojvodine nije tako.

            Comment


            • Ebi odlican, bas pravi razliku...Kod Kafua se vidi da se jos nije pohvatao sa saigracima...ali bice sad vise minuta, bice to bolje...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Sumnjiv penal skroz, ali kad se ne VARi, šta ćemo..
                Kafu malo levo, malo desno, trebaće vremena da se po'fata sa ostalima. Miloje čoveče, šta je sa Joveljom, kud u NS sa jednim špicem_a nije prvi put ?!

                Comment


                • Ovo je sve sa pola gasa, bukvalno otaljavanje...za tri koplja je Zvezda bolja od konkurencije...bukvalno mogu da daju gol kad pozele...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Kafu nije prošao pripreme uopšte, tako da je on sada gde su ovi naši bili krajem juna. Otprlike.

                    Comment


                    • Ebi i Ben igrači utakmice. Simić kao navijen..
                      I Voša nije bila loša, ušla u otvoren dvoboj sa nama. Jovičić nikad bolji ovanzivno, izgleda svestan konkurencije..

                      3 boda, teraj dalje, neka se pripreme vranjanci!

                      Comment


                      • Surdulica

                        Comment


                        • .. da , da, Surdulica, Napoli pa derby!

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1438930

                            Uvek sam sanjao da postanemo ovakav klub, utočište velikih talenata iz centralne i istočne Evrope. Ako se ovo obistini biće to za mene najveći transfer od Dejana Savićevića.

                            Nepavedno se okrećemo ka Africi kada blaga ima u Evropi a mnogo lakše će se igrač iz Trnave prilagoditi i uklopiti.

                            Ovo ne bi ni videli da nije igrao protiv nas. Znači, mora se proširiti mreža skauta po centralnoj evropi.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ovo ne bi ni videli da nije igrao protiv nas. Znači, mora se proširiti mreža skauta po centralnoj evropi.
                              Ja ne znam ni šta smo u mečevima sa nama videli od istog sem mesarskog ponašanja, al ajde.....

                              Comment


                              • Jirka je odlican igrac . Voleo bi da ga vidm kod nas . Kod Milojevica ce eksplodirati

                                Comment

                                Working...
                                X