Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li kakav yt link za tog Slovaka? Na šta liči Partizanov Šuma, a navodno dominirao tamo

    Comment


    • 6C0C9A68-C7DA-4C7C-AB0F-599020F344B4.jpg


      Potpisan predugovor sa Jirkom, danas je to uradjeno.

      Ovaj dečko je direktna želja Vladana i Kosana. Linkovi nam ne trebaju. Nema.

      Comment


      • Comment


        • Ima klipova po yt...uglavnom, igrac vrlo slicnih karakteristika Radonjicu...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Hajde ponovo recnik u ruke, pa proveri znacenje reci renome...To sto je neko u losijoj formi nema veze sa tim...Nije svako bivsi nemacki reprezentativac a pri tom nije da ima 35+ godina pa da je za staro gvozdje...
            Ne bi bilo loše da kad čitaš post malo razmišljaš o suštini, a i ako pogledamo klasično jezičko tumačenje u prošlom postu reč "renome" doista nije upotrebljena van svog konteksta.

            Čovek odigrao poslednju utakmicu za reprezentaciju Nemačke 2010. godine kad je imao 21. sad ti vidi koliko otrcano glasi taj tvoj post oko reprezentacije. Pre 8 godina se i kotira, danas.....

            Pazi sad ovo

            Viola

            Although Marin was on the bench of a total of 12 times, Marin failed to make a single appearance in the league before ending his loan early in January.[30]
            Anderleht

            Anderlecht decided to pass on the option to buy Marin at the end of the season after he suffered a hamstring injury during the Belgium Cup final which ruled him out for several weeks.[34]
            Da ne budem pogrešno shvaćen kao što evo već jesam, kao što rekoh, možda ovo i ispadne dobro, ja samo ukazujem na činjenicu da Marina forum gleda kroz prizmu igrača kakv je bio pre 8. do 10. godina kada su mu predviđali ludilo, ni deo tog ludila kakvog su mu predviđali on zapravo nije dostigao kroz svoju karijeru, a evo bliži mu se i treća banka.

            Kad smo kod tih priča, eno ga jedan Gibs koji je generacija Marinu je bio engleski reprezentativac isto tako 2010. godine, sad igra za VBA u Čšipu. Ja odgovorno tvrdim da je Rodić danas bolji fudbaler od njega. Da ne pričam o silnim repezentativcima Holandije koji se pojave jedne sezone i sada ih nema ni na mapi, evo prvi mi se crta Hedvigs Maduro senzacija holandijske lige, čovek sad igra u Omoniji iz Nikozije, do duše on je malo stariji.....itd. Ćorava priča baš.....

            Comment


            • Ajd polako...s obzirom da su kod nas u poslednjih, pitaj boga koliko godina, dolazile kojekakve kreature koje su se predstavljale kao profesionalni fudbaleri, i s obzirom da mi nismo ni Anderleht, ni Celzi, a bogami ni Olimpijakos...ovo je za nas, u ovoj situaciji igrac sa odlicnom reputacijom, narodski receno "renomirano" ime koje smo do skora mogli samo da sanjamo... a ko od koga bolji fudbaler, jedino merilo je teren a ako si dobro procitao post na koji si replicirao, video si da sam napisao "ukoliko uspe da podigne nivo igre..."
              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 03-09-18, 21:44.
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Marina (a i svakoga) forum gleda raznoliko, kao i sve uostalom, ali je to i jedna od GLAVNIH čari ovakve vrste društvenih mreža. Ti ga recimo avansno "hejtuješ" a on ga avansno "glorifikuje" .. i to je cool (one čari ^) a što bi rekao gosn Molder: istina je tamo negde. Ja recimo, sačekam, odgledam dobrano nekoliko utakmica, treninga, intervjua i sl. pa ondaK dotičnog mažem *ovnima, ili šlagom.. osim kad je zlatna sredina, pa ga nit' smrdiš nit' mirišeš (pogledati pod Jovičić) ..
                Poenta ove moje spike je, sačekajmo brata Marina, pa će' vidimo.. pozdrav obojici a i ostaloj ciganiji.
                Last edited by salelesa; 03-09-18, 21:55.

                Comment


                • Ko je onaj Holandjanin crnac godinama ga nisam video a imao je perspektivu sačuvaj Bože, da li se zvao Lens ili nešto drugo i bio je povezan sa Juventusom ili u njemu ne bio tako nešto

                  Setio sam se, Elija, tako nešto. Gde je i šta radi taj prevarant

                  Comment


                  • Ne hejtujem ga, razmrdao je malo priču, tu se slažemo.....samo nisam mišljenja da je to sad pojačanje kakvog ga predstavljaju uglavnom, javnost i dobar deo foruma.

                    Npr. Boaći je daleko veće pojačanje od njega, prvo jer nam je preko potreban, drugo jer ne sumnjam da će njegov doprinos timu biti daleko veći.

                    A i što se tiče tih pojačanja nije da ih i pre nismo imali, Ailton mi se crta, glorifikovala je to javnost, a kad se pojavio jedino za šta je mogao biti upotrebljen jeste za svinjokolj da meša čvarke koliko je bio, kao dvokrilni šifonjer.

                    Nismo mi izašli kao jači poslednjeg dana prelaznog roka na tim pozicijama, došao je Marin otišao Radonjić, da ga j..... ja sad.

                    Pojačanje Čaušić i pojačanje ovaj Slovak znače da na zimu se rastajemo vrlo verovatno od Bena i Krstičića. I treba Jugoslavija u tom slučaju ovde da tupi o kontinuitetu.....ako ima neke logike naše finansije na današnji dan u najgorem slučaju treba da budu oko nule, plus minus milion do pet gore dole, prodaje nam i nisu preko potrebne, pogotovo ne kad dovodimo slabije igrače za veće novce. Krstičić > Čaušić, Ben > Marin.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ko je onaj Holandjanin crnac godinama ga nisam video a imao je perspektivu sačuvaj Bože, da li se zvao Lens ili nešto drugo i bio je povezan sa Juventusom ili u njemu ne bio tako nešto

                      Setio sam se, Elija, tako nešto. Gde je i šta radi taj prevarant
                      Basaksehir,on je najbolji bio u Hamburgu dok je igrao cini mi se,mada bio je ok 2016 u Fejnordu kad su uzeli titulu u Holandiji,a i Dzermejn Lens ti je u Turskoj,samo u Besiktasu kao i kolaga mu Rajan Babel,ne mogu da se setim gde je onaj Rojston Drente,mrzi me da trazim dal jos igra fudbal vrv u nekim emiratima
                      Last edited by 61563; 03-09-18, 21:55.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ko je onaj Holandjanin crnac godinama ga nisam video a imao je perspektivu sačuvaj Bože, da li se zvao Lens ili nešto drugo i bio je povezan sa Juventusom ili u njemu ne bio tako nešto

                        Setio sam se, Elija, tako nešto. Gde je i šta radi taj prevarant
                        Igra on u Bešekšekiru u Turskoj, to ti je onaj nov klub gde igraju Adebajor, Emre Belozoglu i Arda Turan.

                        Do skoro je sam trenirao i nudio se kao kurva, Fejnord ga vratio uživot koliko toliko, valjda ćemo i mi Marina.

                        Comment


                        • A i ti periodi Marina i pre njega, kad se setim strašnog Verdera, Herte sa Markom Pantelićem, Šalkea, Leverkuzena, Bajerna onog prosečnog, Štutgarta.

                          Jebote kad pogledaš, fudbal je dostigao vrhunac te prve decenije 2000ih i jednostavno je sada u konstantnom regresu. Novac je ušao i u klubove i u lige i nema više da se gradi tim kao pre i slično.


                          Ovaj post je kukanje za prišlim vremenima. Kada si mogao gledati i Verder-Herta i Milan-Inter, Junajted- Arsenal(Lff) i Valensija - Real ono lagano, ili da Eto iz Majorke siluje Real i Barselonu. Ili LaKorunja Deportivo sa Makajem i Tristanom.

                          Ooo lepog li vremena.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ko je onaj Holandjanin crnac godinama ga nisam video a imao je perspektivu sačuvaj Bože, da li se zvao Lens ili nešto drugo i bio je povezan sa Juventusom ili u njemu ne bio tako nešto

                            Setio sam se, Elija, tako nešto. Gde je i šta radi taj prevarant
                            Eno ga u Basiksekiru, tamo gde je trebalo da zavrsi strasni Sio...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ih. sa Siom bi bili 20% jači ali dobar je i Boaći ako već Sio neće.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post


                                Ovaj post je kukanje za prišlim vremenima. Kada si mogao gledati i Verder-Herta i Milan-Inter, Junajted- Arsenal(Lff) i Valensija - Real ono lagano, ili da Eto iz Majorke siluje Real i Barselonu. Ili LaKorunja Deportivo sa Makajem i Tristanom.

                                Ooo lepog li vremena.
                                Jaoj, ne vuci me za jezik .. pa NAŠA Zvezda je igrala prva kola evropskih takmičenja (uglavnom KEŠ naravno ) protiv tamo nekog Genka, Apolona ili bilo koga iz SSSR-a sa drugim ili dosta izmenjenim timom, jer za vikend npr. ima teško gostovanje u Rijeci ili Tuzli.

                                .. a danas krećemo od - (minus) četvrtog kola i strepimo od Trnava, Ludogoreca i ostalih qraca.
                                Last edited by salelesa; 03-09-18, 22:10.

                                Comment

                                Working...
                                X