Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Boaći je za ladjenje sa onakvim ponašanjem. Je l' tako ili nije tako? Ili je ono dozvoljeno?

    I ja bih pre stavio Babića ali on je levo.

    Ne mogu dva napadača oba da budu sidraši. Mora Joveljić da igra ako igramo sa dva ili Ben.

    Mi smo bez napadača igrali pola kvalifikacija, Milić gurao. Tako da se ne bih nešto cimao oko tog napadača ni u budućnosti. Bitno je da je odbrana zategnuta kao i veza.

    Jovelja i Pavkov dovoljni za ostalo.
    Last edited by Cassius Clay; 06-03-19, 17:08.

    Comment


    • Imamo tri sporija stopera...kad bi ih stavili zajedno u postavu...za ozbiljne ekipe katastrofa u najavi, za nasu ligu...mozemo kako hocemo...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Ma najavili su za našu ligu. Jer je realno da je greota da igra Čaušić a da ne igra Gajić ili nzm ko. Bespotrebni i on i Bakula. Nemamo od koga da se branimo u domaćem.

        Comment


        • Marko Marin je bog fudbala!. Vrlo vazna pobeda sad nesto laksi raspored do plej ofa, bilo bi lepo zadrzati ovu razliku do plej ofa.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Imamo tri sporija stopera...kad bi ih stavili zajedno u postavu...za ozbiljne ekipe katastrofa u najavi, za nasu ligu...mozemo kako hocemo...
            Pa što da pravimo od beka štopera, kad imamo još jednog na klupi.

            Što se Evrope tiče ja ništa ne bih menjao od onog što je proletos bilo, samo što odlaskom Radonjića mi nemamo to krilo koje igra 1 na 1 iole dobro, a odlaskom Krstičića nemamo ni btb veznog na nivou Evrope, Jovančić mi je dobar ali je za neku drugu rolu, ne za btb.

            Comment


            • U nasoj ligi mozemo, slazem se...i svakako je bolje nego da to igra Stojkovic.,koji je svakako daleko od onog Zuleta koji je imao zelju za dokazivanjem i svaki mec ostavljao srce na terenu...Njega bih kod sportskog psihologa da malo porazgovara o tome...

              A sto se drugog dela tice, treba jos malo sacekati Jirku i Ivanica...oni su projektovani kao prirodne zamene za pomenute...
              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 06-03-19, 17:38.
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Inace, mi drobimo o Evropi a imamo ozbiljnog konkurenta za titulu...ovo sto Lalatov Radnicki igra je za svaku pohvalu...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Inace, mi drobimo o Evropi a imamo ozbiljnog konkurenta za titulu...ovo sto Lalatov Radnicki igra je za svaku pohvalu...
                  Da ne proteziraju ova dva blizanca - Meraklije bi igrale LS, zasluzeno.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Da ne proteziraju ova dva blizanca - Meraklije bi igrale LS, zasluzeno.
                    Da se razumemo, jeste Radnički drugi tim u Srbiji ali i takav je dosta ispod kvaliteta jednog ravnopravnog učesnika LŠ kao što je Zvezda. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Da se razumemo, jeste Radnički drugi tim u Srbiji ali i takav je dosta ispod kvaliteta jednog ravnopravnog učesnika LŠ kao što je Zvezda. [emoji41]
                      Ravnopravnog ucesnika LS?
                      Kad ste dobili A licencu?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ovaj rezultat na JNA danas je samo još veći dokaz kakav je neuspeh 1:1 sa Partizanom na Marakani, to sam do danas nazivao brukom, od večeras nemam atribut koji bih upotrebio.

                        Comment


                        • Imamo krilo za 1 na 1 - Erik Jirka. Čak i bolji igrač od Radonjića. Jer za razliku od Radonje ume da kontroliše loptu dok je u punom trku.

                          Zvezda je ubedljivo prvi tim u ligi i tu nema diskusije ni za kakav Radnički. Uzeto je 4 boda u grupi smrti, pobedjen je prošlohodišnji finalists Lš.

                          To je van diskusije.

                          Ne bude li bio sledeći derbi 3+ razlike, Vladan treba ozbiljno da se zapita da li je normalan.

                          Comment


                          • Najjači sastav trenutno : Borjan, Rodić, Milun, Savke, Gajić, Jovančić, Ivanić, Marin, Ben, Jirka, Pavkov.

                            Ono sa 2 napadača je horor. Neko bunarenje kroz centar a treba da igramo široko. Što šire i po zemlji.

                            Imam neki utisak da je Milojevićeva taktika i stil korisnija u evropskim utakmicama, tu ništa ne treba da menja, jedino u ligi bi morao znatno ofanzivnije.

                            Comment


                            • Ja vam kažem da će igrati sa dva špica, jer šanse nema da Miloje pored uprave ubunari sad Boaćija, treba opet njega nekome prodati.

                              Comment


                              • Pa i ne mora se nigde prodati za veće novce. Neka ode za milion i po i opet smo u plusu kad je on u pitanju. Ili makar na nuli, ne sećam se za koliko je otišao prvi put.

                                Nećemo sada robovati igračima. Iako je to promašaj decenije.

                                To su znali svi normalni ljudi koji iole prate fudbal. Baš smo Casiraghi i ja komentarisali tada ... Od Djovanija Sia, Kondea, Pukija, Tomera Hemeda... Sve ozbiljna imena... Doveli smo/vratili - ovu prevaru.

                                Ljudi ne mogu objektivno da ih sagledaju jer su učestvovali u oživljavanju kluba i vraćanju na evropske staze, a niko neće priznati da je tome doprineo jedan Srnić više nego jedan Boaće.

                                Npr i Milić. Asistencija Pešiću za drugi gol u Krasnodaru. Šut onaj koji je posle prikovao Radonja na Marakani.

                                Ne treba robovati imenima i igračima.

                                Svaki od navedenih napadača pa čak i Filip Djordjević - mnogo su bolji od Boaćea.

                                Videćemo sada na leto hoćemo li konačno dovesti nekog krštenog napadača tipa Nestorovski ili ćemo da seremo sa nekim poluigračima iz Rusije, Kipra i Moldavije.

                                Emenike je u žešćem padu karijere ali se poznaje sa Marinom i Benom... Možda probati sa tim, verujem da mu je pala cena jako.

                                I oni su bili ništa posebno u Oly, a ovaj je sada u Las Palmasu na pozajmici. Na 1+1 ugovor. Da odradi prelazak sa Joveljom, uz Pavkova ako bude tu i to je to. Da se ne robimo nekim špicem na 3 godine.
                                Last edited by Cassius Clay; 08-03-19, 09:51.

                                Comment

                                Working...
                                X