Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas sam trazio da neko postavi, posto nisam gledao

    Comment


    • Bas me zanima cime je to savez zasluzan za ovaj plasman u Brazil.Uspjeh ovih igraca ce samo skrenuti pogled ljudi na katastrofalno stanje u nasem fudbalu koje se najbolje ogleda kroz premier ligu.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Dovoljna je cinjenica da nisu kao oni prije...mi brzo zaboravljamo, a cinjenica je da je fudbal prije 2 godine gotovo ugasen...generalno je bolja atmosfera u savezu i to svi isticu...nema razloga da se svima ne vjeruje, jer svi to isticu na prvom mjestu

        Pravi ljudi su dosli na pravo mjesto

        Comment


        • Bolja je atmosfera zato sto reprezentacija pobjedjuje i sve u savezu je tome podredjeno,a sto fudbal u BiH propada to nikom nista.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Mora se razgraniciti, stav saveza prema repki i prema Premijer ligi. Taj isti savez nista ne radi u vidu poboljsavanja lige i samo sto vidim kaznjava klubove i na taj nacin popravlja svoj budzet. Kada sad dobiju, ne znam tacno koliko oko 8 milona i ne urade nista po pitanju Premijer lige, to ce biti sramota. Mora se poceti graditi temelji da mozemo stvarati i igrace i slati u Evropu, da bi mogli imati dobru repku u kontinuitetu
            Last edited by DinoFC; 18-10-13, 12:26.

            Comment


            • Nema sam savez previse veze s nekvalitetom igraca koji igraju u domacim klubovima...sve su to zasluge nerada i neambicioznosti samih igraca...

              Savez je bio u velikim dugovima, a danas je sasvim stabilan...to vide svi koji zele da vide

              Za nadati se da ce sada biti vise love i za infrastrukturu koja je neophodna za bolju ligu

              Comment


              • Ja hocu samo da vidim da oni bilo sta urade za napredak lige, znaci bilo sta , a ne samo da sazivaju neke sjednice radi kaznjavanja i odredjivanja rezultata

                Comment


                • Ma dobro, navijaci Sarajeva svakako imaju poseban pogled na sva desavanja...

                  Comment


                  • Daj reci molim te sta taj savez radi za ligu, kako su se do sada odnosili premoj istoj je sramotno, valjda su mislili da ce dovijeka strane drzave praviti nam igrace pa ce se ti igraci odlucuvati za nasu repku.
                    Mogu shvatiti da do sada nisu imali prebijenu paru ali ce se sada biti na ispitu sa svim milionima

                    Comment


                    • Omogucili da se ista uopste igra, omogucili da oni koji zasluze igraju evropska takmicenja, nasli generalnog sponzora, popravili sudjenje, placaju kotizaciju za sve timove...

                      Sve to je puno vise od saveza koji su fudbal u BiH doveli do propasti

                      Sam Begic istice da je savez idalje daleko od onoga sto bi trebao biti, ali da se ide u pravo smijeru...ne moze nista preko noci!

                      Comment


                      • http://www.klix.ba/sport/nogomet/kak...lu/131018109#1

                        Ima finih varijanti ovdje,ali ako ce biti nesto kao ovaj zuti Nike bolje neka ostane Legea
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nike je isto instituacija, mozete vi povezivati fudbal sa adidasom a Mancesteru i Barsi Nike sponzor.

                          Meni je iskreno svejedno, samo da ne bude Legea

                          Comment


                          • Ma nemam ja nista protiv,te dvije ili Puma meni je svejedno...ali mi je Adidas najkulturniji i njihove modele najvise volim jednostavno...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Generalno kada se prica o te dvije marke, meni je Nike dosta jaci.

                              Sto se fudbala tice, prvo mi kopacke padnu napamet, nebo i zemlja

                              Comment


                              • Cuj Nike jaci,hahah kako da ne

                                Nike seljoberska marka prava,adidas je sve izmislio...pa Copa Mundijal su i sada bolje za klasu od svih ovih sabanskih kopacki Nikea...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X