Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji snimak tacno?

    Comment


    • Comment


      • Spaho najludji frajer ja umro od smijeha...on se spucao necim,ali nekakav usporen u pokretima i recenicama,bas budala

        Spoiler



        http://www.klix.ba/nightlife/sarajev...unge/1969/9076

        Ova posljednja je samo za shminku,nas drugar


        Zahvaljujem se i ja svima na lijepim rijecima
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Sreo sam ga sinoc, jedva hodao lik

          Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Malo me popustio "onaj neki" osjećaj, do sada nepoznat, a vjerovatno ga nikada i neću odgonetnuti. Mnogo emocija, sreće, ponosa, sve se to ispreplitalo u nama, tako da smo bili u delirijumu. Ne može se to opisati jebeš ga, treba doživiti da bi se dalje na neki način prepričavalo, kako smo bili dio svojevrsne bajke.
            Slazem se u svemu, taj osjecaj, dozivis ga a nisi svjestan, ja ga i nakon prospavane noci sebi ne mogu opisati, jebeno skroz, teske emocije, jos uvijek ne vjerujem sta nam se desilo, san ili java, pitam se...

            Vracam slike u glavi, gledam igrace nakon tekme i na doceku, jebote pa oni liju suze koliko je samo njima ovo znacilo, kolika muda trebas imati pa odigrati tekmu pod tolikim pritiskom , a jos ko za inat svi Litvanci stali u 16 i samo nabij, sto dalje od gola ali jedan prodor Dzeke i Vedo mister peterac za BRAZIL, sta mi se tad desilo nemam pojma, znam samo da mi je stari rekao:Sine smiri se, hoces da ti rikne srce

            Ali koliko je ovo igracima znacilo, pa ja do sad nisam vidio puno sportista da onoliko placu, skoro svi, ejjj Balja lije suze, cudan je ovaj nas mentalitet, nema to svako, jebes ga Bosna je to...momci su imali srce i hrabrost u ovim kvalifikacijama i zasluzili su to, sad nastupa BRAZIL, sta je ta zemlja, gdje je, sta se tamo radi, iskreno, nemam pojma samo znam da tamo naredno ljeto nastupaju neki zmajevi, vjerujte nije mi bitno sta ce tamo napraviti, ovog puta vazno je samo UCESTVOVATI...

            Hvala vam momci jos jednom na ovolikoj sreci i radosti koju ste mi priustili, nikad nisam bio ovoliko sretan i ponosan sto sam iz ove cudne Bosne
            Posebno hvala svima na ovom forumu na iskrenim cestitkama, VELIKI STE LJUDI i od vam HVALA, odusevili ste me...
            Nemam vise sta da pisem, sve je juce receno, ode sad pokusati u svojoj glavi prelistati neke slike od juce, ufffff, bice jako tesko...



            POZDRAVLJAM VAS SVE DOBRI LJUDI
            Last edited by LegendaBL; 16-10-13, 10:45.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • http://news-bar.hr/sport/stimac-kako...u-bosna-litva/

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Pa eto, sta da ti kazem, priblizno. Bilo je dobro, stvarno.


                Jel neko zna kakva su sanse da promijenimo proizvodjaca sportske opreme?
                Ogromne su šanse da se riješimo smeća Legeae. Nike i Adidas su bili u igri, ne znam da li će se nešto promijeniti, ali treba očekivati neka od ova 2 giganta da nas preuzmu.

                Al' scena kad Miske dolazi na press i sjeda, a mrtav pijan, Begić počinje da priča on odavljuje od smijeha. Kontam, nema dalje, kad Spaho brat se ubio za sat vremena, jer je do dolaska naših na aerodrom bio dobar, ali od tada brat najluđi ko zna šta je konzumirao.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Najjaca mi je scena kad Pape prica kako neki igraci neci vise igrati zbog ponasanja u avionu a Dzeko pocne pjevati:Safete Sajo Sarajlijo, ma ludnicaaaaa....KRALJEVIIII
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • 1. 7 najbolje rangiranih iz oktobra+ Brazil
                    2. afričke i južnoameričke ekipe
                    3. evropske ekipe
                    4. concacaf - afc- oceania
                    Daj nam nekoga iz Afrike i Azije s nama u grupu i da se nadamo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Svaka vam cast komsije. Veliki rezultat

                      Praticu vas na prvenstvu

                      Comment


                      • Covjece cime se Spaho pukao, nije ovo alkohol ni blizu

                        Comment


                        • http://sportsport.ba/bh_fudbal/ovako...i-bosna/115867
                          Zanimljivo je da kad se ovakve stvari desavaju u premier ligi to obicno bude osudjivano i popljuvano dok je izgleda to uredu raditi kada igra reprezentacija.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Jebem ti ludnice sinoc. Kuci odgledah tekmu, a onda se ostatka ne sjecam Al koga boli kita idemo na jebeni karneval u Brazil
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • hohoho

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment




                              • Kakav gigant...
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X