Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke, svaka cast. Jedna od najboljih evropskih reprezentacija u ovom kvalifikacionom ciklusu, kapa dolje!

    Danas ste se borili protiv poznatog balkanskog mentaliteta, ali i protiv neceg mnogo veceg, nezamislivog svima. Sejo je bio na utakmici, a BiH je pobijedila. To je nesto nezamislivo, nestvarno. Sejo kad ide na utakmice Bosne Bosna ne pobjedjuje. Srusena je jedna velika tradicija, ali ipak, cisto iz predostroznosti, uzmite mu pasos tokom sledeceg ljeta. Sto je sigurno je.
    sigpic

    Comment


    • Hvala svima na tako lijepim riječima, koje imaju veliku vrijednost i zaista je prelijepo čitati toliko pozitivnih komentara koje je izazvala reprezentacija BiH. To je ono što sve nas Bosance i Hercegovce još više ispunjuje i usrećuje...

      Malo me popustio "onaj neki" osjećaj, do sada nepoznat, a vjerovatno ga nikada i neću odgonetnuti. Mnogo emocija, sreće, ponosa, sve se to ispreplitalo u nama, tako da smo bili u delirijumu. Ne može se to opisati jebeš ga, treba doživiti da bi se dalje na neki način prepričavalo, kako smo bili dio svojevrsne bajke.

      Ono što treba istaknuti jeste da kroz sve kroz šta smo prošli da smo zaslužili odlazak na veliko takmičenje. Tamo šta god da bude, ovi momci su naši heroji, ovi momci će ostati upisani zlatnim slovima u historiji BiH. Možda ovo nije toliko spektakularno bilo, budući da smo objektivno imali mnogo sreće u žrijebu i da nas je najboljih napadač svih vremena doveo u relativno najlakšu grupu, ali ovo je bilo daleko bolje, ljepše i ubjedljivije od onoga što su pokazali Grci i Slovaci. Grci su uvalili 12 komada ukupno, što smo mi uradili u dvomeču sa Lihtenštajnom, uz to im očitali bukvicu na BPu, što je mislim više nego dovoljno da se iskaže dominacija u ovoj grupi. Večeras je ovo bilo teško, jako teško, mnogo nas je izgubilo nekoliko godina života kod onih slobodnjaka Pjanića, kod ofsajda kada je Džeko zabio, a i u onoj triler završnici, no vrijedilo je itekako je vrijedilo. Dobili smo zbog karaktera i zrelosti koju ju ova repka konačno dobila u jednoj većoj dozi. Imamo glavu i rep, idemo u Brazil da pokažemo da se i ovdje igra kvalitetan fudbal, da pokažemo taj naš karakter pa šta bude, ako nam fortuna ponovo bude naklonjena sve je moguće. Kao što sam sinoć pisao, uvjeren sam u uspjeh i u tu "trunku" sreće i ponosa koja za mnoge od nas život znači. Hvala našim hrabrim ljiljanima koji su učinili to da je BiH večeras centar svijeta i da su Bosanci i Hercegovci najponosniji narod na svijetu.

      Još jednom hvala svima na lijepim riječima, fantastično je vidjeti tako nešto, mnogo to nama znači. Živjeli još dugo godina i akobogda zajedno komentarisali nastupe bh. reprezentacije u Brazilu, a u budućnosti vjerovatno i ostalih reprezentacija iz ex-Yu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • SVAKA VAM CHAST

        A evo i docheka ))

        http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=488
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Ljudi svaka vam cast, apsolutno zasluzeno, bez puno price i kontroverze, smekerski ste se plasirali.

          Rekao sam vec jednom Akanu, ubedljivo ste najbolji navijaci na forumu od svih nacija, mnogo mi je drago zbog vas
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Sad uz Engleze imam za koga da navijam sledece godine .

            Bravo ljudi.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Objasnili
              sigpic

              Comment


              • Ocekivao sam da ce biti dosta lakse iskren da budem , ali ko ga jebe , bitno je da je cilj ispunjen , rezultat uopste nije bitan..

                Ovo je jedna od stvari koju sam najvise zelio , nisam mogao bez suza nikako proci , ali nikako ..

                Nakon toliko pehova , moralo se jednom otici , ali moralo .. Bijedno bi bilo da smo sinoc kiksali , nakon ovakvog kvalifikacionog ciklusa , a jos bi bilo bijednije sto bi Grcka isla umjesto nas .. ali eto ima Boga !

                Najiskrenije se nadam da ce Francuska igrati s Grckom u barazu i da ce gospodin Bilal sam da ih pobijedi ..

                Hvala ovim momcima , ovo sto su oni napravili nikada niko nece zaboraviti , u Brazilu neka bude sto biti mora ( Avdic ) , ovo je vec ogroman uspjeh .

                Hvala i svima vama koji nam cestitate od srca

                btw. San Marino gol razlika 1:54 , a Andora nije zabila gol u 10 utakmica ..
                Last edited by Dale; 16-10-13, 09:10.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Neka se i ova noc prezivjela.U toku utakmica toliko pomijesani osjecanja, od nevjerice do radosti, u nekim trenucima sam mislio da necemo moci probiti bunker ali koliko smo napadali, morala je jedna uci. Ono sto je poslije bilo neka historija, pamti. Zivjeli svi

                  Comment


                  • Jeste se otrijeznili braćo ?! Šminko, moraćemo baciti koju 'čize blize' kad stignu slibe sa našim igračima.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Obavezno, Rahimiceva slicica vrijedi 20 slicica

                      Comment


                      • Samo ako obrije ono malo kose na glavi što ima.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Originally posted by Prle! View Post
                          Jeste se otrijeznili braćo ?! Šminko, moraćemo baciti koju 'čize blize' kad stignu slibe sa našim igračima.
                          Jesam nekako, mada me Hungover puca nenormalno.

                          Onaj osjecaj kada nam je ponistel gol, ono je bilo neopisivo.Tada sam mislio da je gotovo

                          Comment


                          • A fino sam vam govorio loptu na zemlju, vi po svom nešto ha hu.

                            Jel bio ovaj rad noćas ?!
                            Spoiler


                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Pa eto, sta da ti kazem, priblizno. Bilo je dobro, stvarno.


                              Jel neko zna kakva su sanse da promijenimo proizvodjaca sportske opreme?

                              Comment


                              • Gledam onaj snimak od jucer, kako se Spaho necim razbio

                                Comment

                                Working...
                                X