Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @shminka i nije neki tekst, citao sam do recenice kad govori da je Pape imao uspjesnu trenersku karijeru u Turskoj meni dovoljno da vidim da momak ne zna o cemu pise. Dosta furacki recenica koji mi je preko glave i stvarno mi nije jasno u ovolikoj sreci oni se sjecaju loseg i politicara koji nisu vrijedni spomena.

    Posto je se bar malo sleglo od utakmice i polako shvatam sta je nasa reprezentacija uradila, ljudi u savezu nikad nisu imali bolju priliku da pod nasu zastavu vrate sve izgubljene igrace i jos vise ojacamo kadar.

    Comment


    • Barem je naslov ok

      Ni ja bas ne mogu da shvatim negativne tekstove, a ima ih ovih dana...kakvi su to kompleksasi

      Comment


      • Izgleda je Adidas novi sponzor

        Comment


        • Koliko pouzdan info, posto vidim niko nije objavio?

          Comment


          • Momak koji je blizak ljudima u savezu rece...valjda je sve to manje-vise dogovoreno u vrijeme dok je Švabo bio predsjednik

            Comment


            • Ma bilo ko samo da nije Legea, najgori kvalitet dresova smo imali, a brojevi su se sa mjeseca vidjeli. Fino, fino sad ce se sponzori lijepiti za reprezentaciju.

              Comment


              • "BIH od Handanovića do Ibre: žal za mnogim zvijezdama" naslov je teksta Sky Sporta o najboljim nogometašima koji su rođeni u Bosni i Hercegovini, a ne igraju za tu reprezentaciju.

                Gol čuva Slovenac Samir Handanović, vratar Intera porijeklom iz Sanskog Mosta. Mjesto u zadnjem redu su pronašla i dvojica hrvatskih reprezentativaca. Vedran Ćorluka, nogometaš Lokomotiva rođen u Derventi, i Zeničanin Dejan Lovren, branič Southamptona. U obrani je još jedan Slovenac Josip Iličić, te rođeni Banjalučanin i srpski reprezentativac Neven Subotić iz Borussije Dortmund.

                Sky Sport je prepoznao napadački stil igre bosanskohercegovačke reprezentacije, pa ima samo jednog pravog veznjaka - Ivana Rakitića, porijeklom iz Žepča.

                Ubojiti napad čine Hrvati Mladen Petrić iz Brčkog i Nikica Jelavić iz Čapljine, austrijski dvojac Marko Arnautović i Zlatko Junuzović, Švicarac Haris Seferović, te prva zvijezda momčadi Šveđanin Zlatan Ibrahimović.
                Impresivna imena

                Comment



                • Ovaj lik je KRALJ
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Ide pjesma vec 15tak puta na ripit

                    Lik je bas legenda, premocnih stvari ima na netu

                    Comment


                    • Ja sam bas kontao da bi mogao biti Adidas i neka je to mi je najdrazi brend,oni su za fudbal pojam ipak

                      Logicno mi je bilo s obzirom da Srbija i Hrvatska imaju Nike pa je red da i Adidas uzme nekoga s ovih prostora
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Stigao ker Sejo.

                        Ne znam sta reci,jedan od najljepsih dana svih nas u zivotu,plakao sam pola sata kao malo dijete.U Litvaniji ludilo,vidio sam da je i ovde bio opsti haos,proslavili smo na nama svojstven nacin.Treba sada uzivati do prvenstva,a tamo mozemo biti hit uz malo srece.Hvala svim momcima,hvala Papetu i njegovim pomocnicima,savezu koji napokon lici na nesto i sigurno najboljim navijacima na svijetu.

                        Litvanija kao drzava nikakva,ljudi hladni i tuga me uhvata kada vidim gdje smo jer smo Amerika za njih.Prvu noc upadoh u klub gdje je bilo i tople brace,ali srecom izvukoh zivu glavu ili u ovom slucaju nesto drugo

                        Nazalost smrt 3 momka je pokvarilo ovo slavlje i nadam se da ce sa ljepseg mjesta uzivati u Brazilu

                        20131015_145713.jpg20131015_103221.jpg20131015_164158.jpg20131015_135305.jpg

                        20131015_164227.jpg20131015_185924.jpg20131015_192510.jpg20131015_220728.jpg

                        20131014_154726.jpg20131015_134751.jpg20131015_185214.jpg20131015_134401.jpg
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Slika broj 10 najjaca transparent
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Šeher Banja Luka nego šta

                            Comment




                            • sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Emisija na TV1 sinoc, dosta bolja od one na FTV noc prije

                                prvi dio

                                https://www.youtube.com/watch?v=baRmJ9TuXMc

                                drugi dio

                                https://www.youtube.com/watch?v=YVs00v9Ce3U

                                treci

                                https://www.youtube.com/watch?v=VMKBnMw8dEY

                                Comment

                                Working...
                                X