Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    Dobro procitaj, vidjeces da je rekao da nisu oni krivi. Meni je svaka utakmica nase reprezentacije na tribinama jedan veliki cirkus, zato od utakmice sa Srbijom nisam otisao na utakmicu reprezentacije i biram TV. Ahmed je na pravi nacin opisao sav cirkus koji je oko reprezentacije, sto se tice navijaca ili onih koji je prate na stadionima.
    Ma brate, pogledaj malo i vidjećeš koliko je ova reprezentacija donijela dobroga samim navijačima. Pa gotovo da smo iskorijenili problem sa bakljama i pirotehnikom. Ne pale se više baklje, al' se pale roštilji za ćevape i opet to nekima smeta. Smeća logično da će biti, takva masa se ne može kontrolisati i u svakom žitu ima kukolja. Dalje, navodi parkiranje, pa ko je kriv što imamo banana državu pa se mogu parkirati kako hoće? Ne opravdam ni njih u potpunosti, ali smeta mi ovoliko blaćenje i omaložavanje, iako znamo svi koliko samo ljudi živi od tih dijasporaca. Buku treba dizati kada su na sceni navijački obračuni, huligani na djelu ili kada je pirotehnika u pitanju, ali za ove nonsense nema smisla uopšte pisati, a kamoli u onakvom tonu. Al' hajde Bošnjo je to, mora nešto biti u krivu da yebe rak raka, ne može normalno uživati u uspjesima repke.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Niko nije spomenuo reprezentaciju, vec one koji su na stadionima. Meni ce reprezentacija donositi radost i preko TV-a, a sav taj folklor napad blama.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Niko nije spomenuo reprezentaciju, vec one koji su na stadionima. Meni ce reprezentacija donositi radost i preko TV-a, a sav taj folklor napad blama.
        Nisam ni ja striktno mislio na repku, nego sam je se dotakao usput. Bolje i da je folklor, negoli da su huligani sa bakljama, kamenjem, turskim i sandžačkim zastavama.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Karte nabavljene......kao i obično


          999097_508146952602347_933028832_n.jpg

          Comment


          • Zoran Kvržić, nogometaš Rijeke koji je sinoć odigrao odličnu utakmicu protiv Stuttgarta izjavio kako bi se odazvao Sušićevom pozivu.

            "Normalno da bih pristao igrati za BiH. Imao sam informacije da je selektor Pape pratio ovu utakmicu. Trudio sam se da pokažem koliko znam i mogu, a ostalo je na njemu. Svakako sam na raspolaganju".
            Ako je istina da ga je Sušić pratio i ako on nastavi sa dobrim igrama u dresu Rijeke, mislim da bi možda u nekoj od narednih prijateljskih utakmica mogao zaigrati. Riječ je o krilnom igraču, koji se dobro snalazi na obje strane.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Sinoc je reprezentacija.ba objavila spisak igraca koji ce danas u 11h objaviti Susic

              Golmani: Asmir Begović, Asmir Avdukić, Jasmin Fejzić

              Odbana: Emr Spahić, Boris Pandža, Ermin Bičakčić (nastup pod upitnikom zbog administrativnih prepreka), Toni Šunjić, Mensur Mujdža, Ervin Zukanović, Avdija Vršajević,

              Vezni red: Miralem Pjanić, Zvjezdan Misimović, Senad Lulić, Sejad Salihović, Adnan Zahirović, Senijad Ibričić, Elvir Rahimić, Haris Medunjanin, Miroslav Stevanović, Izet Hajrović.
              Novo ime Izet Hajrovic.

              Comment


              • Očekivan sastav. Jedino me iznenadilo pozivanje Pandže, budući da je skoro Pape ovo izjavio:

                "Da li ste nakon objavljivanja spiska razgovarali sa Senijadom Ibričićem, koji nije u konkurenciji za duel sa izabranicima Jurgena Klinsmanna?

                Nisam, posljednji put smo razgovarali prije desetak dana… Javio se, a ja sam mu rekao ono što sam davno najavio – igrač koji nema klub neće biti pozvan."
                Ipak, u drugu ruku ništa čudno jer smo navikli da Pape gazi svoju riječ u više navrata.

                Da ne bude zabune, nemam ništa protiv Pandže, čak šta više raduje me ovo njegovo pozivanje. Prilika da mu se pokaže da ima neko ko je sada uz njega i da je ovo neka vrsta zahvale za sve što je uradio za repku, a uradio je puno toga. Mada trebao je ovo odraditi u utakmici protiv SAD-a, prvo da vidi njegov domet, al' još jedna u nizu nelogičnih odluka Papeta.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Sinoc je reprezentacija.ba objavila spisak igraca koji ce danas u 11h objaviti Susic



                  Novo ime Izet Hajrovic.
                  Samo da te nadopunim.

                  Napad: Edin Džeko, Edin Višća i Vedad Ibišević.

                  I još jedna odlična vijest, Ermin Bičakčić je dobio bh. pasoš, tako da može igrati zvanične utakmice za BiH.

                  Nicola Rizzoli nam sudi meč protiv Slovačke.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Ma zaboravio kopirati

                    Pape kao sto je i rekao, svi igraci protiv USA i tri dodatna. Pape zvani Princip.

                    Comment


                    • Samo da se niko za vikend ne povrijedi i bice to sve dobro ako Bog da...Began brat

                      Asmir Begovic ‏@asmir1 2m
                      Excited for the US Open tennis to start today. I'm rooting for Rafa Nadal as always.
                      Last edited by AK47; 26-08-13, 15:33.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • 23 igrača koje je Kozak izabrao:

                        Golmani: Ján Mucha (FK Krídla sovietov Samara), Dušan Kuciak (Legia Varšava), Matúš Kozáčik (FC Viktoria Plzeň)

                        Odbrana: Peter Pekarík (Hertha BSC Berlín), Martin Škrtel (FC Liverpool), Ján Ďurica (Lokomotiv Moskva), Michal Breznaník (FK Amkar Perm), Dušan Švento (FC Red Bull Salzburg), Kornel Saláta (FC Tom Tomsk), Marián Čišovský (FC Viktoria Plzeň), Tomáš Hubočan (Zenit Petrohrad)

                        Vezni red: Viktor Pečovský (MŠK Žilina), Karim Guédé (SC Freiburg), Samuel Štefánik (AS Trenčín), Juraj Kucka (FC Janov), Marek Hamšík (SSC Napoli), Stanislav Šesták (Bursaspor), Róbert Mak (1. FC Norimberg), Vladimír Weiss (FC Olympiakos Pireus)

                        Napad: Michal Ďuriš (FC Viktoria Plzeň), Martin Jakubko (FK Amkar Perm), Erik Jendrišek (FC Energie Cottbus), Adam Nemec (1. FC Union Berlín)
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Zukanovic se povrijedio

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Zukanovic se povrijedio
                            Izgubljen je za Slovačku nažalost - 3 sedmice najmanje mora mirovati. Šteta, pogotovo što igra u jako dobroj formi, a u reprezentaciji je do sada pružao dobre partije. Sada će Salihović na beka, iako sam se nadao da će moći na poziciju zadnjeg veznog, ali tu je Rahimić. Valjda u njegovim nogama ima snage još za neku utakmicu na vrhunskom nivou. Ni Medunjanin ne bi bio loš izbor, a Zahirović će već teško u početnih XI. Tu je Bičakčić, a i Pandža, tako da se neće mnogo osjetiti njegov nedostatak.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Jagodic je pozvao 22 igraca, a to su:

                              Kristijan Jajalo, Kenan Pirić, Dino Bevab, Gojko Cimirot, Amer Bekić, Aldin Čajić, Mario Kvesić, Sanjin Prcić, Srđan Grahovac, Haris Duljević, Marko maletić, Bahrudin Atajić, Muamer Avdić, Rade Krunić, Tomislav Barišić, Bojan Letić, Jozo Špikić, Goran Zakarić, Sead Jakupović, Ognjen Petrović, Adnan Kovačević i Haris Seferović.
                              Ponovo bez Besica koji ovaj put nije povrijedjen, meni se cini da on vise nece igrati za mladu reprezentaciju, jer evo nekoliko utakmica uvijek neka povreda pa sljedece kolo igra za svoj klub. Nadam se da nije tako, ali ne zna sta ga je sad sprijecilo. Povrijedjeni su Zolotic, Hajrovic, Mesanovic, a Arezina nema kluba.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Jagodic je pozvao 22 igraca, a to su:



                                Ponovo bez Besica koji ovaj put nije povrijedjen, meni se cini da on vise nece igrati za mladu reprezentaciju, jer evo nekoliko utakmica uvijek neka povreda pa sljedece kolo igra za svoj klub. Nadam se da nije tako, ali ne zna sta ga je sad sprijecilo. Povrijedjeni su Zolotic, Hajrovic, Mesanovic, a Arezina nema kluba.
                                Kako sam se skenjao kad viđoh Haris Seferović, kad nakon male pretrage ispostavi se da je to igrač Travnika koga sam gledao prethodne sezone 5-6 puta, ali potpuno sam ga smetnuo sa uma. Nije loš igrač, nosio je Iskru prethodne sezone (mada, u ovakvoj Iskri i nije teško biti glavni igrač) i prvenstveno zbog njega su izborili opstanak. Ima tu potrebnu prodornost koju bi krilo trebalo da ima, brzina je također na nivou - ima sve predispozicije za tu poziciju. Iskren da budem iznenadio sam se kada sam skontao da je to taj igrač, jer u prvi mah nije izgledao kao kalibar za repku, ali očigledno da igre u Iskri i Travniku nisu ostale nezapažene.

                                Što se Bešića tiče, mislim da nije dobio poziv upravo zbog njegove (ne)dispcipline i kojekakvih stvari kojima se bavio kada je dobijao pozive za mladu repku. Previše cijeni sebe, misli da je igrač za veće domete, al' da je tako ne bi se vucarao po mađarskoj ligi. Očigledno da je to razlog zbog koga ga Jagodić nije uvrstio na spisak. Neki dan pogledam jednu tekmu Ferencvarosa gdje je Bešić igrao štopera. Hladno je bio među najgorima u ekipi, 4 komada primiše k'o od šale. Jeste da to nije njegova prirodna pozicija, ali odigrao je daleko ispod svog nivoa.

                                Ima mi par nepoznanica na ovom spisku, no suditi ću tek kada ih vidim na djelu ako dobiju priliku.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X