Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tema Hrvatske reprezentacije, ali kad si spomenuo Pivarica, dijelimo isto misljenje sto se njega tice. Odlicno se slazu on i Husejinovic to su potvrdile asistencije koje su jedan drugom podijelili.

    Mozda sam previse subjektivan, ali Said moze dosta toga donijeti reprezentaciji i vise od pojedinih u prvih 11.

    Nadam se da Husejinovic nece doziviti kao Edo Mujcin zakasnjeli poziv jer onakav igrac je trebao vise igrati za repku.

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Nije tema Hrvatske reprezentacije, ali kad si spomenuo Pivarica, dijelimo isto misljenje sto se njega tice. Odlicno se slazu on i Husejinovic to su potvrdile asistencije koje su jedan drugom podijelili.

      Mozda sam previse subjektivan, ali Said moze dosta toga donijeti reprezentaciji i vise od pojedinih u prvih 11.

      Nadam se da Husejinovic nece doziviti kao Edo Mujcin zakasnjeli poziv jer onakav igrac je trebao vise igrati za repku.
      Jel ti ovo on na avataru?

      Iskren da ti budem Dinamo nisam uopce gledao ovo proljece ali znam koliko je Pivaric bio dobar jesenas. A kad vidim sad sve ove asiste i golove ovo proljece znam da je i bolji. A vec sam mislio da ce ga Jurcic upropastiti posto on voli forsirati neke svoje ljubimce a to mu je bio Ibanez. I poceo ga je forsirati ali se srecom na vrijeme opametio.
      Sori sto sam skrenuo sa teme, necu vise ;)

      Comment


      • Slazem se da bi Saida trebalo pozvati u repku obavezno odlican, igracina pokazao je to u Sarajevu a i u Dinamu.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • http://www.stokecityfc.com/news/arti...ds-821796.aspx

          SUPPORTERS CLUB PLAYER OF THE YEAR

          PLAYERS’ PLAYER OF THE YEAR

          COACHING STAFF’S PLAYER OF THE YEAR

          FANS’ PLAYER OF THE YEAR

          Bravo majstore!
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Kolosinac polivalentni fudbaler Šalkea tvrdi da njegova želja da igra na EP-u za Njemačku nema nikakve veze sa željom da u budućnosti bude član reprezentacije Bosne i Hercegovine, koja je, kako kaže, iskrena.

            - Hoću da igram za BiH, to se nije izmijenilo. To što bih mogao zaigrati za Njemačku na Evropskom U-21 prvenstvu, ništa neće promijeniti, jer ću ostati dostupan za BiH. Treba vidjeti kako će se razvijati stvari s dokumentacijom, o čemu se brine moj otac. Nadam se da ću brzo dobiti pasoš Bosne i Hercegovine i onda više ne bi trebalo biti nikakvih problema. Onda ću moći igrati za svoju zemlju – kaže Kolašinac.

            U kojoj je fazi proces dobivanja pasoša, Sead nam nije znao reći, jer je, kako je kazao, sve obaveze u vezi s dokumentima preuzeo njegov otac, baš kao i kontakte s ljudima iz Nogometnog saveza BiH, s kojima Kolašinac nije razgovarao.
            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

            Comment


            • Izgleda Misimovic nece biti spreman za Latviju ako Susic sada ne pozove Saida a na spisku bude Ibricic,Vrsajevic,Svraka i ostale mega zvijezde,onda on ima neke kriterije nepoznate covjecanstvu


              Glavni razlog za ne pozivanje kada je Said bio Sarajevu je bila fizicka sprema,sada moze bez ikakvi problema izdrzati poluvrijeme a boga mi i vise
              Last edited by DinoFC; 21-05-13, 15:02.

              Comment


              • http://www.klix.ba/sport/nogomet/ale...tsku/130523063

                Nije mi uopste krivo sto igra za Hrvatsku repku,nego je jedno pricu pricao prije pola godine a sada skroz drugu.Ali nema veze,sretno mu,mislim da nije strasno sto smo se nadali da dobijemo od Hrvata jednog dobrog igraca s obzirom koliko igraca rodjeni na podrucju BIH igra za njih ali idemo dalje,sigurno Hrvatska repka ima dosta vecu reputaciju od nase,pa mu je to bila vodilja.
                Last edited by DinoFC; 23-05-13, 14:39.

                Comment


                • E moj Sejade ..... valja sad doci u Klokotnicu

                  Sutra ce valjda na Papetovo spisku biti ime Said Husejinovic

                  Comment


                  • Gad mali zelim mu sve najgore u karijeri.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Ma ko ga jebe ljudi,to je samo jedno dijete u najavi,mi u repki imamo fantasticne igrace i nama ama bas niko ne treba;)
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ja kazem neka je izabrao,ali ovakva picka ispati.Prvo davati ovamo nama kretenima neku nadu kao necu prije 18 nista odlucivati i te fazone i onda ovako izjaviti

                        Trebao je odmah reci,nema tu nikakve dileme i to je to a ne glumit nesto
                        Last edited by DinoFC; 23-05-13, 16:10.

                        Comment


                        • Dijete 16 godina ima...nek zijani od nas u 1/2 SPa

                          Comment


                          • Steta za Halilovica, ali ne treba plakati, danas smo dobili jos jednog odlicnog igraca i to na poziciji na kojoj imamo najmanje kvalitetnih igraca...svaka cast Hajrovicu
                            http://www.sport.ba/fudbal/fifa-odob...drzavljanstva/
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • Nemam nista protiv sto je mali izabrao Hrvatsku,ima momaka hvala Bogu koji zele igrati za reprezentaciju ovakvi nam ne trebaju.Mada mu nije trebalo ovo gdje je ispao supak jer je prije 2 mjeseca pricao drugu pricu,a sad prica kako za njega nije bilo dileme nijednog trenutka.

                              Za njega pametan potez,kad vidi sa jedne strane Pjanic,a sa druge Sammir i Kranjacar bilo mu je jasno gdje ima neku sansu za igrati u narednih 10 godina.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Pape nastavio da se vodi onom kako ce u reprezentaciji igrati oni koji igraju svojim klubovima, pa pozvao Stevanovica (od kad je otisao Michu jedva izbori mjesto na klupi Seville), Pandzu (vise od mjesec dana kako nije u takmicarskoj formi), Jasmin Fejzic (zadnji mjesec dana ne brani jer je izgubio broj jedan u presnaznom Aalenu). Zato se ne pozivaju igraci koji iza sebe imaju odlicno sezonu poput Bicakcica. Ma najvise me boli sto Saida nije pozvao, momak je u zadnjim utakmicama u Dinamo izdominirao.

                                Ocekivano od Papeta.

                                Comment

                                Working...
                                X