Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod mene u trecoj sezoni je 8.5 a kontam da ga nebi dali bez 15 -.-
    Last edited by Lord Gangarić; 06-02-12, 13:54.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • ja sam ga doveo u prvoj...krug mu je nenormalan
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Spoiler




        Last edited by voja92; 07-02-12, 19:00.

        Comment


        • Konacno sam osposobio FM!
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • o pa evo su moja braca menadzeri

            kako vam ide?

            obozavam ovu igru ne skidam se sa nje
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by filkaja View Post
              o pa evo su moja braca menadzeri

              kako vam ide?

              obozavam ovu igru ne skidam se sa nje
              Kad budem imao decu i 30 godina ima da dodjem posle posla i sednem da igram ide kao po loju
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Ljudi, vodio sam neko vreme uporedo Chelsea i Englesku reprezentaciju.
                I sad npr. zovem naravno Terry-ja, Lamparda, A.Cole-a i jos neke u reprezentaciju... i na konferenciji za stampu me pitaju novinari "zasto sam zvao npr. Terry-ja kad je povredjen?" I kao "da li ce to izazvati nezadovoljstvo na Stamford Bridge-u?" A covek uopste nije povredjen... Kakav uzasan bug.
                U medjuvremenu sam presao u Cagliari, i sad npr. kad mi je igrac suspendovan za neki mec novinari me pitaju da li cu ga odmarati posto je umoran...
                Nikako da srede malo ta novinarska pitanja, vise mi idu na kurac.
                Sad sa Cagliari-jem osvajam vec trecu titulu 2020. ali i dalje dobijam pitanja tipa "Kako se osecate posle neverovatne pobede nad Interom?" A Inter u totalnom raspadu i ne moze da mi prismrdi...
                Ne znam da li se vama desavaju te stvari, ali nadam se da ce srediti to sto pre, jer od kad su uveli konferencije za stampu ponavljaju se isti bagovi.
                sigpic

                Comment


                • Ja to ostavim asistentu smara me da se bahcem sa tim eventualno kad dovedem neko pojacanje pa da ga predstavim
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Definitivno kupovina koju preporučujem (možete i da guglate pa da vidite koliki rejting mu daju) je Vilian (Willian) iz Šahtjora!

                    http://en.wikipedia.org/wiki/Willian_Borges_da_Silva

                    Doveo sam ga tokom prve sezone (zimski prelazni rok, doveo bih ga i ranije ali kasno sam se setio da guglam na netu da vidim preporuke za FM) u Čelsi za €12.5m i za pola sezone je postigao 12 golova u ligi, ne znam koliko asistencija, i prosečan rejting po meču mu je bio 7.5.

                    Sad u novoj sezoni na 3 do sada meča u ligi, gol na svakom meču! Kod mene igra AML, a može i AMR, AMC pa i MC.

                    Za ne toliko veliku svotu dobija se igrač svetske klase, koji od starta je već koristan a i traje dugo...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ja sam ga uvek kupovao kad sam igrao sa Milanom , uklapao mi se u sistem
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Definitivno kupovina koju preporučujem (možete i da guglate pa da vidite koliki rejting mu daju) je Vilian (Willian) iz Šahtjora!

                        http://en.wikipedia.org/wiki/Willian_Borges_da_Silva

                        Doveo sam ga tokom prve sezone (zimski prelazni rok, doveo bih ga i ranije ali kasno sam se setio da guglam na netu da vidim preporuke za FM) u Čelsi za €12.5m i za pola sezone je postigao 12 golova u ligi, ne znam koliko asistencija, i prosečan rejting po meču mu je bio 7.5.

                        Sad u novoj sezoni na 3 do sada meča u ligi, gol na svakom meču! Kod mene igra AML, a može i AMR, AMC pa i MC.

                        Za ne toliko veliku svotu dobija se igrač svetske klase, koji od starta je već koristan a i traje dugo...
                        http://en.wikipedia.org/wiki/M'Baye_Niang

                        Zver, bolji je cak i od onog Fierra, sto ga svi uzimaju. Meni u jednoj sezoni na 25 utakmica dao 37 golova u Zvezdi...U Evropi je najzasluzniji sto sam igrao polufinale LE u trecoj sezoni...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • E i ja sam doveo Williana u Chelsea na pocetku. Lik je stvarno kidac, moze da igra sve AM pozicije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            http://en.wikipedia.org/wiki/M'Baye_Niang

                            Zver, bolji je cak i od onog Fierra, sto ga svi uzimaju. Meni u jednoj sezoni na 25 utakmica dao 37 golova u Zvezdi...U Evropi je najzasluzniji sto sam igrao polufinale LE u trecoj sezoni...
                            Da si ti živ i zdrav, od kad ja o njemu pričam... Bolji je od Sanoga na ovoj verziji.

                            Da Toni, kida... Kod mene je AML, a AMC je Mata, a AMR Laveci. Mislim i menjam formacije, ne igram uvek s jednim napadačem, ali uglavnom...

                            Toresa ne mogu da uvalim nikom zbog ogromne plate, ali ne žalim se toliko, daje golove... xD
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Jbg..

                              U Zvezdu sam ga doveo, kida klinac, reklo bi se da zna nesto...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Da si ti živ i zdrav, od kad ja o njemu pričam... Bolji je od Sanoga na ovoj verziji.

                                Da Toni, kida... Kod mene je AML, a AMC je Mata, a AMR Laveci. Mislim i menjam formacije, ne igram uvek s jednim napadačem, ali uglavnom...

                                Toresa ne mogu da uvalim nikom zbog ogromne plate, ali ne žalim se toliko, daje golove... xD
                                Ja sam vodio Chelsea 5 sezona, osvojio svih 5 PL i LS. Torres je kod mene igrao kao nenormalan, Lukaku takodje. Njih sam ili rotirao ili igrao dijamant da bih mogao obojicu da stavim. Najcesce sam igrao slicno kao ti, iza napadaca Willian kao AMR, Ganso je AMC i Mata AML. Na sredini je cak Mikel bio kidac, Lampard lagano igrao i sa 36 godina, mada sam doveo i Witsela.
                                Onda me smorio Chelsea pa sam presao u Cagliari koji je bio u haosu ali sam ih izvukao, evo vec sam 5 sezona i kod njih. Vec mi je 2021.
                                Da vam preporucim par igraca koji se odlicno razviju - Lorenzo Crisetig, Andrea Bertolacci, Arroe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X