Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Ja sam vodio Chelsea 5 sezona, osvojio svih 5 PL i LS. Torres je kod mene igrao kao nenormalan, Lukaku takodje. Njih sam ili rotirao ili igrao dijamant da bih mogao obojicu da stavim. Najcesce sam igrao slicno kao ti, iza napadaca Willian kao AMR, Ganso je AMC i Mata AML. Na sredini je cak Mikel bio kidac, Lampard lagano igrao i sa 36 godina, mada sam doveo i Witsela.
    Onda me smorio Chelsea pa sam presao u Cagliari koji je bio u haosu ali sam ih izvukao, evo vec sam 5 sezona i kod njih. Vec mi je 2021.
    Da vam preporucim par igraca koji se odlicno razviju - Lorenzo Crisetig, Andrea Bertolacci, Arroe...
    Dosta slično, a da Mikel je odličan!

    Ja sam krenuo i otarasio sam se odmah Kola, Malude, Anelke, Meireleša itd. Hteo sam neke nove igrače... Evo sad na primer posle prve sezone nisam produžio ugovor sa Drogbom iako nije bio loš. Isto tako i sa Fereirom koji je dosta igrao i Kaluom.

    Mogao sam da dovedem Nejmara za €37.5m ali nema para. Neprijatno sam iznenadjen što nema više para u Čelsiju...

    Ma i meni ima dosadi ovo. Ja sam tako isto jedan put posle Intera preuzeo Kataniju. Kako je lep osećaj kad ih vučeš ka vrhu posle...

    Vodio sam sad i Veliku Britaniju na OI. Drao sve u grupi (Meksiko na primer dobio 9:0, Japan 5:0). I onda u polufinalu opet Japan, Runi se ispromašivao, Bejl se povredio, i neki njihov mi da golčinu. A Japan inače nije licenciran, botovi od igrača, a taj neki što dao gol napravljen bolje od Mesija!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • 9 uzastopnih titula za Zvezdom,7 uzastopnih kupova,1 LE,1 LS i 1 Super Kup.LS poslednje sezone.Prvi sesir u LS od ove sezone,sprska liga ima 3 predstavnika u LS,5 u LE.
      U 15 sam klubova Evrope,reputacija continental,imam budzet od oko 30 miliona,tim sad ima oko 70,najbolji igrac mi je Karlos Fiero.
      Last edited by Vladan; 09-03-12, 18:36.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Dosta slično, a da Mikel je odličan!

        Ja sam krenuo i otarasio sam se odmah Kola, Malude, Anelke, Meireleša itd. Hteo sam neke nove igrače... Evo sad na primer posle prve sezone nisam produžio ugovor sa Drogbom iako nije bio loš. Isto tako i sa Fereirom koji je dosta igrao i Kaluom.

        Mogao sam da dovedem Nejmara za €37.5m ali nema para. Neprijatno sam iznenadjen što nema više para u Čelsiju...

        Ma i meni ima dosadi ovo. Ja sam tako isto jedan put posle Intera preuzeo Kataniju. Kako je lep osećaj kad ih vučeš ka vrhu posle...

        Vodio sam sad i Veliku Britaniju na OI. Drao sve u grupi (Meksiko na primer dobio 9:0, Japan 5:0). I onda u polufinalu opet Japan, Runi se ispromašivao, Bejl se povredio, i neki njihov mi da golčinu. A Japan inače nije licenciran, botovi od igrača, a taj neki što dao gol napravljen bolje od Mesija!
        Kako bre nema para u Chelsea-ju? Ja sam uvek imao preko 100M na raspolaganju. Doduse samo prve sezone sam dosta kupovao, posle toga sam dovodio jednog igraca po sezoni za neke vece pare, a ostale na free transfer ili neke mlade.
        'Ladno si vodio Team GB, ja vodio Englesku od 2014 do 2018. E mrzim te bagove, k'o sto kazes sa Japancima. Jbg, uvek ih je bilo na manageru.

        E kako ti igraju klinci? Meni su van Aanhol, Bertrand, Kakuta, Sturridge i Lukaku bili odlicni. Zao mi sto se McEachran slabo razvije, mozda bi bilo bolje da sam ga vise stavljao u prve dve sezone, ali kad god mi je igrao bio je bas slab, plus se dosta povredjuje.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Kako bre nema para u Chelsea-ju? Ja sam uvek imao preko 100M na raspolaganju. Doduse samo prve sezone sam dosta kupovao, posle toga sam dovodio jednog igraca po sezoni za neke vece pare, a ostale na free transfer ili neke mlade.
          'Ladno si vodio Team GB, ja vodio Englesku od 2014 do 2018. E mrzim te bagove, k'o sto kazes sa Japancima. Jbg, uvek ih je bilo na manageru.

          E kako ti igraju klinci? Meni su van Aanhol, Bertrand, Kakuta, Sturridge i Lukaku bili odlicni. Zao mi sto se McEachran slabo razvije, mozda bi bilo bolje da sam ga vise stavljao u prve dve sezone, ali kad god mi je igrao bio je bas slab, plus se dosta povredjuje.
          Veruj mi da sam dobio samo €16m za transfere kad sam počeo igru sa Čelsijem... U drugoj sezoni su mi dali nekih €25m. A ovako klub je imao nekih 50 miliona u toj prvoj sezoni ali nisam koristio budget adjustment.

          Bertrand me oduševio. Isto i Staridž odličan. Lukako je malo mladji pa sam ga malo manje ubacivao prve sezone, a i bio je Drogba tu, više šansi će dobiti sada.
          Kakuta je evo sad u timu posle pozajmice ali nemam neko poverenje u njega. Ali videćemo... xD Van Anhol je u rezervama posle pozajmice.

          I zvao sam Staridža i Bertranda za OI...

          Mekehran je u prvom timu, ne dobija baš mnogo šansi, uvek se opredelim za Romeua kad moram da biram između njih dvojice. Ali vidi se i po rejtingu da je veliki potencijal...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ja ne znam kako si ti Krle doveo Williana za 12 miliona, meni je bilo potrebno 30 miliona za njega da ga dovedem u Liverpul... Ali nisam se bunio bio je dosta dobar, fenomenalan, mada prilicno nekonstantan, pa sam ga prodao kasnije...
            Al Hulka sam npr doveo za 26m, a on je bio najbolji igrac u PL odma u prvoj sezoni... A posle sledece sezone sam doveo Cavanija i Nejmara i posle me smorilo, jer sam imao najjaci tim na svetu... Nejmar levo, Hulk desno, i rotiram Suareza i Kavanija, a nekad su mi obojica u prvoj, al to ako igram protiv slabijeg tima, pa sam potpuno ofanzivan, 4-2-4 formacija...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Ja ne znam kako si ti Krle doveo Williana za 12 miliona, meni je bilo potrebno 30 miliona za njega da ga dovedem u Liverpul... Ali nisam se bunio bio je dosta dobar, fenomenalan, mada prilicno nekonstantan, pa sam ga prodao kasnije...
              Al Hulka sam npr doveo za 26m, a on je bio najbolji igrac u PL odma u prvoj sezoni... A posle sledece sezone sam doveo Cavanija i Nejmara i posle me smorilo, jer sam imao najjaci tim na svetu... Nejmar levo, Hulk desno, i rotiram Suareza i Kavanija, a nekad su mi obojica u prvoj, al to ako igram protiv slabijeg tima, pa sam potpuno ofanzivan, 4-2-4 formacija...
              I ovde kod mene Liverpul i Totenhem se razbacuju parama...

              Viliana u prvoj sezoni u januaru za €12m!
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Pa i ja sam Williana doveo za male pare, nekih 14M cini mi se.
                Secam se Freshman da smo o tome vec pricali, jbg, tako ti zapalo.

                Krle, veruj mi ubaci Kakutu i van Aanholta, ne moras u prvu, ali neka ti budu zamene, onako za rotaciju. To mi se najvise svidjalo kod Chelsea-ja, ima toliko dobrih mladih igraca da nisam morao da mnogo da kupujem. I jos jedan kidac od mladjih je Nathaniel Chalobah, posalji ga na pozajmicu pa onda u trecoj sezoni pocni da ga koristis. Odlican stoper, meni zamenio Terry-ja opusteno. Bruma je isto dobar. Ulises Davila takodje, mada ga ja nisam mnogo koristio, prevelika konkurencija bila na toj poziciji.
                I valja dovesti Pogbu iz Uniteda, ne igra im puno, a isto je odlican talenat.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  I ovde kod mene Liverpul i Totenhem se razbacuju parama...

                  Viliana u prvoj sezoni u januaru za €12m!
                  U januaru, e jbg, ja ga na leto uzeo, znaci odrali su me... Al pazi, ja sam imao samo 3 miliona u prvoj sezoni za transfere, ali sam manevrisao finansijama kao zmaj i na kraju doveo Hulka, Vertongena(za smesne pare) i Williana kog sam i prodao sledece leto, a i nije mi bio potreban... Nejmara sam u januaru doveo za 40 miliona, bilo mi je potrebno levo krilo, a hteo sam Hazarda, medjutim ovaj je bio jeftiniji(ako to moze da se tako kaze ). Zavrsio sezonu na trecem mestu, na leto uzeo Kavanija koji je gol masina, genije, cudo od igraca, i osvojio sve sto se osvojiti moze u drugoj sezoni... Kao sto rekoh, posle me je smorilo...

                  EDIT: Znam Tony, ti si mi Williana i preporucio...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Evo sad sam trenutno u 2035.godini..Osvojio sam sa Zvezdom sve sto se moglo osvojiti,a sa reprezentacijom Srbije(EP i SP)..Trenutno treniram Tottenham imam sa njim osvojenu(LS i EP)...

                    Comment


                    • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
                      Evo sad sam trenutno u 2035.godini..Osvojio sam sa Zvezdom sve sto se moglo osvojiti,a sa reprezentacijom Srbije(EP i SP)..Trenutno treniram Tottenham imam sa njim osvojenu(LS i EP)...
                      Svaka tebi cast ja sam treca sezona smorio sam se kao patka
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by C.Ronaldo 7 View Post
                        Evo sad sam trenutno u 2035.godini..Osvojio sam sa Zvezdom sve sto se moglo osvojiti,a sa reprezentacijom Srbije(EP i SP)..Trenutno treniram Tottenham imam sa njim osvojenu(LS i EP)...
                        Ti si brate za divljenje, ja posle 4-5 sezona se smorim samo tako.

                        Comment


                        • Ja ako odigram 2 to je premija Nisam igrao menadzer piihhhh , ne secam se ni ja , igrao sam prve 3-4 sedmice kad je izasao , mozda ponovo krenem ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Ti si brate za divljenje, ja posle 4-5 sezona se smorim samo tako.
                            Ja posto radim u skoli uvijek 2.smjenu,tako da kad se vratim oko 20h kuci igram stalno jedno 2-3h..

                            Comment


                            • Krenuo sam pre 15-ak dana igrati ispocetka , igrao sam Viljarealom i izvukao 3 mesto , bio sam 5-ti kolo pre kraja i to 2 boda iza 4-og i 3-eg (ATM i Valensija) ali i jedni i drugi izgube u zadnjem kolu a ja dobijem Osasunu 2-1 i izvucem 3 mesto. Real bio ispred mene oko 15-ak bodova a Barsa sampion.
                              U ligi sam odigrao svega 3 meca na pocetku druge i zabiljezio sve 3 pobede a za to vreme Celzi otpustio Boasa i ja apliciram za posao i prihvate me , preuzeo sam tim sa skorom u PL 0-1-4 ali su uglavnom od losih klubova gubili , nakon 20 kola izvukao sam tim na 8 mesto ali samo 3 boda iza 4-og , imao sam seriju od 8 meceva bez poraza , tim je doveo Gansa,Benatiu,Otamendija i valjda nikoga nisam zaboravio , da i Hulka i Krasica dok je Boas bio tako da je tim odlican , igram u 2D , ne u classic nego onaj drugi 2D i najjaci mi je , prava mreza , sve U LS sam zavrsio 1 u grupi ispred Burse, Verdera i Rendzersa , imao sam u prva 3 kola maximalan broj bodova i onda sam zadnja 3 kola igrao kombinovano sa 2-3 tim i upisao 1-1-1 ... N akraju sa 13 bodova zavrsio prvi. U League Cup sam dosao do SF i prvi mec u gostima sa Cityem odigrao 2-2 , sad trebam drugi iako sam imao 0-2 , U FA cup sam izbacio Morecambe sa 5-0 sa 3.timom nzm dokle sam dosao ili 1/16 ili 1/8 , nisam siguran. Sad mi slede 2 lagana meca u ligi (Norwich i Birmingham) , valjda cu izvuci 6 bodova i onda ici na prve 3 pozicije. 1/8 u LS igram sa Sportingom , dobro sam prosao sa zrebom jer je bilo jacih kao 2-gi ,Torres mi najbolji strelac ;) inace igram u formaciji 4-1-2-2-2 , tako izgleda , jedan zadnji vezni , 2 vezna , 2 napadacka krila i napadac. Inace ovako mi je ekipa :

                              Cech-Ivanovic-Luiz-Terry-A.Cole-Ramires-Lampard-Ganso-Hulk-Mata-Torres

                              Drugi tim :

                              Courtois-Benatia-Alex-Otamendi-Bertand-Mikel-Sturridge-Kalou-Krasic-Malouda-Drogba
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Krenuo sam pre 15-ak dana igrati ispocetka , igrao sam Viljarealom i izvukao 3 mesto , bio sam 5-ti kolo pre kraja i to 2 boda iza 4-og i 3-eg (ATM i Valensija) ali i jedni i drugi izgube u zadnjem kolu a ja dobijem Osasunu 2-1 i izvucem 3 mesto. Real bio ispred mene oko 15-ak bodova a Barsa sampion.
                                U ligi sam odigrao svega 3 meca na pocetku druge i zabiljezio sve 3 pobede a za to vreme Celzi otpustio Boasa i ja apliciram za posao i prihvate me , preuzeo sam tim sa skorom u PL 0-1-4 ali su uglavnom od losih klubova gubili , nakon 20 kola izvukao sam tim na 8 mesto ali samo 3 boda iza 4-og , imao sam seriju od 8 meceva bez poraza , tim je doveo Gansa,Benatiu,Otamendija i valjda nikoga nisam zaboravio , da i Hulka i Krasica dok je Boas bio tako da je tim odlican , igram u 2D , ne u classic nego onaj drugi 2D i najjaci mi je , prava mreza , sve U LS sam zavrsio 1 u grupi ispred Burse, Verdera i Rendzersa , imao sam u prva 3 kola maximalan broj bodova i onda sam zadnja 3 kola igrao kombinovano sa 2-3 tim i upisao 1-1-1 ... N akraju sa 13 bodova zavrsio prvi. U League Cup sam dosao do SF i prvi mec u gostima sa Cityem odigrao 2-2 , sad trebam drugi iako sam imao 0-2 , U FA cup sam izbacio Morecambe sa 5-0 sa 3.timom nzm dokle sam dosao ili 1/16 ili 1/8 , nisam siguran. Sad mi slede 2 lagana meca u ligi (Norwich i Birmingham) , valjda cu izvuci 6 bodova i onda ici na prve 3 pozicije. 1/8 u LS igram sa Sportingom , dobro sam prosao sa zrebom jer je bilo jacih kao 2-gi ,Torres mi najbolji strelac ;) inace igram u formaciji 4-1-2-2-2 , tako izgleda , jedan zadnji vezni , 2 vezna , 2 napadacka krila i napadac. Inace ovako mi je ekipa :

                                Cech-Ivanovic-Luiz-Terry-A.Cole-Ramires-Lampard-Ganso-Hulk-Mata-Torres

                                Drugi tim :

                                Courtois-Benatia-Alex-Otamendi-Bertand-Mikel-Sturridge-Kalou-Krasic-Malouda-Drogba
                                Miko ako igras formaciju 4-1-2-2-2 to ti je 11 igraca bez golmana
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X