Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    CR hat-trick protiv S. Irske iako su imali igraca manje, Englezi rutinski protiv Moldavije, Lambert as opet gol i ovoga puta asistencija, a cak je i ono drvo od Wellbecka dalo dva komada. Naravno, i Stivi je prvi naceo Moldavce.

    Ali Svajcarci najjaci, vode od 50-og minuta 4-1 protiv Islanda, i na kraju izvuku samo remi...

    :S

    Svabe rutinski...Belgija verovatno obezbedila prvo mesto u nasoj grupi.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Tošić mora u Velsu da presedi ceo meč na klupi. Čovek nije jednom odigrao loptu iz prve. Zašto on misli da je neki Ronaldo, koji će kad primi nekom fintom izbaciti protivnika pa odigrati ekstra pas ili krenuti dalje u napad, ja stvarno ne znam. O njegovim centaršutevima stvarno ne treba govoriti. Ili jedva dobaci, ili prebaci sve igrače. Osećaj nema tutuban.

      Sreća u nesreći, Šćepa uvaljen Olimpijakosu. Sad više nam potreba da dobija poziv u reprezentaciju.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ukrajina 9-0...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Joj koje sprdanje nad igracem, Ronaldo otac. Belgijanci sa rezervisanim sastavom, cim nema Hazarda, Mousse, nije to ozbiljno. Ali koliko im je duboka klupa kvalitetnim igracima nije ni bitno, a trener im je zesci idiJot. Sa normalnim, verovatno bi bili ogromna pretnja na SP, ovako sa Wilmotsom, sumnjam.

          Originally posted by mareliverpool View Post
          Ukrajina 9-0...
          Mislim da je redovno kvota 1.10 na 7+ kada igra San Marino...
          Last edited by Freshman; 06-09-13, 22:21.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja i dalje ne verujem kakvo je bilo sudjenje . Pa da su mi platili milione da sudim u korist hrvata, pa ne bi bio toliko pristrasan koliko je ovaj indijanac navlacio za njih, i to od kako je krenula tekma. I sudija i Simunic su zasluzili zatvor.

            Comment


            • Djomla, ako je neke pravde, Mitar ce nam biti prvi spic narednih 10 godina, samo da bude zdrav. Kada se Bambi smesti na klupu, a Tadic, Matic i Ljajic zamene ove prevare, imacemo pravo dobar tim. Jos ako nas Bog pogleda, pa da dodje neko normalan na mesto selektora....


              Al' Srbija je u pitanju, tako da ocekujem opet nekog idiJota.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by mareliverpool View Post
                Ukrajina 9-0...
                Ukrajicni do 63. minute imali vodstvo od 7:0, San Marino dobro proš'o

                Italijani "dobili" minimalnim rezultatom Bugare na domaćem terenu

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Djomla, ako je neke pravde, Mitar ce nam biti prvi spic narednih 10 godina, samo da bude zdrav. Kada se Bambi smesti na klupu, a Tadic, Matic i Ljajic zamene ove prevare, imacemo pravo dobar tim. Jos ako nas Bog pogleda, pa da dodje neko normalan na mesto selektora....


                  Al' Srbija je u pitanju, tako da ocekujem opet nekog idiJota.
                  ma nama se kockice poklope 1 u 20 godina, tako da ono... samo da se otkačimov ovog sEniše.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Zlo koliko ne zna Igor Stimac, vise i od Mihe. Mi naravno ne znamo da igramo na malom prostoru da to iskoristimo. Svi osim Lazara i Matica imaju svaki put potez viska. Steta je jer su imali jedan jedini sut na gol ali kad navijaci zvizde svom golmanu i kad se onako radi u Savezu, kad se selektor prosto izivljava sa sastavljanjem ekipe onda je logicno da nista nece da ti udje u gol i da si baksuz.

                    Bambi je u kanalu odavno, 5 igraca najmanje u ofanzivnoj trojci bolje od njega racunajuci i onog koji je veceras falio i koji ne dobija poziv.

                    Matic zivotinja, kapa dole. Kad bi njega i Kuzmu uparili samo...
                    sigpic

                    Comment


                    • Jerome Pugmire ‏@jeromepugmire 32m
                      Benzema not scored in 15 games for France, yet gets picked.
                      Ja ne znam, da li postoji gori igrac od njega kada se igra za repku. Ubedljivo najgori igrac, ali mu Deschamp daje sansu. Pa daj je Gignacu idiote prolupali. A docice na red i ovaj momak sa avatara. Ne bi mi Benz bio ni 4. opcija u napadu, pa makar dao 30 golova za Real, tacno mu puca ona stvar za Francuze, tako igra svaki put...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Bas sam napisao u temi Arsenala. Benzemu kao da je neko naterao da igra za Francusku, jos je on rekao da nikada nece pevati himnu, kada je premijer ili predsednik rekao da bi bilo dobro da pevaju(lozi se covek na Mihu). Benz u reprezentaciji ladi jaja, tacno ga ne interesuje ni sekunde...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Hrvati posle ove iscrpljujuće utakmice idu u Južnu Koreju

                          Samo neka pusti Kovačića u Milano već sutra i ovako je rovit.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment




                          • Poljacima ponistili gol u 94 min protiv crnogoraca, vrlo diskutabilna odluka sudije, procenite sami.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • po meni opravdano poništen gol Poljaka

                              na 0:33, vidi se da je prilikom ovog šuta makazicama jedan igrač Poljske bio u ofsajdu, pravilo je da minimum dva igrača ( u ovom slučaju Crnogoraca) moraju biti ispred protivničkog igrača prilikom upućivanja lopte da ne bi došlo do ofsajda
                              Last edited by ognjen; 07-09-13, 11:36.

                              Comment


                              • Zapravo, ispravna odluka sudije. Situacija na 0:32. Igrac koji pokusava makazice salje loptu ka golu, a u tom trenutku golman se nalazi ispred dvojice igraca doduse u liniji sa Dzudovicem, tako da su oni sada poslednji igraci u liniji odbrane. Igrac Crne Gore koji je na gol liniji, mislim da je Savic, vise nije poslednja linija odbrane, i igrac kojem je poslata lopta, i igrac koji je uticao na tok igre se nalazio u neregularnoj poziciji.

                                Pravilo offside-a je ponekad zbunjujuce ljudima, a zapravo je veoma jednostavno, igrac koji se nalazi iza 10 protivnickih igraca i iza tog poslednjeg 10-og igraca u liniji odbrane, je u neregularnoj poziciji, bilo da je to odbrambeni igrac ili golman...

                                Ovde je vrlo jasna situacija iako na prvi pogled ne izgleda tako, ali odlicna odluka sudija...
                                Last edited by Freshman; 07-09-13, 11:38.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X