Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ovo sad zanimljivo u fazonu: How low can you go
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      I Fejsa i Radovanovic. Ludnica jbt
      Pa kad Matic dobi crvendaca. Ulazi Bale u 60. minutu i daje dva gola, watch.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pa kad Matic dobi crvendaca. Ulazi Bale u 60. minutu i daje dva gola, watch.
        Pa bolje Raca i Milivojevic da su poceli.

        EDIT: Prva Mando.

        Comment


        • Kakva lopta Miralema jbt,ali slabo se snasao Ibisevic
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Markoviću Markoviću..
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ukrajinci i Englezi ce odigrati dobru tekmu...odlicna tekma za sad....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Sto su poludeli Slovaci otkad im je dosao ovaj novi selektor. Bas sam citao, kazu nije poznat i popularan van Slovacke, ali je valjda odveo Kosice 97. u LS ili tako nesto, prvi njihov tim u LS ikad.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Kakva lopta Miralema jbt,ali slabo se snasao Ibisevic
                  Zabiće on jedan na njemu svojstven način. Kako je ovaj Weiss opasan jbt, iz ničega on i Hamšik izvukoše odličnu priliku. Miske kriminalan, ako ovako nastavi prvi kandidat za klupu.

                  Pa šutni Edine ne može se ući u gol...
                  Last edited by Merlin; 10-09-13, 19:53.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Opet ce Slovenci ni krivi ni duzni doci do baraza pa do SP-a, vode na Kipru 0-1
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by T-Snell View Post
                      Sto su poludeli Slovaci otkad im je dosao ovaj novi selektor. Bas sam citao, kazu nije poznat i popularan van Slovacke, ali je valjda odveo Kosice 97. u LS ili tako nesto, prvi njihov tim u LS ikad.
                      Jeste, izbacio Spartak tad.

                      On je dobrim delom napravio od Matica ovakvu zver.
                      sigpic

                      Comment


                      • Fino. Samo o atmosferi u reprezentaciji dovoljno govori ,,slavlje`` posle gola. Ne pomaze himna.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dosta otvoreno igraju Slovacka i Bosna, prsti na sve strane, mogla vec 2-3 gola pasti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Fino. Samo o atmosferi u reprezentaciji dovoljno govori ,,slavlje`` posle gola. Ne pomaze himna.
                            Preduhtrio si me. Hteo sam da pitam ko mu je umro pa se ne raduje uopste?
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ma nema ovdje hljeba ne znam koji se kurac nerviram
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Lepa kontra Slovaka, steta.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X