Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrtav hladan isprica sve ovo... Je l' moguce? Alooo bre najavljivana pobeda, igra kao 60 minuta protiv Belgije on ode u Makedoniju desi se ovo i mrtav hladan kaze ima 6 utakmica do kraja, spremicemo se i probati da dobijemo Hrvate ali ima vremena do marta HAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHA HHAHAHHAHAHHAHAHH

    Popisao me po glavi majke mi moje. Za mene tema ,,Reprezentacija Srbije'' vise ne postoji.

    Gledam Bosnu sad, eventualno Vucinica i Jovetu

    Popio aspirin i nekako mi sve lakse. Shvatio sve... Hvala braci asprilji i S-Nashu ;)
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Daj nazad Zonpija, bar ima onu glupu facu odmah da se ismejem ko covek.
      A i pijan je stalno pa lupa gluposti, sve coveku nekako milo kad ga slusa
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Gde ćeš boljeg desnog beka od standardnog u prvaka Evrope, magarčino jedna!
        Idi bre da te moje oči više ne gledaju!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Retard kaze da je hteo defanzivnije da igra protiv Makedonije nego protiv Belgije, zbog toga mu je Bane sedeo na klupi?????? UBIJ SE SINISA

          Comment


          • Cekajte, da li ste vi ocekicali da ce Sinisa da kaze da Bane nije igrao zato sto nije Faljijev igrac?
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ma nek ide da štrika ili kuva...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sreca pa nismo Slovenci veceras...

                Comment


                • Kako je objasnio sa izjavom valjda ce izaci brzo na YT.

                  Kontam on misli da je ovo liga od 6 timova gde poslednji ispada a pretposlednji ide u baraz te juri 4. mesto da izbori opstanak. Jbg, ne krivite ga navikao je na to u Italiji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Švedska................hahahahahahahahah

                    E svašta

                    Bože sačuvaj
                    Last edited by edohz; 16-10-12, 21:37.

                    Comment


                    • Rasmus Elm!

                      Vratise se ljudi nakon 0-4.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Синиша се изљубио са играчима, аплаудирао ка публици и мени то говори да се опрашта од свих...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Cekajte, da li ste vi ocekicali da ce Sinisa da kaze da Bane nije igrao zato sto nije Faljijev igrac?
                          ...daleko od toga, ali sam ocekivao da mu faca bude malo namrgodjenija, da nema onoliko samopouzdanja i da ne bude mrtav ladan. Cisto malo da mu da na patetici, da iole olaksa narodu. Jok bre, Miha kao da je pobedio Belgiju i pokidao Makedoniju 3-0 <3
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • "Pa dobro" sta sad...idemo dalje..sve u svemu...nista nije gotovo boricemo se (kez)....

                            E moj srbine tuzni....kao nije ubacio Ivanovica jer je hteo defanzivnijeg igraca !!!??? zamislite kakav razlog jbt....pravi nas sve budalama....Tomovicev potez ne treba mnogo komentarisati....bez obzira na to ostali nisu nista bolji od njega.....kakav bre Brazil....eee Anticu i Radomire gde ste sad...

                            Comment


                            • Sada mi dodje da udavim sve one koji su ga prizivali da bude trener u Zvezdi. Nije ni ovaj mali debilko neko resenje, ali je bar malo bolje.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Sada mi dodje da udavim sve one koji su ga prizivali da bude trener u Zvezdi. Nije ni ovaj mali debilko neko resenje, ali je bar malo bolje.
                                Nema Miha kvalifikacije za Zvezdu, tu se ne peva Himna...

                                Comment

                                Working...
                                X