Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 SingTel Singapore Grand Prix (Singapore)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Petrov ispao u Q1, au! Senna odvezao solidno, poigravao je bolid dosta, ali nije lose, narocito sto je 2-1 za njega u kvalifikacijama... Vettel (gle cuda) uzima pol, a Webbera, Buttona, Hamiltona i Alonsa deli treptaj oka, dakle nista... Bice tu dobre borbe za podijum, pobednik se, nazalost, zna... Ukoliko se ne desi nesto potpuno nepredvidjeno, recimo da se Massa slupa u zid, ili da padne kisa, bice ovako, prevelika je razlika u vremenima, a Vettel je mogao sigurno jos 0.15s-0.2s brze da odveze, da se potrudio, a nije bilo ni potrebe... Massa i Mercedesi za 6, 7, 8, a mozda i FI bolidi uspeju tu nesto da promene... Di Resta, recmo 7, sto da ne... Steta sto Perez nije usao u Q3, mada ovako je bolje za trku, mogao bi negde na 8. mesto minimum, bas bi lepo leglo... Ostali, manje vise standardno. Evo rezultata:



    Originally posted by ClayWarrior View Post
    Piece of cake... sutra po drugu titulu

    Tesko je slusati ovu dvojicu bez Srdjana, ko god da su
    Ne verujem da ce sutra pokupiti, izmacice mu za poen, ali treca za redom pobeda na Suzuki bi lepo proslavila tu titulu...

    Comment


    • #62
      Ne znam ni koliko mu treba do titule a vise nije ni vazno, njegova je

      Kad malo bolje razmislim, bolje da je ostvari na nekoj pravoj stazi a ne medju ovim zidovima
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #63
        vettel ce postati sampion ako pobedi i da alonso ne bude na podium....
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • #64
          Rekoh vam da će Vettel da pojede sve!!
          Nego, Massa je podbacio, vremena Webbera, Buttona, Hamiltona i Alonsa su vrlo blizu i mogao je biti i obrnut red:
          1. Vettel - vanzemaljski krug
          2. Webber - 1:44.732
          3. Button - 1:44.804
          4. Hamilton - 1:44.809
          5. Alonso - 1:44.874
          To je razlika od 0.144 između 4 vozača.
          Uglavnom to je vrlo dobro za trku.
          Rekao bi da će posle 1. kruga redosled biti Alonso, Vettel, Rosberg (a što da ne), Button, Hamilton....no videćemo.
          Bravo za Force Indiu!

          Comment


          • #65
            Nema se mnogo sta reci... Potpuno ocekivano, sve je slozeno - Red Bul, Meklaren, Ferari, Mercedes, Fors Indija.
            Fetel prvi i Red Bul je na putu da ostvari sezonu sa svim polovima, sto se nije dogodilo u novijoj istoriji. Ne izgleda da bi iko skoro mogao da ih prestigne. Sa vrlo malo predvidjenih promena za sledecu godinu, stvarno nije moguce videti kraj ove vladavine. Meklareni odmah iza, takodje ocekivano, Baton pokazuje da je trenutno u nesto boljoj formi od Hamiltona. Ferari se drzi kao treca snaga, ali sve vise mi se cini da je to zbog Alonsovog umeca, nego zbog cistog tempa. Masa je imao rezultat u rangu Rozberga i Sumahera. Njih dvojica su solidno odvozili, ocekivano na osnovu rezultata ove godine. Fors Indija odlicna, mnogo stabilniji tempo imaju od Renoa i ozbiljno se namecu kao najbolji od ostatka karavana.
            Konacno neki solidan ritam Vilijamsa, prvi put posle dugo vrmena su oba vozaca bili blizu 10. Perez ispao crna ovca za top 10, izbacen u poslednjem krugu od Di Reste, ali iz trke u trku pokazuje bolje rezultate od Kobija, iako Japanac ima vise iskustva. Ostali manje vise u ocekivanom izdanju, sem Renoa koji je ponovo debelo podbacio.
            I za kraj da pomenem Ricarda, brzi od Liucija i blizu rezultata Virdzina, za svaku pohvalu.

            Ice, rezultat Ferarija je skroz ocekivan, Masa mozda malo podbacio, mada sam vec poceo da ocekujem ovakve plasmane od njega.

            Vanja srecan rodjendan, tek sad sam video...
            Last edited by Nebojsa; 24-09-11, 16:50.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              I za kraj da pomenem Ricarda, brzi od Liucija i blizu rezultata Virdzina, za svaku pohvalu.
              Da, nisam ni primetio, drago mi je zbog toga, mozemo li se nadati njemu u TR bolidu sledece sezone? Rekao bih da da...

              Comment


              • #67
                Gotovo je sigurno, samo treba videti koga ce sutnuti, ili koga ce uzeti neki drugi tim.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #68
                  Buemi mi je nekako blize tome, to jest, da bukvalno dobije krila... Jaime na prethodnih 6/7 trka ima bolje rezultate od Buemia... Ali kad se ovako sagleda, najbolje bi bilo da Webber leti, Jaime u RBR, a Riciardo u STR, ne bi bilo lose da imaju jednog stabilnog i iskusnog vozaca u STR... Ako ne leti Webber, letece Buemi, dobijam informacije sa druge astralne ravni...

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Buemi mi je nekako blize tome, to jest, da bukvalno dobije krila... Jaime na prethodnih 6/7 trka ima bolje rezultate od Buemia... Ali kad se ovako sagleda, najbolje bi bilo da Webber leti, Jaime u RBR, a Riciardo u STR, ne bi bilo lose da imaju jednog stabilnog i iskusnog vozaca u STR... Ako ne leti Webber, letece Buemi, dobijam informacije sa druge astralne ravni...
                    Buemi je i stariji i imao je vise sansi, ne bi me cudilo da je astralna ravan u pravu... Mada bih ja voleo da vidim Danija i Vernjea (ili Vernja), ali to nije bas realno... A Haimea mogu da posalju u HRT, i ovako traze Spance . Btw, verovatno cemo Klosa gledati sledece godine u HRTU. Ona spanska firma sto im je sada vlasnik gadja samo domace vozace, a ovaj ima neki sponzorski paket od nekoliko miliona...
                    Last edited by Nebojsa; 24-09-11, 17:16.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Na stranim forumima pise da je trenutno teska ladovina medju vozacima, partijaju posto i ovako lezu oko 5, 6 ujutru zato sto funkcionisu po evropskom vremenu. Jedna karnevalska atmosfera gde svi ocekuju promociju novog sampiona.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        A svira im Linkin Park trenutno... Jaoj, okrutna sudbino, zasto mi nisi poslala neke novce, da odem i ja da zurkam sa njima...

                        Comment


                        • #72


                          Samo za Vladana i bice Cim budem imao neke informacije u vremenu javljam.

                          Fetelov krug za pol poziciju.

                          Last edited by Nebojsa; 25-09-11, 10:20.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            radarguruf1
                            #F1 radar update 16:43 SGT: All clear across #Singapore so far today and not a shower to be seen on the radar. Max air temp 32c/90f.
                            2 minutes ago

                            Za sada sve cisto i suvo, bez najava pljuskova, ali se oni u tom delu sveta ne mogu potpuno iskljuciti. 95% cemo imati potpuno suvu trku. Kao i obicno funkcionise formula suprotono od onoga sto vidis na F1 sajtu.

                            Naleteo sam na jednu zanimljivu statistiku, koja moze da bude prilicno vazna za danasnju trku. Na 3 trke koje su odrzane na ovoj stazi, sejfti kar je izlazio 5 puta. Samo su Hamilton i Alonso vodili vise krugova od SC.
                            Last edited by Nebojsa; 25-09-11, 11:24.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Ja juce prvi put nakon 2 godine nisam gledao kvalifikacije ;) ... Ova sezona vise nema zanimljivost. Kome je zanimljivo gledati kada se svetski sampion vec zna ;) Ovo je unistavanje F1. Nadam se da ce sledece sezone McLaren i Ferrari napraviti neke promene a tu ocekujem konacno nesto i od Mercedesa , da se malo Lotus,Virgin i HRT izjednace , pa vec 2 godine su tu , ne veurjem da ce vecno ispadati u Q1 , onda im nema smisla da vise ucestvuju. Sve u svemu ovde je za ocekivati pobedu Vettela i kraj sezone Cak 4-5 trka pre kraja
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #75
                                Miko, bez obzira na to sto je sampionat resen, svakako ce trke do kraja biti zanimljive. Ne vozi se F1 samo zbog toga ko ce biti sampion na kraju godine. Meni je ova sezona najbolja u prethodnih xx godina, koliko zanimljivih trka, prestizanja, taktika, uticaj guma. Vrlo zanimljivo, Fetel se najbolje snasao, svaka mu cast. Ne treba se duriti sada zato sto nije pobedio onaj za koga ti i ja navijamo. Treba uzivati u najboljem trkanju na svetu, to je sustina...

                                Edit:





                                Edit2:

                                Nove informacije o vremenu:

                                @radarguruf1
                                #F1 rain radar 19:00 SGT: Nothing to report. Radar is clear across the whole of #Singapore with T-1hr to go. Dry race expected.
                                Last edited by Nebojsa; 25-09-11, 12:13.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X