Announcement

Collapse
No announcement yet.

ARAGON, Velika nagrada Spanije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Trka u Misanu govori dovoljno, a sto se tice pitanja da li je iko kao Rossi, mislim da nije niko trenutno... Spanci nece biti kao on jer se u njih dosta ulaze, samim tim ide malo opustanja i malo manje srca u trke (jedino Marc i Maverick tu odstupaju, ali vreme ce pokazati imaju li ono sto ima Rossi)... Italijani... njima fali da se klinci malo lakse afirmisu, kod njih je to pretesko, kod Spanaca je prelako... Ostali, Britanci nikad nece biti kao ostali, oni su hladni i od njih nema nista koa naslednika Rossija, Australijanci, mozda jednog dana, Ameri, oni zive u drugom svetu dok ne dodju u MotoGP ili SBK... Mozda se nadje neki Srbin (ili Balkanac, ionako smo svi isti), ali za sad od toga nema nista...

    Ali, opet, vreme ce najbolje pokazati.
    tako je vanjice
    i kome je uopste potreban "novi rosi"?nama je ovaj "stari" i vise nego dovoljan
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by denia_el View Post
      pa ne znam na koju vecinu mislis (ja govorim o svojoj;)).mozda sam i u manjini,ali od 2 zla ja ne mogu da izaberem nijedno,tako da..dole stejsi,dole zizela,pa sta bude
      Tacno tako!


      Ali... (uvek to ali), najbitnije je da se samoproklamovani kralj spusti na zemlju!
      #58

      Comment


      • #48
        Originally posted by Pablo View Post
        Tacno tako!


        Ali... (uvek to ali), najbitnije je da se samoproklamovani kralj spusti na zemlju!
        bravo pablita
        da mi ga je videti kada se bude oprastao od broja 1
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by denia_el View Post
          bravo pablita
          da mi ga je videti kada se bude oprastao od broja 1
          Trebalo bi da to "proslavi" u Herezu jos jednim skokom u jezero!!!
          Ako moze, neka samo prvo veze neke tegove za noge!
          #58

          Comment


          • #50
            A special event on September 13 at Pole Mécanique d'Alès, the home track of the Technomag-CIP team, was held to pay respects to Shoya Tomizawa on the anniversary of his loss, with many attendees including Championship riders Dominique Aegerter, Anthony West, Hiroshi Aoyama, Yuki Takhahashi, Johan Zarco, Alex Baldolini, Tomoyoshi Koyama, Louis Rossi and Valentin Debise.

            An exposition dedicated to the memory of the extraordinary rider displayed the many tributes received from around the world, along with a memorial stone that was unveiled in front of Tomizawa’s parents and an emotional crowd by Christophe Rivenq, the Chief of Staff of the Mayor of Alès.

            The benefits of the auctions held prior to the event that featured the Japanese rider’s items and Technomag-CIP team gear, and proceeds from a track day arranged for the event, raised 15,000 Euro, the total presented to the mother and father of Tomizawa.

            The Technomag-CIP would like to publically and sincerely thank all of the organizers and participants involved in the special tribute.
            #58

            Comment


            • #51
              Originally posted by denia_el View Post
              dole stejsi,dole zizela,pa sta bude
              I da Rosi malo zivne, i svi srecni
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • #52
                Originally posted by denia_el View Post
                pa ne znam na koju vecinu mislis (ja govorim o svojoj;)).mozda sam i u manjini,ali od 2 zla ja ne mogu da izaberem nijedno,tako da..dole stejsi,dole zizela,pa sta bude
                Tu sam... istomisljenik.

                Manje zlo-zlo je zlo, veliko ili malo, tip koji se naduvao kao vaska ili tip koji jedva da pokazuje postovanje prema Doktoru...

                Imaju jos puno da uce od Doktora, a jos vise da postignu kako bi mogli da stanu u istu recenicu sa njim.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Tu sam... istomisljenik.

                  Manje zlo-zlo je zlo, veliko ili malo, tip koji se naduvao kao vaska ili tip koji jedva da pokazuje postovanje prema Doktoru...

                  Imaju jos puno da uce od Doktora, a jos vise da postignu kako bi mogli da stanu u istu recenicu sa njim.
                  eto zasto si ti moja jagodica
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Vodjen tom logikom, ni Rossi nije trebao da ostane u 250cc 1999, zavrsio je 98. sa 3 boda zaostatka za sampionom, to je vrlo lako moglo da ode i na njegovu stranu, da su na jednoj trci bili zamenili mesta on i Capirex, on bi bio sampion, ali i pored toga, ostao je... Treba overiti poziciju, treba se dodatno navici na staze na jacem motoru (narocito sad, kad je razlika u kubikazama jos veca nego ranije) i treba povecati samopouzdanje na maksimum pre prelaska u najjacu klasu, jer na prvim trkama je dovoljno lose sto si usijana glava, da razmisljas i da pocnes da sumnjas u sopstvene sposobnosti, to bi bilo mnogo lose po psihu, jer bi dovelo do nekih padova koji bi mogli i trebali biti izbegnuti... S razlogom svi ostaju bar 2 sezone u svakoj klasi, cak i kad odmah osvoje titulu (Pedrosa ;))...
                    Upravo je to poenta prica o Markezu dosao je u moto2 nije ni titulu osvoji a vec treba da predje u jacu klasu, cek polako jel on stvarno toliki talenat? Rossi je vozio svaku klasu dvije godine a nije da je bio los u 250cc prve godine. Sledece godine je ovjerio i krenuo dalje. Pedrosa je ovjerio titulu pa presao dalje Jorge...ne kazem da nema talenat al prvo malo vozi nize klase dokazi se malo navijacima i sebe pa onda idi na najace.
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • #55
                      e pa sva sreca da tamo negde postoje neki pametni ljudi koji odlucuju o tome ko ce kada i gde da predje
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by denia_el View Post
                        e pa sva sreca da tamo negde postoje neki pametni ljudi koji odlucuju o tome ko ce kada i gde da predje
                        Jesu li to oni isti pametni ljudi koji odlucuju ko je kad pobedio i ko je kakvu kaznu i za sta zasluzio? ;)
                        #58

                        Comment


                        • #57
                          pa naravno da ne,ti o kojima ti pricas su zlotvori i oni nemaju nikakve veze sa ovim pametnim ljudima o kojima ja govorim
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by denia_el View Post
                            pa naravno da ne,ti o kojima ti pricas su zlotvori i oni nemaju nikakve veze sa ovim pametnim ljudima o kojima ja govorim
                            Tako sam i mislila!
                            Ovo moje pitanje je bilo vise radi sprecavanja zabune!
                            Da neko ne pomisli nesto naopako!
                            #58

                            Comment


                            • #59
                              pametno razmisljanjesve isterati na cistac da se neko jos ne bi prepoznao u tim pametnim ili onim manje pametnim ljudimaili (daleko bilo) zlotvorima
                              Last edited by denia_el; 15-09-11, 08:34. Reason: pogresna rec
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Marko Simonceli:
                                "After the nice race of Misano, Dainese and AGV organized the Italian Legendary Tour, and for this I’have done some Km riding a street bike with Lucchinelli and Agostini. I tryed a couple of time to do a little bagarre with Lucky on the mountain streets that bring us to our destination, but he never has accepted the challenge! Now I’m ready for the next round! Aragon is a nice and very technical circuit. Last year I did a not so bad race with seventh position. This year our target will be higher, perhaps a place on the podium!"
                                #58

                                Comment

                                Working...
                                X