Announcement

Collapse
No announcement yet.

ARAGON, Velika nagrada Spanije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Culi View Post
    Rossi je 2006 na poslednjoj trci u Valenciji krenuo zestoko i ispao u prvom krugu izmadju 2 i 3 krivine (ako me secanje sluzi), a bilo mu je dovoljno da bude 4-ti, pa toliko o tome da je vozio ko sisa, a trebao bi sa vise postovanja da pises malo o njemu. sigurno da je nekad razmisljao da bi bilo bolje da ne sili da ispadne (ako to smatrate kalkulisanjem) a, da vozi pa kao ajde sad cu da budem 3 ili5-ti NIKAD. Onda ne pratite dovoljno njegovu karijeru kad pisete tako nesto.

    EDIT: Capirossi je bio treci u sampionatu te 2006 svaka mu cast nedostajace mi na startu trke
    A to sto je kreno tako zestoko bas mu je mnogo pomoglo u sampionatu te godine.
    Nekad treba voziti i glavom,a ne kao u fazonu "necu da budem p*** pa cu da padnem i onda ce mi ljudi reci Uaaaaauuuuu kakav si ti car,svaka cast".Zar to nije malo glupo?!
    Last edited by Ares; 14-09-11, 14:43.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Rosi je car!
      Mnogi će pokušati da budu on (a neki pokušavaju na sve načine, ali ne ide). Svakom ćemo naći manu, sitnicu koja mu fali da bude Rosi. Meni je Janone mnogo bliži tituli "Rosijevog naslednika" nego Markez. Ne zbog rezultata već zbog lude glave!
      #58

      Comment


      • #33
        Rosi je legenda ovog sporta i treba ga imitirati,daj boze da svi budu kao on.Tad cemo bar imati lude trke.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Gde su nam navijači ostalih vozača? Bez njih smo podforum Rosijevaca!
          Volela bih da čujem (tj.pročitam) šta ostali misle, ko bi mogao da bude Rosijev naslednik. Odnosno, ko od vozača ima "rosijevsko srce"?
          #58

          Comment


          • #35
            Mrzim kada ljudi porede Valentina Rossija i boga. Mislim dobar je i sve to stoji,ali zaista nije kao Valentino! ;)

            EDIT: ajmo thumbs up ono jutub fazon
            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

            sigpic

            Comment


            • #36
              JANONE!!!!
              sigpic

              Comment


              • #37
                vozaci koje ja volim i koje sam pratio su: Rossi, Iannone, Pasini, Poggiali, Melandri, Simoncelli...jasno je sta ih povezuje
                Simpatisao sam Barrosa,Checu,Kata i Abea

                nisam voleo: Biaggia, Setea, Barberu, Simonea Sannu (aaaaa se seca neko njega? ), Vincenta, Eliasa....Steve Jenkner (njega nije da nisam voleo,njega samo pamtim,ne secam se kakve je rezultate ostvarivao,al ima nekako kul ime )
                "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                sigpic

                Comment


                • #38
                  ovde secanje slabije sluzi mnogeili to,ili su pobrkali vozace (sto i nije nemoguce,ima ih mnogo i svi su dobri).ali nista strasno,moze se desiti svakome,pa cak i najboljima od nasmarkez je decak iz spanije i vozi onaj prelepi crno-narandzasti motor sa brojem 93e kada smo i to razjasnili,odgledajte njegove trke od pocetka karijere,i onda se vratite da popricamo o ludosti i hrabrostijeste da je jedva punoletan,ali kada su se hrabrost (a bogami i ludost;)) delili,bio je medju prvima u redu
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Trka u Misanu govori dovoljno, a sto se tice pitanja da li je iko kao Rossi, mislim da nije niko trenutno... Spanci nece biti kao on jer se u njih dosta ulaze, samim tim ide malo opustanja i malo manje srca u trke (jedino Marc i Maverick tu odstupaju, ali vreme ce pokazati imaju li ono sto ima Rossi)... Italijani... njima fali da se klinci malo lakse afirmisu, kod njih je to pretesko, kod Spanaca je prelako... Ostali, Britanci nikad nece biti kao ostali, oni su hladni i od njih nema nista koa naslednika Rossija, Australijanci, mozda jednog dana, Ameri, oni zive u drugom svetu dok ne dodju u MotoGP ili SBK... Mozda se nadje neki Srbin (ili Balkanac, ionako smo svi isti), ali za sad od toga nema nista...

                    Ali, opet, vreme ce najbolje pokazati.

                    Comment


                    • #40
                      Za cas se Aragon, Velika nagrada Spanije promeni u Novi Rosi
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • #41
                        Ovu trku cu navijati samo da je Stoner ne zavrsi,naravno bez povrede!Cisto da bi imali zanjimljiviji sampionat!
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Ares View Post
                          Ovu trku cu navijati samo da je Stoner ne zavrsi,naravno bez povrede!Cisto da bi imali zanjimljiviji sampionat!
                          hahhhahapa sto ne kazes da si nasima nas ovde koji obozavamo kada stoner ne zavrsi trku
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ali koliko sam skontao vecina bi da Stoner zavrsi,samo da mu se Lorenco ne bi priblizio,ugrozio ga na kraju i mozda odbranio titulu.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              pa ne znam na koju vecinu mislis (ja govorim o svojoj;)).mozda sam i u manjini,ali od 2 zla ja ne mogu da izaberem nijedno,tako da..dole stejsi,dole zizela,pa sta bude
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by denia_el View Post
                                pa ne znam na koju vecinu mislis (ja govorim o svojoj;)).mozda sam i u manjini,ali od 2 zla ja ne mogu da izaberem nijedno,tako da..dole stejsi,dole zizela,pa sta bude
                                Hahahahahhah...vrlo zanjimljivo.Mada bitnije je zanjimljiv sampionat i da se sampion odlucuje u zadjim trkama.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X