Announcement

Collapse
No announcement yet.

ARAGON, Velika nagrada Spanije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by YAMAHAY View Post
    Za moderatore poll predlog - sa koliko će razlike Kejsi Stoner pobediti i proslaviti titulu na ostrvu Filip? 10sec-15-20-25-30
    hahhahah,bas sam o tome razmisljao danas....bice zastasujuce
    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

    sigpic

    Comment


    • Ben Spiz
      I knew the start wasn’t going to last long the way Casey and Dani were riding"... Even when we got to the fourth or fifth lap I thought our advantage to fourth place was growing. I felt really comfortable and thought we had a podium fight in us. Then lap 6/7 the tyre just made a huge drop and just kept going down. Usually they make one drop then stay consistent. I had no confidence in the rear and no grip. I’m frustrated as before that we were riding well and the bike was working great.
      #58

      Comment


      • Momak nema srece, sreca pa ima znanje, okrenuce se to jednog dana...

        125cc: Voleo bih da znam zasto je Vinales zaostao 18s na kraju trke, a bio je ceo vikend po vremenima i po ritmu uz Terola, a potom im se pridruzio i Faubel... Trka je bila prilicno nezanimljiva, taman za caskanje o svemu i svacemu ako se ima sa kime.
        Terol poveo, Terol pobedio, Faubel pao u zadnjoj krivini, to je Zarcu malo vraceno jer je izgubio od Faubela u Nemackoj... Momci iza su vodili relativno zanimljivu borbu, od Vazqueza do Moncaya je bilo 0.3s, lep vozic... Kent je tu malo prerano, u krugu predposlednjem krugu, izbio na celo, misleci da ce to mesto zadrzati, ne ide to tako u 125cc, sve u svemu, solidna trka za njega.

        Moto2: Sto rece Zeka, za onakvu trku se zivi! A sto rece Pablo, dobro je, ziv nam je Zeka! Imali smo priliku da odgledamo vrunsku predstavu, jer ono ni Hickok ne bi rezirao. Marquez nije, kako sam pretpostavio, pobegao odmah na startu, ostao je da se bori sa njima, i izasao je kao potpuni pobednik, i iz borbe i na kraju trke. Prelepi su svi potezi koje su nam pokazali on, Iannone, pomalo Corsi i De Angelis, Bradla smo videli samo na pocetku trke, potom je krenuo da pada, ocigledno da mu samopouzdanje u trci zavis samo od prethodnih rezultata, za razliku od Iannonea, koji ce uvek voziti maximalno, uvek ce ici na pobedu, borio se za titulu ili ne. Nepotrebno je pominjati da je i kod Marqueza slicno. Nakon greske Innaonea, Marc je rekao: Momci, dosta sam se igrao, poceli ste da preterujete, bolje vam je da zavrsite trku... I odzujao! Pravio je od 0.6s do 0.8s brze krugove od Iannonea tad, bila je njegova prednost u jednom trenutku i 4.5s, smanjilo se to posle, jer Iannone i Corsi nisu rekli sve sto su imali do samog kraja... Tek toliko o nedostatku neceg sto ima Iannone, a Marc nema, Marc ima sve, a ima i vise, ima hladnu glavu, voleo bih da i njemu doktor Costa izmeri puls zavreme trke, verujem da ne bi bio puno veci od Valentinovog... Nije pobegao od borbe, a mogao je (krugovi nakon Iannoneove grske to lepo pokazuju), koristio je i pola metra prostora da bi pretekao, ako to nije drsko, ne znam sta je... U nastavku sezone, sve ce zavisiti od njega i sad sam vec prilicno siguran da ce ipak uzeti titulu, i idalje ne bih voleo da vec sledece sezone predje u MotoGP. E, da, Bradley Smith je sasvim lepo zavrsio ovu trku, startovao je 15. zavrsio 6. samo 10s iza Marqueza, cak je i Bradla pretekao, lep, vrlo lep rezultat za njega, narocito jer je u subotu doziveo vrlo nezgodan pad, a ni motor se bas nije lepo proveo tad.

        MotoGP: Opet ista prica, Stoner dosao na prvo mesto i odmah je pobegao, nije kao Marquez, ne zeli da se igra, mislim nije ni Dani neko sa kime bi se lepo izigrao, ali... Ma, mnogo mi je dosadan, nijednom nije pobedio sa razlikom manjom od sekund ove godine... Spies imao probelam sa gumama, a mogao je i na podijum, mnogo je vise to zasluzio od Lorenza, ali avaj, kad nece-nece... A i Sic me sve vise razocarava, pretekne ih obojicu i pogresi i nigde ga potom nema, pretekao je Spiesa samo jer je on imao problema sa gumama, a mogao je i Lorenza da stigne i prestigne, opet. Bautista i Suzuki idu lagano i stabilno, tiha voda breg roni, nema sta, dobri rezultati se nastavljaju, mozda ga vidimo i na nekom podijumu do kraja godine. Ducati je pojeo gume kao da nije jeo deset dana, mislim da ni 2/3 trke nisu izdrzale, nije ni cudo sto nisu mogli da se bolje plasiraju Hayden i Rossi... Ono sto me najvise zanima je stanje Karela Abrahama, nije mi njegova desna ruka izgledala srecno nakon pada, nadam se da nije nista ozbiljno i da ce se srediti za 2 nedelje.

        Comment


        • Bradly Smith u 2012 ostaje sa Tech 3 u moto2,a ima vec sad ugovor sa istom ekipom u MotoGP 2013 i 2014

          ...pricajmo o dobrom menadzmentskom timu
          "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

          "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

          "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

          sigpic

          Comment


          • Stonerova dominacija u Aragonu donela je Repsol Hondi 100. pobedu (ceo Repsol ima manje pobeda od Doktora ;)) Najvise pobeda doneo im je legenda Majk Duan i to 35, zatim Rosi sa 20 pobeda. Ostali vozaci koji su pobedjivali za Repsol su:
            Dani Pedrosa - 14
            Alex Criville - 14
            Casey Stoner - 8 (samo u ovoj sezoni koja jos nije zavrsena, bice tu jos pobeda )
            Tadayki Okada - 4
            Nicky Hayden - 3
            Tohru Ukawa - 1
            Andrea Dovizioso - 1
            #58

            Comment


            • Cek, cek, Nicky je sa 3 pobedeosvojio 2006. sampionat...

              Ne, nije ni sa 3, nego sa 2, sad sam proverio... E, Doktore, Doktore, sta ucini, jadan ne bio, te godine...

              Comment


              • Originally posted by Zeka29 View Post
                hahhahah,bas sam o tome razmisljao danas....bice zastasujuce
                Prolazi Kejsi Stoner osvaja (pauza-minut kasnije) A drugo mjesto dani Pedrosa
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Originally posted by L. Lawliet View Post
                  Prolazi Kejsi Stoner osvaja (pauza-minut kasnije) A drugo mjesto dani Pedrosa
                  Manje-vise, samo tesko ce u sampionatu biti tako...

                  Comment


                  • a navijaci poludeli od uzbudjenja,nakon tako zanimljive i neizvesne sezone
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali do kraja šampionata ostalo je još 4 trke?! Ako se loše strartuje tu je negde Sic i pesak-imamo sunčanje...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RgtEU...layer_embedded

                      Comment


                      • Eo citam i svi se zale na tu zadnju gumu da nije mogla izdrzati cijelu trku,Rossi,Hayden,pogotovo Ben.Rossi je rekao da u zivotu nikad nije vidio tako potrosenu Bridgestone gumu,trazim slike po netu ali izgleda da nema ni jedna u krupnom planu iz Aragona,ako ko naleti nek postavi bas me interesuje na sta ce liciti.
                        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                        Comment


                        • Bradls_Tire_Aragon.jpg

                          Bradlova
                          Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                          Comment


                          • Originally posted by mirzacale View Post
                            Eo citam i svi se zale na tu zadnju gumu da nije mogla izdrzati cijelu trku,Rossi,Hayden,pogotovo Ben.Rossi je rekao da u zivotu nikad nije vidio tako potrosenu Bridgestone gumu,trazim slike po netu ali izgleda da nema ni jedna u krupnom planu iz Aragona,ako ko naleti nek postavi bas me interesuje na sta ce liciti.
                            Nema, ali kao ilustraciju kakva je degradacija pneumatika bila evo fotke Skot Redingovog zadnjeg Danlop pneumatika, čovek je sa prvog pao na mesto broj 15.

                            Comment


                            • a znas sta je strasno,Ian Wheeler kaze da guma od Kalia izgleda kao nova :/
                              "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                              "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                              "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                              sigpic

                              Comment


                              • Da nije mozda zato sto prilicno proklizava?

                                Comment

                                Working...
                                X