Announcement

Collapse
No announcement yet.

ARAGON, Velika nagrada Spanije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zeka29 View Post
    Iannone je opet pokazao svima ko je i sta je!!!

    BRAVOOOO! GRANDE ANDREA!!!

    inace,mislim da sam doziveo mali infarkt na sredini trke!!!

    ZA OVO SE ZIVI! KAKVA TRKA!
    Bas sam pomislila na pola trke na tebe! "Da li nam je Zeka ziv?" Dobro je, tu si!
    Kakva trka!!!
    Ovo su ludaci!
    #58

    Comment


    • 125cc, za mene potpuno razocaranje.Opet onaj dosadni Terol.
      Moto2, fantasticna trka.Janone, neverovatan. Steta sto je nestalan jer je on pravi vozac koji bi privukao mnogo vise fanova.
      Jednostavno ima necega sto Markez nikada nece imati, bez obzira koliko je dobar.
      Ali, malo je i sam Janone kriv, a malo vise spanci koji rade sve da njihov vozac bude taj--odabrani.

      Nadam se da ce im Stoner pokazati kako se vozi.

      Comment


      • uf mnogo su opasni ti spancikako im se onda desio jedan stoner
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by denia_el View Post
          uf mnogo su opasni ti spancikako im se onda desio jedan stoner
          Znam deni da si ti svim srcem za Markeza.On je stvarno mnogo fin decko, i odlican vozac. Ali samo to, i nista vise.
          Janone, pa on ima onu tako potrebnu dozu drskosti i bezobrazluka, ima magije u njemu i vec same njegove oci pokazuju nesto mangupsko.Nesto sto pleni ljude.
          Toga kod Markeza nema, jednostavno, nije takva licnost.To se ne uci, sa tim se radja.

          Comment


          • Dominacija
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • Originally posted by Hurricane View Post
              Dominacija
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Nista manje nisam ocekivala od Stonera. Malo je reci dominacija, ovo je pravi spoj vrhunskog vozaca i fantasticne masine.
                Kao da su srasli. Svaka cast.
                Svi drugi bi trebalo da uce od njih.

                Comment


                • Mozda sam ocekivala malo vise od Sime. Kad je promasio stazu, pa se vratio, nadala sam se da ce ponovo obici Zizelu. Ocekivala sam Spiza na podijumu, nadala sam se da ce Rosi i do sestog mesta.... Svakako, nisam sumnjala u Stejsijevu pobedu!
                  #58

                  Comment


                  • Suzuki me je odusevio,bilo bi prava steta ako bi sledece godine izasli iz sampionata.
                    I tako bi voleo da se Melandri vrati u MotoGP.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ima danas i repriza na prajmu. Danasnju moto2 trku bih mogla jos 5 puta da gledam!
                      #58

                      Comment


                      • Originally posted by vesna8.11 View Post
                        Janone, pa on ima onu tako potrebnu dozu drskosti i bezobrazluka, ima magije u njemu i vec same njegove oci pokazuju nesto mangupsko.
                        Markez je jos uvijek dobrocudan, dijete

                        Moto2 - sta da se kaze, sto rece Zeka - za ovo se zivi! Stvarno, ja bez teksta ostala
                        Motogp i 125cc
                        Stoneru svaka cast, ovo ostalo... Ocekivala sam i ja Bena na podijumu, a Rosi... Makar je uspio da se pomjeri iz mjesta.
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Za moderatore poll predlog - sa koliko će razlike Kejsi Stoner pobediti i proslaviti titulu na ostrvu Filip? 10sec-15-20-25-30

                          Comment


                          • Originally posted by YAMAHAY View Post
                            Za moderatore poll predlog - sa koliko će razlike Kejsi Stoner pobediti i proslaviti titulu na ostrvu Filip? 10sec-15-20-25-30
                            Dogovoreno.To ce biti postavljeno u narednoj anketi.

                            Comment


                            • Originally posted by vesna8.11 View Post
                              Dogovoreno.To ce biti postavljeno u narednoj anketi.
                              Bolje kad bude trka na ostrvu Filip.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sreca da je Spiz imao problem sa gumom, inace bi ispalo da je morao da ispostuje klupska naredjenja...
                                http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                                Comment

                                Working...
                                X