Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    E pa taj combo nama i treba...imamo mi mladog klasicnog pleja.
    Normalno-Teo ima jos dosta da igra. Zato od Nedovica treba praviti zver,samo da ne ode prerano u NBA ;)

    Comment


    • Nedovic ce biti combo guard, evo Kari ga vec gura na dvojku, ima da gazi sledece sezone.



      Jos plus dolazi i Cvele, tako da za spoljne pozicije ne moramo da brinemo, stizu kompletni igraci... ;)
      Na trojci takodje stasava jedna mlada zver, mali Milutinovic, na centru Musli... Nema sta, uvek smo bili i uvek cemo biti zemlja kosarke!!!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Na trojci ce nas najbolji igrac biti Lucic,u to sam uveren. Cetvorku cini mi se da nemamo neku talentovanu-jer je Djekic propao. A sto se tice centra-Musli stagnira,Besovic je prosek. Ne znam ko je jos tu...

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Litvanija je juce igrala PnR 38 puta. Dali su nam 51 poen. To mora da se sredjuje pod hitno!!!
          Ja mislim da su nam vise od 40 dali dok je Perovic bio u igri. Kad je Krstic tu bio moglo se branit nekako.
          sigpic

          Comment


          • Musli napreduje presporo...mene ta centarska linija mnogo brine.

            EDIT: I Ljuba se slaze.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Na trojci ce nas najbolji igrac biti Lucic,u to sam uveren. Cetvorku cini mi se da nemamo neku talentovanu-jer je Djekic propao. A sto se tice centra-Musli stagnira,Besovic je prosek. Ne znam ko je jos tu...


              Na stranu navijacke gluposti i ostalo, ali glavni cilj zbog kojeg je Kari dosao u Zvezdu je da pravi igrace od ovih vanserijski talentovanih klinaca i da se jaca reprezentacija! Zvezda i FMP su i pojedinacno imali dve od nekoliko najjacih skola kosarke u Evropi, a sada su spojeni. Ima bre Kari samo da stancuje mlade zvezde!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Pa to svi znaju...Srbija je dobila mnogo dolaskom Pesica...

                Nadam se samo da mi necemo Luceta gurati na PF. Ako bude krilo,nema zime...

                Comment


                • Ma da, Nedovic ce ove sezone 20 poena u proseku davati, to garantujem, Musli je prerano otisao iz zemlje, to je po meni suludo i sada u Cahi greje klupu.. Ako se nesto ubrzo ne desi, od njega nema nista. Lucic ce da bude zver, nema sta, cekaj samo da ga vidimo ove sezone...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Lucic se vec prosle dokazao...sada mu samo ostaje da nastavi da napreduje

                    Comment


                    • Meni se samo cini da Luce nema brzinu za trojku, a visinu za cetvorku . Sa druge strane, strasan je suter i ima ogroman basketball IQ, plus je zver u psihickom smislu, u sta smo se uverili protiv Efesa prosle godine

                      Samo mi nije jasno kakve to veze ima sa Grupom E na Eurobasketu, ali nema veze

                      P.s. da dodam jos nesto... smatram da smo mi jedina zemlja ( USA se ne racuna ) koja se UOPSTE ne treba plasiti smena generacija, neverovatno koliko talenata proizvedemo svake godine .

                      Comment


                      • Samo da najavim, za nekih sat vremena debela analiza onoga sto vas verujem sve zanima... ;)
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Za kog da navijam(o) sutra u mecevima Nemacka-Turska i Litvanija-Francuska, a da ide u korist Srbije?

                          Comment


                          • Ni jedan mec od ta dva nece imati nikakvog znacaja za nas ako izgubimo od Spanaca.Moze Turska da pobedi Nemce i obrnuto, ali nas prolazak ce zavisiti od duela protiv Turaka.

                            Comment


                            • Mozemo proci ako pobedimo Spance,a izgubimo od Turske,a Spanci izgube i od Francuza.
                              I tada prolazimo mi i Turci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Osecam da ce danas braca Gasol sutnuti 30 slobodnih bacanja...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X