Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa eto sama cinjenica da su nam Macvan i Savanovic najbolji skakaci prosto bode oci.To je najveca beda trenutno u reprezentaciji.To je dokaz da to sto igramo ne valja jer koga njih dvojica mogu da dobiju u skoku,pogotovu Macvan.Pa Gasol i Ibaka ima da ih preskacu ko kozlic.Zamisli situaciju da Krle gradi Gasola a neko od ove dvojice skace Nijde veze nema.To je mozda Novica mogao ali ova dvojica nikako.Keselj da se malo vise potrudi oko toga i nece da bude problema,on moze da pojede sve u skoku al eto kad ima dve daske u glavi.Tepic bi isto morao vise da ucestvuje.

    Comment


    • Vlade Djurovic, uvek bez dlake na jeziku, legenda...



      Drago mi je da se Duda u ovim danima fokusirao na odbranu, jer ce se pregledavanjem snimaka i gresaka to najlakse resiti ili ako ne resiti, onda bar malo srediti.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by Drazen 3 View Post
        Pa eto sama cinjenica da su nam Macvan i Savanovic najbolji skakaci prosto bode oci.To je najveca beda trenutno u reprezentaciji.To je dokaz da to sto igramo ne valja jer koga njih dvojica mogu da dobiju u skoku,pogotovu Macvan.Pa Gasol i Ibaka ima da ih preskacu ko kozlic.Zamisli situaciju da Krle gradi Gasola a neko od ove dvojice skace Nijde veze nema.To je mozda Novica mogao ali ova dvojica nikako.Keselj da se malo vise potrudi oko toga i nece da bude problema,on moze da pojede sve u skoku al eto kad ima dve daske u glavi.Tepic bi isto morao vise da ucestvuje.
        Da nam je jos jedan suter kao sto je Keselj gde bi mi bili... Bice ovo dranje, debelo.

        EDIT: Kakav je to suter majko, nismo ovo nikad imali, imali smo lude sutere, al ovo ne.

        Comment


        • Kosta ponovo briljira.... Kada primi loptu boluje od toga da jes spusti do kolena, ovo je stvarno uzasno ja ga ne bih ni ubacivao....
          A ovaj smorio vise sa Teodosicevim asistencijama...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Bruka koliko smo mi losi, to je prosto za ne poverovati. Odbranu ne da ne znamo da igarmo, nego nismo culi za tu rec.....Ljudi imaju napad dok nam ne daju kos. Ovo je postalo smesno.......Znaci, sa ovakvom igrom mi nemamo sta da trazimo protiv Turske, a ne protiv Spanije.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ovo je mucno za gledanje...nemamo mi sta da trazimo protiv Spanaca

              Edit : Ovo nije ona repka na koju smo navikli...celo prvenstvo igraju mlako,nezainteresovano...Ne znam zasto je to tako.
              Last edited by Ljuba90; 09-09-11, 13:52.

              Comment


              • Kontrolišemo skok

                Comment


                • Ibaka ima isti prolaz kao kao ja haha
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ovog Perovica stvarno jebe ko stigne,covek je samo zbog brojnog stanja tu.
                    Fernandez polaze,a on stoji i gleda...a Markovic metar od kosa uzima skok-sut umesto da polozi od tablu k'o covek.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Kosta objasnjava, bolje staviti banderu umesto njega sigurno bi bolje cuvala kos....
                      Ubaci bre Bobija makar jednom.....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma ebo vas vise nesposobni Kosta...pa nije samo on kriv sto igraju ko babe.

                        EDIT : Tako je Bdzelika,razdrmaj malo saigrace!

                        Comment


                        • Hohohoh, gde ces Rudy prijatelju.....

                          Veliki je Nemanja Bjelica....
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ovo se zove sudjenje....
                            Gasol ima pravo da sutira dok ne pogodi.... ajde bree
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Kako se zove ovaj retard od sudije ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Napravili smo idole i boli nas uvo da vidimo koji su zapravo pravi problemi, ljudi bre mi branimo pika malo bolje od Kamenice.

                                Comment

                                Working...
                                X