Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group C - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    joj fanatikosa......drma ocm, i treba da se radujete momci

    Comment


    • #92
      U stabu BiH je onaj debeli sudija sto sudi u BiH ligi
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #93
        ubode si i hendikep i pekovic...................laganca ocm ;)

        Comment


        • #94
          Svaka cast momci.

          Bravo Mirza Ne ide ga cijelu utakmicu,ali kad je najteze preuzme odgovornost i pogodi 4 trojke.Svi su skoro odlicno odigrali,Vasiljevic i Ikonic nas odrzali u igri kad je CG povela.Jos da nemamo najgoreg crnca gdje bi nam kraj bio .Dobro ce nam doci dan odmora sad a onda dobiti Fince i Makedonce i plasirati se dalje.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • #95
            Toooooo

            Bravo momci svaka cast na pobjedi,Mirza pokazao klasu kada je najpotrebnije.Djedovic strasan,Gordic isto svi su super odigrali,realna sansa za drugi krug.

            Comment


            • #96
              Ako BiH prodje u 2 rundu imace velike sanse sa ovakvom igrom da dodje do QF jer se ukrstaju sa Slovenijom,Rusijom i verovatno Bugarskom , mozete se probiti do QF vrlo lagano Sretno , samo treba popraviti igru ispod kosa jer dosta je bilo laganih polaganja centara (Pekovica i Vucevica)
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #97
                Jos Finci i Makednonci i eto drugog kruga.

                Spoiler
                Don't fuck up.

                Comment


                • #98
                  Kk 15 trojki,ej 15 trojki iz 33 suta,juce Teletovic 0/9,danas lik preko ruke 4 trojke ubaca u zadnju cetvrtinu,sto je mnogo mnogo je stvarno.Nije bilo sanse ovo da se izvuce,ajde odbrana je bila kriminalna u prvom poluvrijemenu,ali ono sto su Teletovic,Gordic,Djedovic pogadjali je nenormalno,ali ne samo oni,dodje Vasiljevic koji ne moze slobodno da ubode i ljuljne trojku,kk
                  Procenat za dva preko 60%,ma sta su god sutnuli pogodili bi,nesto mislim da im ovako nece ici u sledecim utakmicama i padaju strasno u trecu cetvrtinu,ostaje nam da se nadamo da ce nas Makedonci spasiti,jer cemo tesko protiv Hrvata i Grka.
                  Mi ne primamo 100 poena,mi igramo jaku odbranu,da je bolje odigrano prvo poluvrijeme prije svega u odbrani moglo se i do pobjede ili da se nisu vratili trojkama kad smo imali +6 na pocetku trece.Tih tri i po minuta na pocetku trece su pokazala kako treba da se igra,ali to je toliko kratko trajalo,ne moze se tako.
                  Kuk odlican,izvini majstore za ono juce,ipak Bosanci imaju najgoreg crnca
                  Tako se za dres bori jedan pravi Crnogorac iz Kuca
                  Pekovic odlican,masu smo bolji u reketu,skoku,mnogo vise poena posle druge sanse,Vucevic pokazao klasu,Dasica nije isao sut,ali skace,asistira,izgara i nema im se sto zamjerit' borili su se,jednostavno su danas Bosanci bili bolji,krivo mi je sto ih je danas krenulo,ali takva je kosarka.Medjutim ovo nije rezonska igra,da se sutira kad su god van,no dobro,sta je tu je.Bosanci cestitam na zasluzenoj pobjedi,CG mora da dobije Finsku i dalje imamo sansu,ko zna mozda nas krene protiv Grka ili Hrvata
                  Last edited by Vladan; 01-09-11, 15:30.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Bilo mi je čudno kada sam vidio da se Peković vraća u Partizan, više nije. Dolazi da se vrati u nekadašnjeg igrača, jer ovo nije ni blizu, on više nije u stanju da dominira kraj Kikanovića i Bavčića Bosni je danas išao šut, iako tu akcije nema. To su sve šutevi preko ruke, vidi se da je Sabit smiješan, nije on u pripremama složio ni 5 akcija

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kk 15 trojki,ej 15 trojki iz 33 suta,juce Teletovic 0/9,danas lik preko ruke 4 trojke ubaca u zadnju cetvrtinu,sto je mnogo mnogo je stvarno.Nije bilo sanse ovo da se izvuce,ajde odbrana je bila kriminalna u prvom poluvrijemenu,ali ono sto su Teletovic,Gordic,Djedovic pogadjali je nenormalno,ali ne samo oni,dodje Vasiljevic koji ne moze slobodno da ubode i ljuljne trojku,kk
                      Procenat za dva preko 60%,ma sta su god sutnuli pogodili bi,nesto mislim da im ovako nece ici u sledecim utakmicama i padaju strasno u trecu cetvrtinu,ostaje nam da se nadamo da ce nas Makedonci spasiti,jer cemo tesko protiv Hrvata i Grka.
                      Mi ne primamo 100 poena,mi igramo jaku odbranu,da je bolje odigrano prvo poluvrijeme prije svega u odbrani moglo se i do pobjede ili da se nisu vratili trojkama kad smo imali +6 na pocetku trece.Tih tri i po minuta na pocetku trece su pokazala kako treba da se igra,ali to je toliko kratko trajalo,ne moze se tako.
                      Kuk odlican,izvini majstore za ono juce,ipak Bosanci imaju najgoreg crnca
                      Tako se za dres bori jedan pravi Crnogorac iz Kuca
                      Pekovic odlican,masu smo bolji u reketu,skoku,mnogo vise poena posle druge sanse,Vucevic pokazao klasu,Dasica nije isao sut,ali skace,asistira,izgara i nema im se sto zamjerit' borili su se,jednostavno su danas Bosanci bili bolji,krivo mi je sto ih je danas krenulo,ali takva je kosarka.Medjutim ovo nije rezonska igra,da se sutira kad su god van,no dobro,sta je tu je.Bosanci cestitam na zasluzenoj pobjedi,CG mora da dobije Finsku i dalje imamo sansu,ko zna mozda nas krene protiv Grka ili Hrvata
                      Mirza takve suteve uzima,a tesko je ocekivati da ce onakvog igraca dvije utakmice zaredom slabo sut sluziti.Jeste nas sut sluzio danas,ali da imamo kvalitetnu peticu danas CG ne bi mogla prici ispod 10 razlike.Ali daleko je ovo sve od gotovog,mogla bi ovo biti najinteresantnija grupa.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Bilo mi je čudno kada sam vidio da se Peković vraća u Partizan, više nije. Dolazi da se vrati u nekadašnjeg igrača, jer ovo nije ni blizu, on više nije u stanju da dominira kraj Kikanovića i Bavčića Bosni je danas išao šut, iako tu akcije nema. To su sve šutevi preko ruke, vidi se da je Sabit smiješan, nije on u pripremama složio ni 5 akcija
                        Tebi sve smijesno

                        Comment


                        • Šta ti nije jasno?

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Šta ti nije jasno?
                            Sta je smijesno toliko?I nikome nista nije smijesno

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Mirza takve suteve uzima,a tesko je ocekivati da ce onakvog igraca dvije utakmice zaredom slabo sut sluziti.Jeste nas sut sluzio danas,ali da imamo kvalitetnu peticu danas CG ne bi mogla prici ispod 10 razlike.Ali daleko je ovo sve od gotovog,mogla bi ovo biti najinteresantnija grupa.
                              Ma znam ja da on uzima,ali je pogodio 4 trojke,a nije bio sam,ni iz cega,to nije rezonski,jednostavno su uradili sve sto su mogli u odbrani,a razlika sve veca i veca.Nema Bosna trenera,a CG ga tek nema,kako se Vujosevic izglupirao,da je samo malo sacekao dok ne dobije otkaz sad bi bio na klupi.
                              Vlado jeste legenda,ali on ne moze da igra vise od 5 minuta,a sutera nemamo,nemamo spoljnu liniju,Sehovica je morao da pozove.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ti mi govoriš nešto, doktor za smijeh. Probaću ti nacrtati. Peković, najdominantniji centar dok je igrao u Evropi, nije se naigrao kraj Kikanovića i Bavčića, 2 čovjeka koji ne mogu čuvati ni nacrtanu ovcu. To ti je kao kada bi večeras Feki izgubio od Sela-e i ti se smijao, kao što se inače smiješ, i ti nekome nešto prigovaraš. Sabit nema 5 akcija, ako to ne vidiš, kapa dole. Je li mogao dovesti Langford-a ili nekog drugog, ili još bolje nekog stranog centra, to ne znam, ali je bilo priče da jeste.

                                Comment

                                Working...
                                X