Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group C - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Ti mi govoriš nešto, doktor za smijeh. Probaću ti nacrtati. Peković, najdominantniji centar dok je igrao u Evropi, nije se naigrao kraj Kikanovića i Bavčića, 2 čovjeka koji ne mogu čuvati ni nacrtanu ovcu. To ti je kao kada bi večeras Feki izgubio od Sela-e i ti se smijao, kao što se inače smiješ, i ti nekome nešto prigovaraš. Sabit nema 5 akcija, ako to ne vidiš, kapa dole. Je li mogao dovesti Langford-a ili nekog drugog, ili još bolje nekog stranog centra, to ne znam, ali je bilo priče da jeste.
    Ne zanima me to,dosao si ovdje da umanjis pobjedu Bosne i to je to,sretno.
    Mi smo mi pobjedili Crnu Goru koji ima igrace kao Pekovic i Jeretin i pokazali kako mozemo da odigramo a mozemo i bolje.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Bilo mi je čudno kada sam vidio da se Peković vraća u Partizan, više nije. Dolazi da se vrati u nekadašnjeg igrača, jer ovo nije ni blizu, on više nije u stanju da dominira kraj Kikanovića i Bavčića Bosni je danas išao šut, iako tu akcije nema. To su sve šutevi preko ruke, vidi se da je Sabit smiješan, nije on u pripremama složio ni 5 akcija
      Kikanovica je izbacio iz igre
      Mnogo je bolji bio danas,ali i dalje to nije ono sto se od njega ocekuje,svi smo smatrali da je najbolji centar u Evropi jedno vrijeme,ali nije ni blizu tog nivoa trenutno.
      sigpic

      Comment


      • Onaj Radonjic je jebeni genije, pustio je Teletovica da mu da 4 trojke u zadnjoj cetvrtini.
        Ajde molim te daj ostavku posle prvenstva..
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Ne zanima me to,dosao si ovdje da umanjis pobjedu Bosne i to je to,sretno.
          Mi smo mi pobjedili Crnu Goru koji ima igrace kao Pekovic i Jeretin i pokazali kako mozemo da odigramo a mozemo i bolje.

          Jeretina brojiš u igrače? Ništa ja nisam došao da umanjim, ovo nije tema BIH reprezentacija, nego grupa C. Umislio si nešto, a čudiš se reakcijama pojedinih Novakovih navijača kada brane svog igrača, ismijavaš na svakom koraku kada nekoga krene loše. Da mi je to neko drugi rekao, pa ajde, ali ti Ovo sam htio vidjeti, tvoju reakciju bez da provociram, pokazao si se. Uzdravlje.

          @Vladan Peković nije ni na 50% nekadašnjeg igrača, Nba i višak kg. ma znaš to i sam. Da jeste, u statistici bi bilo bar 25-30 poena, kraj 2 groba u odbrani.

          Comment


          • Notorius sta pricas, jesi ti vidio kakvu je odbranu Bajramovic igrao na Pekovica?
            Last edited by Reise; 01-09-11, 16:10.
            sigpic

            Comment


            • Kakav crni Jeretin,Pekovic i Dasic,ajde i Kuk kad ga krene,mada zna dosta da manita,ali Jeretin nije neki igrac,petljavina teska.Vucevicu kapa dolje,bice velika snaga u buducnosti.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Notorius sta pricas, jesi ti vidio kakvu je odbranu Bajramovic igrao na Pekovica?

                Bolje da nisam. To je dokaz koliko je igrački pao, ali ne bi dalje, pošto je ovo tema BiH reprezentacije i omalovažavanje pobjede s moje strane. Jeretin, Kikanović, Bakić, znam ih sve ko zlu paru iz Zvezde, i znam kakvi su to igrači

                Comment


                • Nisi gledao mec, tako da ne mozes ocjenjujes kako je ko odigrao mec iz statistike.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kikanovic je recimo protiv Grcke odigrao vanserijski za svaki respect , Bakic je propalitet koji i juce i danas napusta mec nakon 5 faula a odigra oko 10 minuta , poena nema vise od 5 , ocajan je , Jeretin zna skinuti tricu ponekad ali odbrana mu je ocajna
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Nisi gledao mec, tako da ne mozes ocjenjujes kako je ko odigrao mec iz statistike.

                      Gledao sam samo 3/4, to nije dovoljno, slažem se. Dovoljno mi je minut da vidim Pekovića, je li to taj ili nije, omiljeni igrač iako je igrao u Partizanu. Ova grupa će biti najneizvjesnija za prolaz, BiH sada ima najveće šanse, jer su dovoljne 2 pobjede protiv Finske i Makedonije, ali sve je to u gram gore dole. Sa Sabitom na klupi je sve moguće.

                      Comment


                      • Sabe kralju,legendo najveca na svijetu,ti i tvoja taktika briljirate ovih dana...fenomenalno majstore,koji smo mi samo nesretnici sto nam ti nisi sve ove godine trener,ali ne treba biti gladan

                        Cestitke Crnogorcima,meni su oni gotivni u svakom sportu pa i u kosarci,mislio sam da ste bolji od nas,ali niste imali srece
                        Last edited by AK47; 01-09-11, 18:07.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment




                        • Nisam znao gde ovo da postavim,u komentarima sam procitao da je mozda rec o Peri Anticu ili Markoti,a oni su u ovoj grupi pa sam ovde postavio.

                          http://www.basknet.info/?p=774

                          sigpic

                          Comment


                          • Pazi,ko god da je iz ove je grupe
                            sigpic

                            Comment


                            • To je tacno,mada bi mozda mogao biti i Krstic.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja tipujem na Gordica,ima onu naivnu,djeciju facu,a ovamo vidi sta radi

                                http://www.vijesti.me/sport/bih-se-s...t-clanak-35994

                                Radonjicu molim te idi,vezaro!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X