Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group C - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    BiH krenula odlicno protiv Crne Gore , vec imaju 13 razlike , evo 11 ... Ako ovako nastavi Bosna ce lagano ovo uzeti
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #47
      Ovo sam i ocekivao poslije jucerasnje partije Samo nastavite ovako.

      Comment


      • #48
        Pa i ocekuje se od Bosne da dobije ovo, i imaju kvalitetniji tim, CG se mucila protiv Makedonije jedva dobila.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #49
          Znajuci da BiH nije zabila vise od 68 poena u pripremnih 8 utakmica , ovih 48 poena za poluvreme su ili odlican napad ili ocajna odbrana Crnogoraca , prema vidjenom oboje
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #50
            Dobro je ovo , nije lose , samo ce me skok i igra u odbrani dovesti do ludila .. Pa Crnogorci imaju preko 10 skokova u napadu


            Na poluvremenu cemo imati prednost i samo da ne uslijedi raspad u trecoj cetvrtini i vjerovatno dobijamo ovo .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #51
              Bez skoka igramo ali napad djeluje dobro iako Mirza ne igra nesto specijalno.

              Comment


              • #52
                Iako vodimo 7 razlike ja nisam skroz zadovoljan,ponajvise sa skokom u odbrani,primili smo sigurno 10-15 poena iz drugog napada.Djedovic fenomenalno prvo poluvrijeme.CG me je potpuno razocarala,da nema Pekovica ovo ne bi licilo ni na sta.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #53
                  Bosnu mora da stane sut.
                  Samo treba ona camuga iz CG da pocne da igra kako zna. Bosna ima i visak licnih, tako da ova razlika ne mora da znaci nista.

                  EDIT: Nema bas tolko licnih, ali Kikanovic ima 3, a on je jedini koji moze nesto Pekovicu.
                  Last edited by Reise; 01-09-11, 14:24.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Domercant,najgori crni igrac na svijetu

                    Comment


                    • #55
                      Kako ispade Domercant , 4 razlike za Montenegro

                      Ovaj Teletovic samo suta a jos trice nije pogodio , oko 0-15 mu je sut za 3 do sada racunajuci i jucerasnji mec
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #56
                        Evo dvije trice , nerijeseno , konacno nesto da pogodimo ..

                        Teletovic me razocarava , sut za 3 mu je 1/16 racunajuci i jucerasnju utakmicu ..

                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • #57
                          Ja mislim da bih i ja bolje gadjao trice od Teletovica , samo je jos gore sto on i dalje suta i to nerezeonski a nezna zabiti , ovo ce biti egal do kraja
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #58
                            Imam neki jeebn osjecaj kao da Teletovic ne zeli da igra :S

                            Comment


                            • #59
                              miko mirza je danas ubo jednu tricu al opet je to smjesno 1/7................mi smo nesposobni da pobjedimo ovakvu crnu goru, selektore majmune jedan kad nisi pove vardu, jebo te bavcic i jazvin....nemamo skoka nikako mi 1 ofanzivni skok a cenogorci 11, ukupno 27 za CG a 15 za nas
                              daj boze evo koda su se poceli buditi

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by edohz View Post
                                miko mirza je danas ubo jednu tricu al opet je to smjesno 1/7................mi smo nesposobni da pobjedimo ovakvu crnu goru, selektore majmune jedan kad nisi pove vardu, jebo te bavcic i jazvin....nemamo skoka nikako mi 1 ofanzivni skok a cenogorci 11, ukupno 27 za CG a 15 za nas
                                daj boze evo koda su se poceli buditi
                                Varda je sam otisao iz kampa i onda kada se hteo vratiti Hadzic mu nije dopustio , bar koliko ja znam
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X