Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je Savanu rodjendan!

    Prosle godine dan posle njegovog rodjendana pobedili smo Spance,nadam se da cemo i veceras Francuze.
    sigpic

    Comment


    • Zabari dobili zadnju 24:5!?
      Pa sta je Izrael radio, verovatno nisu sutirali sa manje od 10 metara.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Parker nije trenirao danas sa timom,Galabale ima neku laksu povredu,ali je trenirao.
        sigpic

        Comment


        • 00:01 96-95 [ISR] Y. Green - free throw made (7 Pts) Samo nek nisu zabari dobili!

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Parker nije trenirao danas sa timom,Galabale ima neku laksu povredu,ali je trenirao.
            Lose po njih, bolje po nas.. Ja mislim da on sigurno nece igrati vcrs, a ako bude igrao bice to ne preko 10 min...
            Italijani se oprostili casno od prvenstva...
            Koji su to pajseri, koliko oni ne zasluzuju da budu na ovom prvenstvu..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ali postoji mogucnost i daTeo ne igra...ali manja.
              Ja bih voleo da obojica igraju i da ih casno i zasluzeno pobedimo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Lose po njih, bolje po nas.. Ja mislim da on sigurno nece igrati vcrs, a ako bude igrao bice to ne preko 10 min...
                Italijani se oprostili casno od prvenstva...
                Koji su to pajseri, koliko oni ne zasluzuju da budu na ovom prvenstvu..
                Pa da Sabe ima onakav tim...

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Lose po njih, bolje po nas.. Ja mislim da on sigurno nece igrati vcrs, a ako bude igrao bice to ne preko 10 min...
                  Italijani se oprostili casno od prvenstva...
                  Koji su to pajseri, koliko oni ne zasluzuju da budu na ovom prvenstvu..
                  Naravno da su ispali kada su u grupu dobili Nas,Nemce i Francuze Ako mislis na poraz od Izraela , mislim da niti jedan NBA igrac im nije igrao danas Danas protiv Francuza , da se saberemo i razbijemo ih i obezbedimo vec QF

                  EDIT : Ipak je moja greska , igrala su sva 3 igraca samo Belinelia dosta presedio
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Mi ako izgubimo od Francuske,pobedimo Tursku,a da pritom Nemci ne pobede Spaniju i Litvaniju i u QF smo .
                    A to sve je veoma realno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Mi ako izgubimo od Francuske,pobedimo Tursku,a da pritom Nemci ne pobede Spaniju i Litvaniju i u QF smo .
                      A to sve je veoma realno.
                      Mi cemo pre svega ubiti Litvaniju i to je cinjenica a i Spance ako budu igrali kao prve meceve Treba zatvoriti Gasola i pola igre si im zatvorio. Nama su i 3 dosta za prolaz u QF msm da prenesemo ali prenecemo 4
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Na Sport 1 ko hoce da gleda magistra kosarke moze slobodno da okrene.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Izvinjavam se za ovaj off, ali sve hoću da te pitam , pa evo sada...šta ti je to Sport 1?
                          Koja je to tv?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Izvinjavam se za ovaj off, ali sve hoću da te pitam , pa evo sada...šta ti je to Sport 1?
                            Koja je to tv?
                            Ni ja ne znam koji je kanal to nasledio , to je Nemacki kanal, ja sam ga imao vise nemam i tu se uglavnom prenose Nemacki sportovi tipa : Nemacka rukometna Liga,Njihova reprezentacija na prvenstvima (kosarka,vaterpolo,rukomet),pikado i tako to , keceri xD ... Ja sam recimo Sport 1 dobio kada mi se DSF ugasio , sad msm da je taj kanal nasledio ali vise ni Sport 1 nemam
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Sport 1 je nekadasnji cuveni DSF. Slobodan je na satelitu i koliko znam ima ga dosta kablovskih operatera u osnovnoj analognoj ponudi.


                              On topic:


                              Prelamaju Nemci mec polako, Dirk izasao da odmori do kraja trece, pa ce verovatno pocetkom zadnje da resi.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Miko ja mislim da nam i nije bas potrebna pobeda protiv Spanaca u drugoj fazi,osim ako nam to ne bude potrebno za prolaz...tesko je dobiti jednu takvu ekipu dva puta u 10 dana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X