Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Miko ja mislim da nam i nije bas potrebna pobeda protiv Spanaca u drugoj fazi,osim ako nam to ne bude potrebno za prolaz...tesko je dobiti jednu takvu ekipu dva puta u 10 dana.
    Realno mi sa ove strane zreba mozemo svakog u QF dobiti , i Hrvate i Grke i Makedonce i BiH i Ruse i Slovence tako da nam plasman nije ni bitan , mozda bolje da kalkulisemo sa kime bi igrali u SF po poziciji Spance ako moze da se izbegne do finala i mislim da su oni jedini trenutno koji nas mogu dobiti
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Italijani se oprostili casno od prvenstva...
      Koji su to pajseri, koliko oni ne zasluzuju da budu na ovom prvenstvu..
      A kada se setim da su se oni pre prvenstva na FIBA-inoj listi kotirali bolje nego mi Smesna ekipa, igrace boli ona stvar za ekipu, svi igraju samo da nabudze statistiku .

      Comment


      • Ovo je bilo nevjerovatno,Rai Sport je prenosio Njemce i Letonce i imaju Letonci +4 20 sekundi do kraja.Dolazi Sefercik i preko covjeka pogadja trojku.Potom brzi faul Njemaca,pogadjaju jednu slobodno Letonci i opet Sefercik pogadja trojku,preko covjeka,sa ogromnim lukom
        sigpic

        Comment


        • Neverovatno je da na HRT od nekih 10 strucnih konsultanata nijedan ne ubraja Srbiju medju neke favorite,kakav kompleks.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Neverovatno je da na HRT od nekih 10 strucnih konsultanata nijedan ne ubraja Srbiju medju neke favorite,kakav kompleks.
            Bitno da je Anzulovic rekao da su Spanci sigurni sampioni , jao kako bih volio da osvojimo EUROBASKET , kako bi onda oni pucali od kompleksa
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • ajmo neki dobar link, oslepeh od svih ovih do sad
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • 2 za Francuze na poluvremenu...


                Ponovo solidna igra i odlican start kao protiv Nemaca pre svega trojkama Tea i Keša. U tom trenutku je Francuze drzao Parker prodorima i pre svega slobodnim bacanjima. Tokom veceg dela meca ga cuva Rasic, sto se mene tice sasvim pristojno. Otkad mu je izasao Noah, Tony iz PnR-a nista posebno, nije Seraphin igrac za 2 na 2. Takodje, i nasi su malo prilagodili odbranu kada su videli sudijski kriterijum, svako pipkanje rukama se sudi. Teodosic je odlicno kaznjavao sto su ga udvajali na skoro svakom PnR-u i hranio loptama Krleta koji bi ostajao sa nizim igracem koji dolazi sa strane pomoci blizu kosa. Pocetkom druge, Bjelica je imao dobru rolu, pokupio par lopti u odbrani i ukrao loptu kada se prisunjao Parker-u sa ledja. Od tada rezultatska klackalica, obe ekipe se smenjuju u prednosti dok Seraphin i Diaw nisu poceli da nam prave malu decu. Ovaj prvi sjajno skace u napadu i otvara se spolja na neki skok-sut sa 3-4 metra, a Boris je fenomenalno koristio krajem poluvremena to sto ima jedno 50 kila vise od Savana i lagano ga je gurao do samog kosa. Moram da primetim da Teodosic ocajno resava mismatch-eve, a onaj zadnji napad je bila cista sreca jer je on resio vec na pocetku da ce sutirati trojku sa 9 metara preko ruke, hvala Albicy-u za inteligentan potez.


                Nista, moramo prilagoditi odbranu na Parker-u, kontrolisati Diaw-a i Seraphin-a u reketu, a Batum tu vreba iz senke mislim da ima mozda samo jedan promasaj iz igre i vrlo lako probija nase spoljne igrace.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Sta on sutira, boze sacuvaj.

                  Comment


                  • svaka cast

                    Comment


                    • 13-0 bez Tea, o tome ja pricam.

                      Comment


                      • Jedna ovakva da ti je usla protiv Olimpijakosa,samo jedna.

                        Comment


                        • Ne mogu da verujem koliko Teodosic prosipa Bolje da Stefo igra

                          edit : bravo markovic , ajmo sada da ih tucemo u produzetku , da izvucemo 5 faul Noaha
                          Last edited by Mr.M; 05-09-11, 20:52.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Krle hladan kao spricer.
                            sigpic

                            Comment


                            • Iskreno ja sam srećna što sada ne igra Teo.
                              Fras će da me strefi zbog njega
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja sam dosad branio teodosica al kad on nije u igri mi igramo bolje,on je tip igraca koji odigra jednu dobro i onda tri lose.

                                Comment

                                Working...
                                X