Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ludi Savan

    A Novicki se malo iznervirao
    Jbg, covjek igrao sam....

    ODlicna partija!!! Sutra krljaza protiv Francuza...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Da sam trener i da mogu da biram nema tih para za koje bi uzeo Teodosica.
      Јашта. Али, доста је имао исхитрених, и онда наравно промашених шутева. Мада он то тако увек ради, па ако му иде шут - иде, ако не, нема везе, шутирај и даље. Новицки човек баш сам играо. Дају му лопту одма на почетку напада, он се мало гузи, фејдвеј и ту су поени. Само је проблем што то не може увек, али и да може џаба му је, кад остали ништа посебно не раде.
      Сутра Французи, очекујем и ту победу, можда мало теснију, али победу.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ma ni francuzi nam ne mogu nista.Najjaci smo!!!

        Comment


        • Ocekivana pobeda, a sutra protiv Francuza idemo po jos jednu pobedu.
          Kao sto sam i ocekivao Djurovic nastavio da provocira, nije ni cudo sto su ga iz FMP-a izbacili 5 puta.
          Njega ce da trpi Covic malo sutra.

          Comment


          • Veoma lepa igra nase reprezentacije . Ono sto me je najvise zadivilo je da smo po prvi put odigrali tekmu bez oscilacija . Tacno je da smo u 4/4 previse mlako igrali odbranu na perimiteru, kao i u reketu nad Dirkom i Kamanom, ali prerano smo usli u bonus, tako da je Nowitzki mogao da se poigrava sa Savanom i Krletom .

            Poceli smo veoma samouvereno, strpljivo i sa ogromnom zeljom . Napravili smo pocetnu seriju od 9-0 i to odrzavali do kraja 1/4 . U 2/4 je bilo malo nesigurnije, ali smo odigrali veoma crvstu odbranu i nismo dozvolili Nemcima da se priblize . Nakon poluvremena je sve izgledalo leprsavo, resavali smo napade veoma kreativno i otisli na iznad 15+ . U 4/4 Dirk je usao u svoj clutch mode, ali ipak nije mogao da igra 1 na 5 . Strpljivom i hrabrom igrom u poslednjih 5 minuta smo dokazali Nemcima da im se u Izmiru samo posrecilo .

            Idemo po zlato!

            Comment


            • Odirano dobro, prva utakmica sa tako reći jednim malim padom u igri. Očekivala sam više od Nemaca, ali definitivno Dirk ne može sam.
              Što se tiče Tea, ja njega stvarno volim zbog te njegove lucidnosti i drskosti, sjajnih asistencija, ali, kao i prošli put što sam rekla, to njegovo forsiranje i forsiranje trojki pre svega u prvih 5 s napada... aaaa izluđuje me
              Duda, naš Bog!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Teo po mom misljenju ima previse slobode u napadu . 2 puta je imao mismatch sa Dirkom i sutnuo trojku preko ruke, jednom je u kontri sutnuo trojku a imao cini mi se Keselja samog u reketu, nekoliko puta iz p'n'r-a cepao trojku na pocetku napada, itd. itd.

                Naklon za lucidnost, ali nekada stvarno ne moze da se smiri .

                Comment


                • Nemacka nas samo pobeđuje kada Dirk ne igra, mozda su ga trebali ostaviti na klupi...

                  Nama ide u prilog da mozda Parker nece igrati, time bi nam 50% laksi posao bio, a problem ce nam biti njihove bolesne fizikalije. Sreca pa Noah nije nesto narocito u napadu, ali Batum, Gelabale, Diaw i kompanija mogu biti jako nezgodni....Ja se ipak nadam da Tony nece igrati.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Meni se cini da mi imamo igrace koji mogu donekle zaustaviti Parkera, Markovic i Paunic . Zadrzati ga ispod 20 i ja presrecan .

                    Comment


                    • Ljudi opusteno,sutra protiv Francuza u zoni Bobi ce objasniti par stvari.
                      sigpic

                      Comment


                      • Toni ako bude hteo nacrnice nas, treba sacuvati Batuma i Zelabala, Tonija ne moze cuvati nijedan evropski igrac.

                        Comment


                        • Koliko je bilo lepo ponovo cuti Sarenog, neprikosnoven je.

                          Odlicno ovo izgleda, jedino sto me nervira sto svaki mec imamo 5-7 vezanih crnih minuta gde se svi izgube totalno. To mora da se sredi nekako i potreban nam je jos jedan igrac koji ce biti konstantan u sutu. Teo mora malo da podesi nisanske sprave. Generalno odlicno izgledamo i trebalo bi da prenesemo 4 boda u drugu fazu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Toni ako bude hteo nacrnice nas, treba sacuvati Batuma i Zelabala, Tonija ne moze cuvati nijedan evropski igrac.
                            Slazem se sa tobom, samo da Gelabale ne krene sa onom svojom userskom igrom, gde ne moze da promasi.

                            Keselj ce sutra morati igrati vise, jer moze da isprati donekle Batum-a.......Bice guravo, ali verujem u nasu pobedu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Jel' to samo do mene, ili Bjelica danas nije ni usao u igru? Losa igra ili...?

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Koliko je bilo lepo ponovo cuti Sarenog, neprikosnoven je.

                                Odlicno ovo izgleda, jedino sto me nervira sto svaki mec imamo 5-7 vezanih crnih minuta gde se svi izgube totalno. To mora da se sredi nekako i potreban nam je jos jedan igrac koji ce biti konstantan u sutu. Teo mora malo da podesi nisanske sprave. Generalno odlicno izgledamo i trebalo bi da prenesemo 4 boda u drugu fazu.
                                Ovo se ne desava u 1 od 10 utakmica,ne samo nama vec svim ekipama...evo i Spancima se to isto desilo veceras.
                                A i u toj jednoj utakmici u kojoj nema oscilacija ne mozes odigrati na vrhunskom nivou,to uglavnom bude solidna igra kroz citav mec.

                                @ElBiDzej

                                Verovatno nije odgovarao u ovoj taktickoj zamisli.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X