Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Parkeru i Francuzi,moji omiljeni im posle Srbije,sjajno igraju,svaka cast..
    Ovo sa Parkerom kao da ja igram NBA i uzmem San Antonio i ubacujem koseve samo sa njim
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Bauerman: Odmarao sam Novickog za Srbiju
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Bravo Parkeru i Francuzi,moji omiljeni im posle Srbije,sjajno igraju,svaka cast..
          Ovo sa Parkerom kao da ja igram NBA i uzmem San Antonio i ubacujem koseve samo sa njim
          Parker odigrao mestralno sinoc.
          A Nowitzki "zatvoren" je dao 20 poena ja mislim...Ubili ga oni crnci. Po dvojica na njemu, ne moze izaci covjek na post da primi loptu. A skoro svaki put kada je ostano 1 na 1 to je bio kos lagano.


          Francuzi igrali nenormalnu odbranu!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Zabari vode 7 razlike na poluvremenu,ako dodje do kruga medju nekim timovima,jel se medjusobni susret racuna ili kos razlika?
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Zabari vode 7 razlike na poluvremenu,ako dodje do kruga medju nekim timovima,jel se medjusobni susret racuna ili kos razlika?
              Jedino moze doci do kruga ako mi dobijemo Francuze i Nemce a Talijani Francuze pa da ta 3 tima imaju krug i onda se gleda kos razlika i onda bi verovatno Talijani ispali A postoji i fora recimo da Nemci imaju 4-1 , mi da imamo 4-1 , Francuzi da imaju 3-2 ako izgube od nas a Talijani njih dobiju pa da ispadnu Francuzi , ali stizu ovo Francuzi , 2 razlike samo
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Cuj kos razlika,po meni je logicnije da se gleda omjer

                Comment


                • Slusam francuske komentatore

                  Neizvesna utakmica ce biti do kraja.

                  Comment


                  • Je li se ovo Parker povredio pa ne igra?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kako su Italijani glupi, neverovatno

                      Comment


                      • Auuu tesan mec,ajmo Francuzi...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Auuu tesan mec,ajmo Francuzi...
                          Utakmica je odavno gotova,ovo je snimak

                          Comment


                          • Ej bre,to je snimak na RTS-u, ako gledas bice.

                            EDIT:
                            Ajde malo o vecerasnjoj utakmici,sta ocekujete,ko ce koga cuvati,kako ce se igrati???
                            sigpic

                            Comment


                            • Hhaha ne seri..
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • I duboko veruješ u to.

                                Šta kako će da se igra? Pa lepo.
                                Do pobede.

                                Novicki protiv naših: tri priče sa srećnim krajem
                                Last edited by miloolja; 04-09-11, 18:39.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X