Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Bravo za nase momke. Samo tako nastavite! Trpaj Tepicu, u inat svima.
    Nego aj da ne trazim, ima li gde link neki da skinem utakmicu da gledam. Bem ti posao, i glupi termin utakmice za decicu.

    Comment


    • #92
      Neznam gdje da komentarisem Bosnu kada nije otkljucana tema Inace Za sada sjajno igraju jer jbg nije lako proptiv Grcke voditi cijelo prvo poluvrijeme

      Comment


      • #93
        http://www.sportklub.info/forum/thre...up-C-diskusije

        Ovde komentarisi svoju zemlju
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • #94
          Momci su odlicno odigrali, najvise me Tepic iznenadio, a Macvan je imao odlicnu partiju.. Sve u svemu prava timska igra sto je i nase najjace oruzije. Slobodna bacanja smo izvanredno sutirali, a to smo uvek lose radili, sada bez promasaja. Sledeci Letonci, vidim da se ne sale uopste, vode na poluvremenu protiv Francuza, ali mislim da nece izdrzati do kraja i da ce Frazncuzi to dobiti...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #95
            Francuze prosralo sada na kraju,ubacili Galabale i Batum po jednu trojku i odose na 8 razlike...gotovo je jbg.
            Last edited by Black Mamba 24; 31-08-11, 17:52.
            sigpic

            Comment


            • #96


              sigpic

              Comment


              • #97
                Dobro je, dobro.
                Nisam gledala 1/4, sto se ispostavilo kao odlican potez, a ovo do kraja je odigrano, pa skoro kako treba. Svidja mi se sto klupa odlicno odradjuje posao i slobodna 100%.. bese 13/13... kada se to desilo poslednji put
                Ono opustnje je bilo normalno, ali sa +18 na +4 ne bi trebalo da predje u naviku... iskoristice neko..
                Bice ovo jos bolje, sigurna sam
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #98
                  Ma ubili su nas zonom i zato su nas stigli... Al onaj trener je malo neiskusan, pa ne igra se zona celo poluvreme, pogotova kad za protivnika imas maga kosarke kakav je Duda...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #99
                    Da ali rekla bih da u tom trenutku nasa odbrana nije bila bas na vrhuncu...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Da ali rekla bih da u tom trenutku nasa odbrana nije bila bas na vrhuncu...
                      Pa dobro jesmo se opustili malo, al sredice to Duda da se ne ponovi..

                      Pocinje Nemacka-Izrael... Ovaj Izrael moze biti veoma nezgodan, ipak imaju dosta igraca iz Makabija.. Ali predvidjam 30 poena Novickog i pobedu Nemaca..
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Naravno da ce Duda da sredi.. Ih, sta bi mi bez njega..
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Naravno da ce Duda da sredi.. Ih, sta bi mi bez njega..
                          Osvojili bismo srebro,a s njim zlato.

                          Izjave nakon meca:

                          Last edited by Black Mamba 24; 31-08-11, 19:09.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Ma ubili su nas zonom i zato su nas stigli... Al onaj trener je malo neiskusan, pa ne igra se zona celo poluvreme, pogotova kad za protivnika imas maga kosarke kakav je Duda...
                            Zabari su zonu igrali u vrh glave 10 minuta, ne celo poluvreme . Krajem trece i pocetkom cetrvte .

                            Comment


                            • Sta rade Kaman i Dirk, pa ono je poezija...
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Jesam rekao da ce Nemci pokoriti Izraelce ... Nemacka je sila ovde i to zesca
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X