Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Blagodarim!

    Comment


    • #47
      Iannone se kvalifikovao u prvom startno redu,da li uopste ima potrebe da pricamo o pobedniku?
      salu na stranu,ocekujem jako dobru trku u moto2...mada me malo brine nov asfalt i nacin na koji ce uticati na gume...da li je to i Pasini proradio konacno??? konstantno je brz celog vikenda,ocekujem dobru trku za njjega...

      inace ovo bi mogla da bude prekretnica u borbi za titulu,Marquezu treba dobar rezultat,ali ne i pobeda po svaku cenu,potrebno je samo da vozi pametno...

      MotoGP- o tome necu ni da pricam....

      125 - bice zanimljivo
      "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

      "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

      "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

      sigpic

      Comment


      • #48
        stoner ponovo pokazao brutalnost te honde,a nas doctor izgleda kao pacijent

        Comment


        • #49
          Rossi ima ritam da tuca 7 mjesto AHAHHA
          Valentino Rossi #46

          G.O.A.T

          Comment


          • #50
            Ma mogao je Rossi i na 4 mesto, nije on vise od sekund sporiji od Stonera, ali eto ti ga sad, kad ne ide, ne ide... Taj pad je stvarno mogao da ga zaobidje, manje zbog pozicije, jer nema nista od sampionata, a po ritmu se cini da bi mogao da ima jos podijum ili dva do kraja sezone, a vise zbog testiranja... Mozda na 6-7 tokom trke, mada... Mozda i na 5, to bi lepo leglo!

            Comment


            • #51



              To su ta vremena kad se pobjednik znao u svim trkama

              Kvota na kladionici da ce neko drugi pobjedit nacrtali Ferari xD
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #52
                Zanimljivo glasanje.
                Jos niko do sada nije dobio toliko glasova, kao Janone.
                Verujem i zelim da nas ne razocara.
                Markez mi vec pomalo dosadio svojim voznjama.

                Comment


                • #53

                  sta se ovde desilo??
                  ti master nisi (za sada) nista propustio!zelim ti da avioni ne kasne i da stignes na sledecu,da vidis kako ce moj mali da odveze
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Kakvo razocaranje.Dosadna trka, dosadan Terol.
                    Sta se ovo desilo sa Zarkom?
                    Ako u moto2 ne pobedi Janone, odustajem od moto-sporta.
                    Prelazim na fudbal

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by vesna8.11 View Post
                      Markez mi vec pomalo dosadio svojim voznjama.
                      vesna??pa markez je sve,samo ne dosadan vozac....
                      najdosadniji od svih je upravo pobedio
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Nisi me razumela, mislila sam na njegovu upecatljivu voznju.
                        Jednostavno, ako odmah pobegne, lisava nas dobrih borbi.
                        A on sam, nije ni najmanje dosadan.
                        I slazem se sa tobom--najdosadnji vozac u svim kategorijama je Terol.
                        Da li postoji titula i za to?
                        Ako postoji, on je ubedljivo najveci kandidat za nju.

                        Comment


                        • #57

                          e ovo je,sto se mene tice,jedna savrsena trkadok markez pobedjuje,ne smeta mi ni da budu (pomalo) dosadnezao mi samo janonea,on i zarko su danas maloa i bradl nije bas morao toliko da se progura,ali ajde....
                          jedino su me nervirale ove avetinjske tribinea ljudi....gde su??
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            moto2 za zaborav sto se mene tice...stvarno mi nije jasno sta treba da se desi da vozac vozi 1,44 na pocetku trke,a od polovine krene sa 1,47 krugovima :/
                            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Zeka29 View Post
                              moto2 za zaborav sto se mene tice...stvarno mi nije jasno sta treba da se desi da vozac vozi 1,44 na pocetku trke,a od polovine krene sa 1,47 krugovima :/
                              Apsolutno se slazem sa tobom. Uzasno dosadna trka, kao i 125cc.
                              Nije mi jasno sta se to dogodilo sa Janoneom? Bila sam sigurna da ce pobediti.
                              Jedino je Bradl zasluzio sve pohvale. Fantasticna voznja, nadam se da ce njegov tim pronaci nacin da mu omoguci da zadrzi prednost u bodovima.
                              Jos jednom, Bradl, svaka cast.

                              Comment


                              • #60
                                i zvezda dana je.....spiiiiiiiiiizsreca da sam se na njega kladila (i dobila)
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X