Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Necu da priznam nista.Ali da se zajebao to jeste.

    Comment


    • #17
      Meni je zanimljivo da u moto2 kategoriji niko nije jos dao glas Bradlu.
      Za Janonea mi je logicno, jer je najomiljeniji, ali za vodeceg u sampionatu........bas cudno.

      Comment


      • #18
        Originally posted by vesna8.11 View Post
        Meni je zanimljivo da u moto2 kategoriji niko nije jos dao glas Bradlu.
        Za Janonea mi je logicno, jer je najomiljeniji, ali za vodeceg u sampionatu........bas cudno.
        Cak i Juki ima vise glasova od njega!
        #58

        Comment


        • #19
          Originally posted by Pablo View Post
          Cak i Juki ima vise glasova od njega!
          Dobro da si uspela to da vidis
          Pa Bradl nema ni jedan glas.

          Comment


          • #20
            Juki je Juki!
            #58

            Comment


            • #21
              Svidja mi se ovo sa lajkovima i dislajkovima
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • #22
                Originally posted by vesna8.11 View Post
                Pa za proslu trku je sam kriv, i iskreno, dobio je sta je zasluzio.
                Ne razumem sto nije uradio kao svi ostali vozaci, sto se pravio najpametniji
                Ipak, toliko pametan nije, priznaces.
                Da mozemo reci da je sam pao sam se ubio i da ga krivite zbog toga,iako je to greska bila on je odlucio da rizikuje sto je razlika u odnosu na starog Lorenca koji je zadovoljan 2-3 mjestom,a ne pokusajem da ucini nesto i pobjedi.

                PS: vesna sta da je ta guma izdrzala cijelu utrku i da je pokidao konkurenciju,onda bi bio genije,ovako najmanje sto zasluzuje je postovanje jer ne mozete mu reci da nije pokusao.
                Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                Comment


                • #23
                  Lorenzo ce imati ogromnih problema na ovoj stazi...Dani ce biti brz, Stoner verujem da takodje ima dosta samopouzdanja nakon Brna, a Spies ce verovatno imati dosta zelje...Sic posle podijuma...sve to nagovestava dosta problema za Lorenza...
                  Iskreno,voleo bih da Lorenzo smanji bodovnu prednost i da se udje u zanimljivu zavrsnicu...
                  bas sam pricao sa tatom o buducnosti GPa...On navija da Stoner uzme titulu kako Lorenzo ne bi imao 2 uzastopne, dok se ja vise bojim da Stoner ukoliko je uzme, ne nastavi dominaciju (pre svega,kad kazem dominacuju,mislim zbog paketa Honde)
                  al opet,verujem da Dani ima dosta toga da kaze sledece godine(koliko god ga vi osporavali,njegovu psihu i borbu u duelima) i verujem da bi ove godine on osvojio titulu da nije bilo onoga...
                  "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                  "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                  "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Prvi glas za Stefana U Brnu ga povukla publika (milion nemaca u carapama i sandalama ) pa je izgoreo pred svojom publikom! Sad kad njih nema preovladace njegova smirenost i jos jedna pobeda do titule.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by mirzacale View Post
                      Da mozemo reci da je sam pao sam se ubio i da ga krivite zbog toga,iako je to greska bila on je odlucio da rizikuje sto je razlika u odnosu na starog Lorenca koji je zadovoljan 2-3 mjestom,a ne pokusajem da ucini nesto i pobjedi.

                      PS: vesna sta da je ta guma izdrzala cijelu utrku i da je pokidao konkurenciju,onda bi bio genije,ovako najmanje sto zasluzuje je postovanje jer ne mozete mu reci da nije pokusao.
                      Ma kakav genije.On je umislio da je nesto posebno, i nista vise.
                      Svi vozaci su se tokom ove sezone zalili na ove pneumatike i izdejstvovali da imaju vise komponenti na raspolaganju.
                      Mudjelo, Stoner nije mogao da odveze trku kako treba upravo zbog prednje gume.
                      Edvards, Kraclov, nisu mogli da zavrse neke trke kako treba upravo zbog toga-morali su u garaze da menjaju gume u roku trke.
                      Ako mu sve to nije bilo dovoljno da zna sta moze da ocekuje takvim izborom, onda bih ja upotrebila neku drugu rec za njega.

                      Comment


                      • #26

                        Sa konferencije.
                        Niko nista posebno nije kazao, osim da ce sve uciniti da ostvare dobre rezultate.
                        U prevodu, svi, ili gotovo svi, nadaju se pobedi, osim Hejdena.

                        Comment


                        • #27
                          125cc umalo da nisu u potpinosti bile u dominaciji Terola. Vozio je sve vreme kao da mu je zivot u pitanju.
                          U poslednjem krugu, Vaskez je oborio njegovo vreme za koju stotinku.
                          Zarko je treci, a Korteze cetvrti.
                          Medjutim, tokom celog treninga Terol je bio najkonstantniji i najbrzi.

                          Comment


                          • #28
                            Motogp. zaista interesantan prvi trening.
                            Veliki problemi za Lorenca, pa i za Stonera, koji je ipak svoje resio.
                            Spiz je zavrsio kao prvi, medjutim, bez obzira na to, mislim da ce i Stoner i Lorenco tek pokazati svoje voznje.
                            Somonceli odlican, Edvards kap i drugi Amerikanci takodje.
                            Hejden 5. odmah ispred Rosija.
                            Lprenco i Pedroza nisu pronasli ono sto im je potrebno. Srecom, ima i sutradan.
                            Ipak, sve ovo daje nadu da ce i trka biti posebna.

                            Comment


                            • #29
                              The 17-year-old produced a superbly-confident performance on the Suzuki as she completed five laps of the 4,216m American circuit as part of the build-up to this weekend's Grand Prix at the historic track. Myers got into a smooth rhythm and managed to break the 300km/h barrier as she clocked an impressive 306km/h (190mph) down the main straight.
                              elena.jpg
                              Elena Myers:
                              "Wow! I can't really say anything else; it was just such an incredible experience! I can't thank the guys at Suzuki MotoGP enough - they have been awesome! This makes me so hungry to come out here and try it someday for real on a race weekend: Well I guess this is a race weekend, but I mean for real next time. I can't say enough about the bike either; it does everything 20 times better than I ever would have imagined - this has just been amazing and I think I'll slowly realise what just happened over the next couple of days. The GSV-R just blew me away!"
                              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                              Comment


                              • #30
                                Rossi opeth po sekundu zaostatka jedva cekam da vidim drugi trening nadam se da ce biti bolje
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X