Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Deni, nisu uopste teorije, vec cinjenice.Izrecene jasno i glasno.

    Comment


    • #77
      Vesna, u zadnje vreme sam u vise navrata procitao da te pojedinci na drugim forumima citiraju, naravno sve u pozitivnom smislu (recimo o Stonerovom gubljenju vremena u Dukatiju, itd.)... Necu navesti koji forumi su u pitanju da ne bi ispalo kao reklamiranje. Mogao sam ovo da ti kazem na PP, ali zasto ne i ovako javno...
      http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

      Comment


      • #78
        A je li, lepi, sto nam lepo ne kazes za koga ti navijas? Onako, jasno i glasno...

        "Ja sam ti vise u retro fazonu."-hm, da nisi mozda za Capirexa, ipak si u retro (matorom) fazonu. Mada ni Rossi nije u cvetu mladosti, ali nije Rossi zasluzio da ti navijas za njega, jel da?

        A sto se te ukusne crvene vockice sto raste pri zemlji tice (jagod-ic-a), pa za to sam ja kriv, ali sta cu, denia me naterala da se izlajem i sad eto ti, pardon, eto mi... Cudo da vec nisam Vanjica jagodica masnica...
        Ali ja tebe zovem lepi iz jednog jedinog razloga-lep ti avatar. Ako je to tvoja slika, pa, mogli bismo nesto i da se dogovorimo... Hteo sam ovo preko pp, ali ti si prvi krenuo javno, pa nema smisla da ti menjam pristup.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          A je li, lepi, sto nam lepo ne kazes za koga ti navijas? Onako, jasno i glasno...

          "Ja sam ti vise u retro fazonu."-hm, da nisi mozda za Capirexa, ipak si u retro (matorom) fazonu. Mada ni Rossi nije u cvetu mladosti, ali nije Rossi zasluzio da ti navijas za njega, jel da?

          A sto se te ukusne crvene vockice sto raste pri zemlji tice (jagod-ic-a), pa za to sam ja kriv, ali sta cu, denia me naterala da se izlajem i sad eto ti, pardon, eto mi... Cudo da vec nisam Vanjica jagodica masnica...
          Ali ja tebe zovem lepi iz jednog jedinog razloga-lep ti avatar. Ako je to tvoja slika, pa, mogli bismo nesto i da se dogovorimo... Hteo sam ovo preko pp, ali ti si prvi krenuo javno, pa nema smisla da ti menjam pristup.
          Decko, tebi je potrebna pomoc.
          http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

          Comment


          • #80
            Originally posted by nnebojsa View Post
            Decko, tebi je potrebna pomoc.
            Meni, lepotane, samo treba da znam za koga ti navijas, tada ce mi zivot biti savrsen... I nemoj da izbegavas odgovor, nije lepo od tebe... Nemoj da me teras da te molim, molim te!

            Comment

            Working...
            X