Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ali kako je sebican bio, mogao da dobaci, ali neeee, mora on sve sam... Neverovatno da su se tek sad setili da ga pozovu u repku, covek dominira Portugalom tri sezone...
    Sto bi dodao kada moze sam?

    Passing is so overrated...
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Sto bi dodao kada moze sam?

      Passing is so overrated...
      True story..
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sta pocini Zimling, usetao se u kazneni, i Bendtner za 3:1...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Večerašnji sastav:
          Prvih XI:
          Casillas Juanfran-Albiol-Ramos-Alba Xabi-Bruno J.Navas-Cazorla Soldado-Negredo

          Klupa:
          Adrian,Silva,Isco,Dominguez,De Gea,Reina,Benat,Monreal,Arbeloa,Garcia

          Comment


          • Prva prenosi...mali gmaz je na licu mesta

            Comment


            • Prenosi i RTRS

              http://rtrs.tv/index.php

              Ajde da vidimo i to čudo, kako pjevaju himnu složno iz sveg glasa
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Rekoh jos davno kako protiv Spanaca i Barse treba sa 3 pozadi i Miha to izvede.

                Odlicna postavka, svidja mi se. Konacno neka promena a imamo i 2 pleja + Ignjovski pomocni.
                sigpic

                Comment


                • I to bre!

                  Konacno su tu u prvoj Kahriman,Djuricic,Ljajic...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Mocna nam je postava, sa Ljajicem i Djuricicem, mnogo mi se svidja. Idemo bre.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Vrlo lepa formacija, konacno malo promene, brw Miho... Izgleda to dobro na papiru, da vidimo kako je u praksi...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nisu dovoljno agresivni, povukli se protiv ovih bez potrebe u prijateljskoj. To mi se nimalo ne svidja, a ovakva postavka je za Spaniju odlicna samo treba krenuti na njih. Tipicno italijanski, valjda je Miha pokupio nesto tamo svih tih godina od trenera sa kojima je radio(osim Mancinija, to nam ne treba).
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Nisu dovoljno agresivni, povukli se protiv ovih bez potrebe u prijateljskoj. To mi se nimalo ne svidja, a ovakva postavka je za Spaniju odlicna samo treba krenuti na njih. Tipicno italijanski, valjda je Miha pokupio nesto tamo svih tih godina od trenera sa kojima je radio(osim Mancinija, to nam ne treba).
                          Pa nmg ni da budu agresivni, kad ovi imaju posed 70%, ko da gledam Barsu...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Virtuoz.

                            Comment


                            • Uh zamalo opet da dobijemo neki gol sa pola terena
                              a sada greska Karleuse
                              Last edited by Bokirivaldo; 26-05-12, 17:32.
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Otprilike sam ovako nesto i ocekivao. Neuigrani smo sto je i normalno, a i ova rezervna ekipa Spanije je jaca. Spanci su prepisali Barcelonin sistem igre i na reprezentaciju i sada i sa rezervnim timom igraju skoro isto. Ali bez obzira na to sto su Spanci jaci, mislim da su se ovi nasi previse povukli. Treba odigrati presing i biti agresivan. Malo zustrije biti u utakmici, moze se ovima uzeti lopta. Treba malo hrabrije da igramo jer je ovo prijateljska, bez nekog znacaja.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X