Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Decko imao jednu losu utakmicu sa 21 godinom, wow.
    Vrv ti baš ove greške ne smetaju..

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Ima boljeg.. Druga priča..
      Prvi gol: jeste mogao je makar da nabaci Riberiju na levu nogu, tada ne bi primili gol..
      A priče za nekog igrača kako je imao "odličnu" sezonu sam odavno prevazišao.. Nema direktne veze sa Brkićem..
      Nema sta ti da prevazilas price nije ti to receno da bi imalo takvu poentu... Imao je odlicnu sezonu na pozajmici u Sijeni, to je cinjenica (nema veze sto si napisao nema diretne veze sa Brkicem o njemu je trenutno rec). U Udinezeu ne moze da bude prva opcija jer je tu Handanovic. Verovatno se sprdas za prvi gol


      @ Nash... Slazem se za Aleksica, fenomenalan potencijal ali mislim da nije jos vreme za prvog golmana reprezentacije. Ima nastupe u mladjoj, samo neka gura. Moze da napravi cudo, pred njim je nadam se blistava buducnost a uostalom FM ne laze ;)
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Nema sta ti da prevazilas price nije ti to receno da bi imalo takvu poentu... Imao je odlicnu sezonu na pozajmici u Sijeni, to je cinjenica (nema veze sto si napisao nema diretne veze sa Brkicem o njemu je trenutno rec). U Udinezeu ne moze da bude prva opcija jer je tu Handanovic. Verovatno se sprdas za prvi gol


        @ Nash... Slazem se za Aleksica, fenomenalan potencijal ali mislim da nije jos vreme za prvog golmana reprezentacije. Ima nastupe u mladjoj, samo neka gura. Moze da napravi cudo, pred njim je nadam se blistava buducnost a uostalom FM ne laze ;)
        Misliš da bi Riberi dao levom?
        Ne bi..

        Comment


        • Originally posted by Panchev9 View Post
          Misliš da bi Riberi dao levom?
          Ne bi..
          Verovatno ne bi, ali nisam mislio da se sprdas konkretno da li bi dao levom nogom nego da li si ozbiljan kad kazes da je trebao da mu nabaci na levu nogu (da bira da li na desnu, da li na levu )...on verovatno nije ni video gde je Riberi... Sigurno nije hteo da mu nabaci, vec mu je u glavi bilo da izbije loptu dalje od svog gola.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Verovatno ne bi, ali nisam mislio da se sprdas konkretno da li bi dao levom nogom nego da li si ozbiljan kad kazes da je trebao da mu nabaci na levu nogu (da bira da li na desnu, da li na levu )...on verovatno nije ni video gde je Riberi... Sigurno nije hteo da mu nabaci, vec mu je u glavi bilo da izbije loptu dalje od svog gola.
            Možda je do našeg net nepoznavanja..
            Humor je najvažniji na svetu..
            A meni je najveći homor kada gledam naše fudbalere.. Klupski ili reprezentativno.. Oni ne biraju.. Smeh je izvestan..
            Brkić do Riberija.. Ne znam na šta misliš, ali sam mišljenja da mu je stvarno nabacio na pogrešnu nogu( sa strane što je intervencja bila ispod nivoa)..
            Pa viđe li ti Kahrimana kod prvog gola Španaca? Čovek mu sa 2 metra daje gol glavom.. Od takvih nikada neće biti golmana..

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Možda je do našeg net nepoznavanja..
              Humor je najvažniji na svetu..
              A meni je najveći homor kada gledam naše fudbalere.. Klupski ili reprezentativno.. Oni ne biraju.. Smeh je izvestan..
              Brkić do Riberija.. Ne znam na šta misliš, ali sam mišljenja da mu je stvarno nabacio na pogrešnu nogu( sa strane što je intervencja bila ispod nivoa)..
              Pa viđe li ti Kahrimana kod prvog gola Španaca? Čovek mu sa 2 metra daje gol glavom.. Od takvih nikada neće biti golmana..
              Ne delimo misljenje ali tvoje svakako uvazavam. Nikako ne mozemo da se ,,poklopimo'' za situaciju oko Riberija i Brkica, izgleda ni ja tebe ne razumem a ni ti mene, al' ajde zanemarimo to.
              Za Kahrimana se slazem, mada i boljima od njega daju golove sa 2 metra. Golman je rizicna pozicija, tu su retki oni 100% cisti. Uvek se setim ,,Imala majka 2 sina, jedan bio lud drugi bio golman'' i to mi sve govori
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Ne delimo misljenje ali tvoje svakako uvazavam. Nikako ne mozemo da se ,,poklopimo'' za situaciju oko Riberija i Brkica, izgleda ni ja tebe ne razumem a ni ti mene, al' ajde zanemarimo to.
                Za Kahrimana se slazem, mada i boljima od njega daju golove sa 2 metra. Golman je rizicna pozicija, tu su retki oni 100% cisti. Uvek se setim ,,Imala majka 2 sina, jedan bio lud drugi bio golman'' i to mi sve govori
                Ok.. Mislim da je MORAO bolje, ti misliš da nije i tako..

                Laku noć..

                I ko je fudbaler što trči nakrivo( na tvom posteru)..

                Uzdravlje

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Ok.. Mislim da je MORAO bolje, ti misliš da nije i tako..

                  Laku noć..

                  I ko je fudbaler što trči nakrivo( na tvom posteru)..

                  Uzdravlje
                  Ma mislim i ja da je morao bolje da izbije loptu ali uopste nisam razmisljao o tome na koju nogu je on nabacio Riberiju. U onakvoj situaciji nije mogao da predvidi da li ce lopta uopste otici kod riberija niti je on to zeleo.
                  Sad cu da ti napisem na pm-u fudbalera, da ga ne jure neki ako napisem javno
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ma mislim i ja da je morao bolje da izbije loptu ali uopste nisam razmisljao o tome na koju nogu je on nabacio Riberiju. U onakvoj situaciji nije mogao da predvidi da li ce lopta uopste otici kod riberija niti je on to zeleo.
                    Sad cu da ti napisem na pm-u fudbalera, da ga ne jure neki ako napisem javno
                    A da li se slažeš da je po sudbinu Brkića bolje bilo da je Vladanko bio u pravu..

                    "I tamo dobra odbrana Ljukovčana"..





                    Ih, kakav je bio Ljukovčan golmančina..

                    Comment


                    • Meksiko: Ochoa, Meza, Ayala, Maza, Torres Nilo, Salcido, Zavala, Barrera, Andrade, Giovani, De Nigris

                      Bosna i Hercegovina: Begović, Mujdža, Pandža, Jahić, Rahimić, Medunjanin, Lulić, Pjanić, Misimović, Ibišević, Džeko

                      Idemo BiH, neka nam je sa srećom.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • To Dzeki , idemo , 1-1
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Kako se samo Jahic gubi na terenu . Dosta izgledamo bolje i borbenije od utakmice sa Ircima. Misimovic trzajom tijela izbaci dvojcu


                          EDIT: Boze sacuvaj sta se samo nama desava u zadnjim sekundama utakmice i kakve golove primamo. Da nije tuzno onaj potez Vranjesa bi bio smijesan.
                          Last edited by danijelkr; 01-06-12, 05:12.

                          Comment


                          • 2 greške i 2 gola primamo. I nismo igrali loše, ali eto ponovo nas ni sreća nije pogledala. Da je barem bilo neriješeno stekao bi se bolji dojam, ovako 2 prijateljske i 2 poraza, a nismo zabilježili pobjedu od oktobra i Luxemburga.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Zaspah negdje oko 70. minute , prenese me , ne znam ni sam kako ... Dobri smo bili dok sam gledao , ovaj nacin na koji smo primili gol je strasan .. Izbij covjece normalno , ali jbg ..

                              Nije mi toliko krivo kad izgubimo u prijateljskoj , a da se igraci trude , ali kad se vuku ko prebijene macke , kao protiv Irske , to je odvratno ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Zaspah negdje oko 70. minute , prenese me , ne znam ni sam kako ... Dobri smo bili dok sam gledao , ovaj nacin na koji smo primili gol je strasan .. Izbij covjece normalno , ali jbg ..

                                Nije mi toliko krivo kad izgubimo u prijateljskoj , a da se igraci trude , ali kad se vuku ko prebijene macke , kao protiv Irske , to je odvratno ..
                                I ono protiv Brazila u 90+, pa sada ovo, brate mili nemamo ni sreće. A greška jeste ogromna i sva sreća da je bila u prijateljskoj utakmici. Treba uzeti u obzir i činjenicu koji je sastav igrao u vrijeme primljenog gola i nisam toliko nezadovoljan. Činjenica je da još od oktobra nismo ubilježili pobjedu, ali igračima se nema šta mnogo zamjeriti jer su to bile reprezentacije Francuske, Portugala, Brazila, Mexica, tako da ni u kom slučaju nije sramota izgubiti od jedne ovakve repke. Trebaju nam zakazati jednu prijateljsku protiv San Marina ili Malte da prekinemo ovaj niz bez pobjede.

                                Dobra prilika za "popravni" će biti Wales jer smo realno tu favoriti i vjerujem da ćemo slaviti, ali do te utakmice ima još dosta tako da ćemo o tome drugom prilikom.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X