Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Brazil necu uzimati za ozbiljno dok izbor igraca bude ovakav ..

    Willian treci najbolji igrac Brazila prosle godine , iza Thiaga i Ramiresa , a covjek nema mjesta u repki .. Bitno je da su tu Giuliano , Fred , Thiago Neves , Fabio Santos i ostali ..

    I nije tu samo Willian u pitanju , daleko od toga ..

    Smijesno stvarno .
    Вилијан је повређен, повредио се у Лиги Уефа у првом мечу са Њукаслом.

    Originally posted by D-Wade View Post
    Pa odigrala je Italija bolje i dobila Nemacku, ali da su oni u neko doba drugi favorit..Meni nisu, vama da..Ta dominacija o kojoj vi pricate je donela to da jedva prodju Engleze koji su igrali sa ocajnom reprezentacijom. Dzaba sto su ih nadigrali, jedva su prosli. Odigrali su dobro protiv Svaba i osramotili se protiv Spanije.

    Koliko me secanje ne vara, a cini mi se da ne vara, Italija je bila najbolja 2006. godine, pa ispala u grupi sa velesilama Slovackom, Novi Zelandom i Paragvajem, a da pri tome nikoga nisu dobili. Tako da treba da se brinete da ne propadnete sa tim prognozama oko Italije. Meni je Nemacka ispred, vama ne i to je to..sta skacete odmah, kao da covek ne moze da ima drugacije misljenje. Kao da se ja smejem sto je Mambara stavio Brazil pre Nemacke.
    Слабо те служи сећање, 2006 јесте Италија била најјача и зато је била првак света, док су 2010. подбацили и тада нису били најјачи јер се Липи прописно изглупирао са селеткирањем играча.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Вилијан је повређен, повредио се у Лиги Уефа у првом мечу са Њукаслом.



      Слабо те служи сећање, 2006 јесте Италија била најјача и зато је била првак света, док су 2010. подбацили и тада нису били најјачи јер се Липи прописно изглупирао са селеткирањем играча.
      Pa kazem, zaboravih napisati cetiri godine kasnije, moja greska..Tako da se ti Brajkulice nadaj da ce ovaj puta proci tu grupu smrti, nece valjda Slovacka opet doci..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • @ Brajkula : Povrijedjen je sad , znam to , ali njega nije bilo ni protiv Engleske , ni godinama prije , sto je bijedno .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Wade prestani vise lagati ovaj napaceni narod.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Vara te brate 2006. su bili sampioni svijeta,a 2010. su se raspali mali Zabari
            Ma omasio za 4 godine, no big deal...

            Nemci su prejaki, ali nemaju napadaca i nekako su veciti gubitnici, kao strasna Holandija 80-tih, dok mi Italija deluje bas jako, ne zaboravite da su sada jaci za Faraona, veliki je to boost. Mogu daleko da doguraju sa 3-5-2, jedini problem su krilni bekovi, ja ne vidim jakog igraca u Italiji koji moze da iznese tu poziciju kao Licht i Kvadvo u Juveu, jednostavno ne vidim. Abate je nesiguran, ovaj mali De Sciglio mlad i neiskusan, eventualno Santon da uskoci u prvu.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Pa kazem, zaboravih napisati cetiri godine kasnije, moja greska..Tako da se ti Brajkulice nadaj da ce ovaj puta proci tu grupu smrti, nece valjda Slovacka opet doci..
              Nece Slovacka proci pored nas i Grcke,ali Novi Zeland je zajeban nikad ne znas s njima

              Fresko,nadoci ce ti mali Zabari sljedece sezone,to ce taman da im bude za Mundijal

              Onaj prevarant iz Zenita na jednu i De Sciglio na drugu stranu;)
              Last edited by AK47; 21-03-13, 23:02.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Pa odigrala je Italija bolje i dobila Nemacku, ali da su oni u neko doba drugi favorit..Meni nisu, vama da..Ta dominacija o kojoj vi pricate je donela to da jedva prodju Engleze koji su igrali sa ocajnom reprezentacijom. Dzaba sto su ih nadigrali, jedva su prosli. Odigrali su dobro protiv Svaba i osramotili se protiv Spanije.

                Koliko me secanje ne vara, a cini mi se da ne vara, Italija je bila najbolja 2006. godine, pa ispala u grupi sa velesilama Slovackom, Novi Zelandom i Paragvajem, a da pri tome nikoga nisu dobili. Tako da treba da se brinete da ne propadnete sa tim prognozama oko Italije. Meni je Nemacka ispred, vama ne i to je to..sta skacete odmah, kao da covek ne moze da ima drugacije misljenje. Kao da se ja smejem sto je Mambara stavio Brazil pre Nemacke.
                Stavio Brazil zato sto su domacini i zato sto su Brazilci.
                Italija je najjace kad se od nje najmanje ocekuje. To su uvek pokazivali. Pre tri godine meni su delovali nezainteresovano mnogo, nisu imali motiv, jos je Lipi ocajno sastavio tim.
                Nema veze jedna utakmica, ni to sto su "jedva" prosli Engleze, ni to sto su dobili Svabe, nema veze utakmica od pre godinu dana. Pricam o timu, o igracima koji trenutno igraju u jednoj i drugoj reprezentaciji, o uigranosti tih igraca i psiholoskoj snazi kad izadju u duel sa takvim reprezentacijama.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Fresko,nadoci ce ti mali Zabari sljedece sezone,to ce taman da im bude za Mundijal

                  Onaj prevarant iz Zenita na jednu i De Sciglio na drugu stranu;)
                  Pa jedino on, ali da l' ce njega pustiti posle tih skandala u repku ???
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Pa kazem, zaboravih napisati cetiri godine kasnije, moja greska..Tako da se ti Brajkulice nadaj da ce ovaj puta proci tu grupu smrti, nece valjda Slovacka opet doci..
                    Pazi prvenstvo 2008. Italija popusi 3:0 od Holandije i kad je najvaznije odigraju dobro protiv Francuza i izbace ih. Na kraju su zavrsili takmicenje u istoj fazi kao i ta strasna Holandija koja je imala gol razliku 9-1 u grupi smrti, samo sto su Italijani ispali od sampiona na penale, a Holandija od Rusije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pa jedino on, ali da l' ce njega pustiti posle tih skandala u repku ???
                      Dal ce pustiti Juventus poslije onih skandala da igra ligu

                      Preposteni Zabari su to naivni moj Fresara
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Stavio Brazil zato sto su domacini i zato sto su Brazilci.
                        Italija je najjace kad se od nje najmanje ocekuje. To su uvek pokazivali. Pre tri godine meni su delovali nezainteresovano mnogo, nisu imali motiv, jos je Lipi ocajno sastavio tim.
                        Nema veze jedna utakmica, ni to sto su "jedva" prosli Engleze, ni to sto su dobili Svabe, nema veze utakmica od pre godinu dana. Pricam o timu, o igracima koji trenutno igraju u jednoj i drugoj reprezentaciji, o uigranosti tih igraca i psiholoskoj snazi kad izadju u duel sa takvim reprezentacijama.
                        Pa da, najjaci su kada se od njih najmanje ocekuje, sto bi onda trebalo znaciti da ce da podbace na SP-u. To da li su motivisani ili ne je smesno, to je SP, ne "Kup sajamskih gradova"..

                        Opet ti kazem, na odredjenim pozicijama je Nemacka jaca, na nekima Italija, reprezentacije su poprilicno izjednacene. Jedina slabost kod Nemacke je napadac, mada eto, Gomez radi svoj posao dobro..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Pa da, najjaci su kada se od njih najmanje ocekuje, sto bi onda trebalo znaciti da ce da podbace na SP-u. To da li su motivisani ili ne je smesno, to je SP, ne "Kup sajamskih gradova"..

                          Opet ti kazem, na odredjenim pozicijama je Nemacka jaca, na nekima Italija, reprezentacije su poprilicno izjednacene. Jedina slabost kod Nemacke je napadac, mada eto, Gomez radi svoj posao dobro..
                          Ne, ja od njih ocekujem mnogo. Ali ti ocigledno ne ocekujes, kao ni vecina ljudi.
                          Ja sam ocekivao i pred EP, malo nas je bilo.
                          Nema linije u timu na kojoj je Nemacka jaca. Odredjene pozicije verovatno ima, ali jbg i Srbija je jaca od Italije na odredjenim pozocijama, cak i od Spanije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Ne, ja od njih ocekujem mnogo. Ali ti ocigledno ne ocekujes, kao ni vecina ljudi.
                            Ja sam ocekivao i pred EP, malo nas je bilo.
                            Nema linije u timu na kojoj je Nemacka jaca. Odredjene pozicije verovatno ima, ali jbg i Srbija je jaca od Italije na odredjenim pozocijama, cak i od Spanije.
                            Ne, u pitanju je Italija i uvek su velika ocekivanja kada su oni u pitanju. Nisam nigde rekao da nisu medju najjacim selekcijama, nego da je meni Nemacka posle Spanije najveci favorit i da su mi oni pre Italije. Ako Pirlo bude zdrav, za ocekivati je dobar rezultat, ako ne, onda cemo da vidimo. Isto kao sto je vazno da Schweini bude na psihickom planu dobar pred SP. Posto je na ovom Euru ono bio neki levi igrac, ne on..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Dal ce pustiti Juventus poslije onih skandala da igra ligu

                              Preposteni Zabari su to naivni moj Fresara
                              Jebo Juve, nisu oni bitni...

                              Pitanje je opet, Abate, ovaj klinac, Santon, jel ziv Balzareti, ima tu igraca, kapiram da ce oni imati neku prednost, ali nisu to kapaciteti za te pozicije, sem Criscita koji to lagano pokriva, mada ni on ne igra u Zenitu nista posebno, mada je ceo tim iz St. Petersburga u raspadu.

                              Mislim da i Holandija dolazi sa velikim potencijalima, na bukvalno svakoj poziciji imaju po jednog sjajnog igraca, sem spica, morace VP da tera i tada...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ne, u pitanju je Italija i uvek su velika ocekivanja kada su oni u pitanju. Nisam nigde rekao da nisu medju najjacim selekcijama, nego da je meni Nemacka posle Spanije najveci favorit i da su mi oni pre Italije. Ako Pirlo bude zdrav, za ocekivati je dobar rezultat, ako ne, onda cemo da vidimo. Isto kao sto je vazno da Schweini bude na psihickom planu dobar pred SP. Posto je na ovom Euru ono bio neki levi igrac, ne on..
                                Ali ti nisi obrazlozio to zasto ti je Nemacka drugi favorit.
                                Meni je dovoljan argument da je druga u Evropi i da nijednom vaznijem igracu sa EP-a ne opada forma, naprotiv, svima raste. Ti nemas nista slicno...
                                I ti hoces reci da je reprezentacija koja zavisi od toga da li ce Shweini biti dobar na psihickom planu drugi favorit za prvaka sveta ?
                                Brate, nije on Pirlo.
                                Last edited by Black Mamba 24; 21-03-13, 23:15.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X