Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Italija bez Pirla nije ni medju 5 favorita, eto koliko su slabi bez njega... Ja mislim da Nemci mogu bez Svajnija, uletece tu Gundo majstor, Khedira je tu, gde ces bolje, a tu su i braca Bender ako zatreba. Jaci Nemci, mogu oni da nadomeste kvalitet, Italija ne moze Pirla da zameni, coveka koji je sam odveo Italiju do finala.
    Све ок, стварно све али да је Италија једнако Пирло то није. Ето управо код компарације два гола је дао Балотели, први на асистенцију Касана, други на асистенцију Монтолива, ту нигде нема имена Пирло.
    Јесте он њима најбољи играч и све је то ок, али да су без њега слабији дупло нема смисла. Ето и данас, Пирло није играо цело друго полувреме и Италија стигла 0:2 и могла да победи.
    Плус ова прича Швајнија надомести Гундоган, исто присталица Жабара може да каже Пирла може да надомести Верати, разлике су ту негде сличне.

    Што се тиче приче Немаца, давно су они постали губитници у фудбалу, давно. Сваки трунир фаворити а никада шампиони, дакле губитници.

    На крају морам рећи да сам поприлично сличне постове читао пред почетак ЕП, и на крају је било слагање раменима, величање Пирла, као да се за тог Пирла није знало до почетка првенства, а у остлаом човек издоминирао са Јувентусом у Калчу...
    Last edited by Brajkula; 21-03-13, 23:46.

    Comment


    • Kako je isto jbt,Gundo sabija u Dortmundu,pogotovo u LS i moze recimo da zamijeni Schweinia,kako ovako tanak Verratti da isto tako zamijeni onakvog majstora Pirla,kako mozes ovako nesto da lupis jbt?
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma nisu duplo slabi, ali su jednostavno slabi, a ova prijateljska sa Brazilom nikako nije merilo, to je sprdnja, jos igrali sa cirkus reprezentacijom.
        A ovo za Gunda i Verratija, razlika je vec sada ogromna, Verrati je momak u usponu, tek treba da se dokaze, ovaj vec proveren igrac, lagano uskace umesto Svajnija (iako Wada pominje nekakav autoritet kao faktor), tu ne bi trebalo biti problema. Verrati umesto Pirla sada, I don't think so. Mozda za godinu, dve, ako napreduje, a tesko ce to u PSG da ide.

        Evo i Akan ti je ukazao na tu cinjenicu...
        Last edited by Freshman; 21-03-13, 23:50.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Komlpeksi, a u ovom slucaju predrasude, su cudo. Neverovatno je kako se potcenjivacki ulazi u pricu o Italiji. Neverovatno je kako na svaki njihov prekrsaj ili valjanje po terenu se najostrije reaguje, neverovatno je kako kad sudija slucajno njima dosudi penal posle se o tome bruji evo vec 7 godina, a kad ih debelo pokrade, ne da se zaboravi to nakon odredjenog vremena, vec se uopste i ne vidi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Kako je isto jbt,Gundo sabija u Dortmundu,pogotovo u LS i moze recimo da zamijeni Schweinia,kako ovako tanak Verratti da isto tako zamijeni onakvog majstora Pirla,kako mozes ovako nesto da lupis jbt?
            Да ти кажем искрено шта мислим, и Верати и Гундоган су поприлично извикани играчи, као и Оскар и Нејмар. О томе ко ће од свих њих бити најбољи, време ће показати, а ја смем у опкладу да тај Гундоган неће бити први пик код Лева да замени Швајнија уколико овај некада не буде могао да наступи....прецењена су то дечица, још сира и кајмака ту недостаје.


            А то Сики константно омаловажавање Италије и све што има везе са Италијом на форуму мени постало смешно, колико пута треба ови да одраде нешто добро да би се укапирало да после Шпаније тренутно јаче силе у фубалу нема. Неки аргументи кад не буде Пирла, слично сам слушао и причу кад не буде Тотија...чил Сики, чил само ;)
            Last edited by Brajkula; 21-03-13, 23:56.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Да ти кажем искрено шта мислим, и Верати и Гундоган су поприлично извикани играчи, као и Оскар и Нејмар. О томе ко ће од свих њих бити најбољи, време ће показати, а ја смем у опкладу да тај Гундоган неће бити први пик код Лева да замени Швајнија уколико овај некада не буде могао да наступи....прецењена су то дечица, још сира и кајмака ту недостаје.
              I ta lista bi se mogla prosiriti na 20 "top talenata" najmanje.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Да ти кажем искрено шта мислим, и Верати и Гундоган су поприлично извикани играчи, као и Оскар и Нејмар. О томе ко ће од свих њих бити најбољи, време ће показати, а ја смем у опкладу да тај Гундоган неће бити први пик код Лева да замени Швајнија уколико овај некада не буде могао да наступи....прецењена су то дечица, још сира и кајмака ту недостаје.


                Cuj Gundo precenjen... Au Brajki, preterao si, sada ce te Akan banovati...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ma nisu duplo slabi, ali su jednostavno slabi, a ova prijateljska sa Brazilom nikako nije merilo, to je sprdnja, jos igrali sa cirkus reprezentacijom.
                  A ovo za Gunda i Verratija, razlika je vec sada ogromna, Verrati je momak u usponu, tek treba da se dokaze, ovaj vec proveren igrac, lagano uskace umesto Svajnija (iako Wada pominje nekakav autoritet kao faktor), tu ne bi trebalo biti problema. Verrati umesto Pirla sada, I don't think so. Mozda za godinu, dve, ako napreduje, a tesko ce to u PSG da ide.

                  Evo i Akan ti je ukazao na tu cinjenicu...
                  Batice, zavisi gde ce Low da trazi mesto Kroos-u, ako bude plan da igra centralnog veznog, Gundogan nece igrati pre njega. Ne zato sto nije bolji, vec kod Low-a generalno imaju prednost igraci Bayern-a. Mada je i Kroos bolestan igrac. Ne zelim ja da umanjim kvalitet Gundogan-a, znas i sam koliko ga gotivim, mozda i uspe da zameni Schweini-a kako dolikuje, ali bi meni najdraze bilo da Schweinsteiger igra na SP-u. Neka ga...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Да ти кажем искрено шта мислим, и Верати и Гундоган су поприлично извикани играчи, као и Оскар и Нејмар. О томе ко ће од свих њих бити најбољи, време ће показати, а ја смем у опкладу да тај Гундоган неће бити први пик код Лева да замени Швајнија уколико овај некада не буде могао да наступи....прецењена су то дечица, још сира и кајмака ту недостаје.
                    Nisi mi odgovorio na pitanje brate,opet spinujes i ovo nema veze s tvojom prethodnom tvrdnjom

                    Gundogan izvikan ili ne sabije Yayu Tourea momacki onako i odigra fantasticno u oba smjera u LS komplet,bolje cak i od Bastiana u tom takmicenju meni tako da recimo on moze tu da uleti i da ga zamjeni,covjek igra odlicno i u kontinuitetu sto je jos bitnije.Pirlo s druge strane mag samo takav kakav moze biti,a da ga zamjeni trenutno prosjecni,van forme mladi igrac koji je van Serije B odigrao brat bratu 3-4 utakmice onako da valja i to uglavnom u Ligi 1 i mozda eto onu utakmicu protiv Valencie...

                    Meni nisu ni jedan ni drugi izvikani igraci,samo sto Gundo igra sada odlicno i ne vidim zasto je izvikan kada se ne prica toliko o njemu,a briljira decko,a Verratti je zbog spleta okolnosti na klupi,ali je i stariji "Svabo" 2 godine
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post


                      Cuj Gundo precenjen... Au Brajki, preterao si, sada ce te Akan banovati...
                      Него шта је, ок кад се веселимо и то, али брате као да је Ћаби Алонсо, лудило....треба још да расте тај.

                      Originally posted by D-Wade View Post
                      Batice, zavisi gde ce Low da trazi mesto Kroos-u, ako bude plan da igra centralnog veznog, Gundogan nece igrati pre njega. Ne zato sto nije bolji, vec kod Low-a generalno imaju prednost igraci Bayern-a. Mada je i Kroos bolestan igrac. Ne zelim ja da umanjim kvalitet Gundogan-a, znas i sam koliko ga gotivim, mozda i uspe da zameni Schweini-a kako dolikuje, ali bi meni najdraze bilo da Schweinsteiger igra na SP-u. Neka ga...
                      Си управо хтео да кажеш да је Гундоган испред Тонија Кроса ?

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Nisi mi odgovorio na pitanje brate,opet spinujes i ovo nema veze s tvojom prethodnom tvrdnjom

                        Gundogan izvikan ili ne sabije Yayu Tourea momacki onako i odigra fantasticno u oba smjera u LS komplet,bolje cak i od Bastiana u tom takmicenju meni tako da recimo on moze tu da uleti i da ga zamjeni,covjek igra odlicno i u kontinuitetu sto je jos bitnije.Pirlo s druge strane mag samo takav kakav moze biti,a da ga zamjeni trenutno prosjecni,van forme mladi igrac koji je van Serije B odigrao brat bratu 3-4 utakmice onako da valja i to uglavnom u Ligi 1 i mozda eto onu utakmicu protiv Valencie...

                        Meni nisu ni jedan ni drugi izvikani igraci,samo sto Gundo igra sada odlicno i ne vidim zasto je izvikan kada se ne prica toliko o njemu,a briljira decko,a Verratti je zbog spleta okolnosti na klupi,ali je i stariji "Svabo" 2 godine
                        Najveca glupost u svetu fudbala, pogotovo kad su igraci mladi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kross je duplo losiji igrac na zadnjem veznom nego na ofanzivnom,to je i sam rekao i dokazao u par utakmica prosle sezone gdje su probali tu avanturu koja je propala u startu;)

                          Pa onda ovako da ti kazem mambice,Gundogan daleko,ali daleko i nakon toga jos dalje od Verrattija sada
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Kross je duplo losiji igrac na zadnjem veznom nego na ofanzivnom,to je i sam rekao i dokazao u par utakmica prosle sezone gdje su probali tu avanturu koja je propala u startu;)

                            Pa onda ovako da ti kazem mambice,Gundogan daleko,ali daleko i nakon toga jos dalje od Verrattija sada
                            Neka je, nije mi to bila poenta. Samo mislim da nisi imao potrebu pisati to da je stariji dve godine.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Него шта је, ок кад се веселимо и то, али брате као да је Ћаби Алонсо, лудило....треба још да расте тај.



                              Си управо хтео да кажеш да је Гундоган испред Тонија Кроса ?
                              Ne..Tony je bolji ofanzivni vezni od Gundogan-a, samo sto nece doziveti da igra tu, pa mora da se trazi durga pozicija za njega. S obzirom da se afirmisao kao centralni vezni u Leverkusen-u, verovatno da ce tu da se bori za mesto startera. Igraju i on i Gundogan ove sezone odlicno, ali ne na istoj poziciji.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Batice, zavisi gde ce Low da trazi mesto Kroos-u, ako bude plan da igra centralnog veznog, Gundogan nece igrati pre njega. Ne zato sto nije bolji, vec kod Low-a generalno imaju prednost igraci Bayern-a. Mada je i Kroos bolestan igrac. Ne zelim ja da umanjim kvalitet Gundogan-a, znas i sam koliko ga gotivim, mozda i uspe da zameni Schweini-a kako dolikuje, ali bi meni najdraze bilo da Schweinsteiger igra na SP-u. Neka ga...
                                E cekao sam da neko pomene Kroosa, ali meni taj covek ne ide na centralnog, pa da me jebes. Zato je on malo i stagnirao, jer nije dobijao sansu kao 10-ka da igra ranijih godina kao mladji.

                                Brajki, ne moze da bude izvikan, kada niko ni ne prica o njemu toliko, nije mu ni cena velika iako ga ovi nece dati nikome, covek radi svoj posao ove sezone sjajno, niti ko sta pise o njemu kao o novom Alonsu, niti ista slicno.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X