Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno da ga prime. Nisam ni sumnjao da ce biti idoitski. Ovima da se igralo i da su imali Radamela, ovo bi bio masakr.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Trebao je da bude masakar i bez kolumbijskog Radomira.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Celih 20 minuta im se igralo. Bas besmislena utakmica, bolje da se igralo ovde negde.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Što je uopšte bio neutralan teren ? Nisam naišao na taj podatak, mada se iskreno nisam ni trudio da ga pronadjem. Jadan Fadilj, koliko li će sad morati da iskešira, da Siniša zaboravi svoje reči u vezi Marka.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Hteli da igramo sa Kolumbijom, oni nisu hteli ovde, mi nismo hteli tamo. Otprilike.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Pape jebale te tvoje izmjene!
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Ja silne Bosne jeste li sad zadovoljni igrom
                sigpic

                Comment


                • Pape je.ote onaj ko te napravi, kakav si ti malomnik glumis Contea. Eto kakve igrace imas na klupi majmune retardirani. Umjesto da ih ponizimo oni nas ponizise.

                  Veceras ce izjavu dati kako su ga neki razocarali i izdali pu.

                  Comment


                  • Vrsajevic,Zahirovic,Sunjic i slicni ne smiju biti putnici za Brazil,bice to bolje kad se prikljuce Kolasinac,Hajrovic i nadam se Husejinovic.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Sve ce biti bolje kad Huseinovic dodje u repku

                      Pape majstor

                      Kad covjek skonta, ovakve su tekme prije na Kosevu bile redovne...nismo se bas morali prisjecati toga...ali bolje sad, nego protiv Slovacke
                      Last edited by shminka; 14-08-13, 21:35.

                      Comment


                      • Ne vjerujem sta je Pape veceras uradio, ljudi nam se smiju moj Reufe.

                        Pored ovaki igraca u repki Guza mora dobiti priliku.

                        Comment


                        • Husejinovic je bolji igrac od svakog igraca koji je usao u igru u drugom poluvremenu.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Nije od Višće

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Nije od Višće
                              Visca igra u drugoj ligi Turske, a ovaj u klubu koji je na pragu grupne faze Lige sampiona. Said nije u reprezentaciji zbog (ne)kvalitete svoje vec zbog drugi stvari, ali njegove igre ce primorati Papeta da ga pozove. Da ne bude zabune Visca mora imati mjesta u repki.

                              Comment


                              • Višća masina, najbolji je bio u drugom poluvremenu

                                Comment

                                Working...
                                X