Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mosses ne bi pogodio okean sa broda

    Comment


    • Ode Blekburn u Cempionsip
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Bolton ako dobije Stoke moze ostati, a QPR u tom slucaju ispada. Neka ih puste, pa da QPR ispadne.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • uigan zasluzeno ostao

          Comment


          • Wigan odlicno igra i sasvim zasluzeno ostaje.Ko ugrabi malog (nije bas mali ) Moses-a bit ce na konju.

            A sto se tice Blackburn-a jedino mi nije jasno kako celo nije dobio otkaz nakon 10 kola,ocajan trener i da veceras nije na vrijeme otisao u svlacionicu mogao je batina dobit od navijaca.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Wigan odlicno igra i sasvim zasluzeno ostaje.Ko ugrabi malog (nije bas mali ) Moses-a bit ce na konju.

              A sto se tice Blackburn-a jedino mi nije jasno kako celo nije dobio otkaz nakon 10 kola,ocajan trener i da veceras nije na vrijeme otisao u svlacionicu mogao je batina dobit od navijaca.
              Najjace od svega je sto navijaci Blackburna od 10. kola dolaze s transparentima " Steve Kean out " , a covjek ostao do kraja sezone ..

              Nekako ce mi biti neobicno bez njih , ali nisu ni zasluzili da ostanu ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Najjace od svega je sto navijaci Blackburna od 10. kola dolaze s transparentima " Steve Kean out " , a covjek ostao do kraja sezone ..

                Nekako ce mi biti neobicno bez njih , ali nisu ni zasluzili da ostanu ..
                Najjace je kad je ona letilica nosila natpis Steve Kean Out u toku meca Ja njega gotivim kao trener ali realno nema blage veze Zao mi je sto ce Raca u Cempionsip a i Blekburn kao tim , navijao sam da Vulvs,Vigan i QPR ispadnu , ovako ce Bolton najverovatnije biti 18. a sto se ulaska u PL sledece godine tice nadam se da ce to biti Blekpul
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Najjace je kad je ona letilica nosila natpis Steve Kean Out u toku meca Ja njega gotivim kao trener ali realno nema blage veze Zao mi je sto ce Raca u Cempionsip a i Blekburn kao tim , navijao sam da Vulvs,Vigan i QPR ispadnu , ovako ce Bolton najverovatnije biti 18. a sto se ulaska u PL sledece godine tice nadam se da ce to biti Blekpul
                  Ti njega gotivis kao trenera ali realno nema blage veze ? Koji si ti sef
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Pa ne moras nekoga gotiviti ako je dobar u necemu ... Recimo sad Murinjo je najbolji trener na svetu realno a dosta ljudi ga ne gotivi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Pa ne moras nekoga gotiviti ako je dobar u necemu ... Recimo sad Murinjo je najbolji trener na svetu realno a dosta ljudi ga ne gotivi
                      Pa onda ga valjda gotivis ko pojavu a ne ko trenera kao sto kazes.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • nisam stavio zarez ... ne moze reci ja ga gotivim kao trener mislim sam kao trener ali realno nema veze
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Sto je jos gore Kean je izjavio da se nada da ce ostati i sljedece godine na klupi Blackburna

                            http://www.klix.ba/sport/nogomet/kea...anju/120508030

                            Comment


                            • http://www.sportklub.info/top-10-pro...WoAgY.facebook


                              Zasluzio je Henderson bolje mjesto

                              Comment


                              • Cekaj, sta je tu cudno sto navijaci skandiraju "Kean out" od 10. kola? Pa i mi Grobari smo 5 godina skanidrali uprava napolje pa nas ne j...u ni 2% xD
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X